2019-11-17 13:30

Skałki Stolec - Granit Roztoka

7 - 4

2019-11-03 11:00

Skałki Stolec II - Przedborowianka Przedborowa

10 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Piątek 2014-08-15

14:00 Skałki Stolec 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 4 CZARNI Sieniawka
14:00 Henrykowianka Henryków 1 - 3 Sparta Ziębice
14:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 BOXMET Piskorzów
14:00 Tarnovia Tarnów 0 - 1 POGOŃ Pieszyce
14:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 1 Wieża Rudnica
14:00 DELTA Słupice 4 - 3 KOLIBER Uciechów
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 3 RAWA Boleścin

Kolejka 2

Niedziela 2014-08-17

17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 6 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 1 Tarnovia Tarnów
17:00 POGOŃ Pieszyce 7 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 Sparta Ziębice 1 - 3 Skałki Stolec
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 Henrykowianka Henryków
17:00 Wieża Rudnica 3 - 3 DELTA Słupice
17:00 RAWA Boleścin 3 - 2 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 3

Niedziela 2014-08-24

12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 3 Wieża Rudnica
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 DELTA Słupice 0 - 4 RAWA Boleścin
17:00 Skałki Stolec 2 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 Henrykowianka Henryków 4 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 Tarnovia Tarnów 3 - 10 Sparta Ziębice
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 7 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 4

Niedziela 2014-08-31

11:00 RAWA Boleścin 1 - 3 KOLIBER Uciechów
12:00 CZARNI Sieniawka 4 - 1 Wieża Rudnica
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 2 Skałki Stolec
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 Ślęża Ciepłowody
17:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 1 Henrykowianka Henryków
17:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 1 DELTA Słupice
17:00 Sparta Ziębice 1 - 0 DABRO-BAU Makowice
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 2 Tarnovia Tarnów

Kolejka 5

Sobota 2014-09-06

16:00 Skałki Stolec 2 - 3 VICTORIA Tuszyn

Niedziela 2014-09-07

12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 1 BOXMET Piskorzów
15:00 DELTA Słupice 5 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Henrykowianka Henryków 5 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 Tarnovia Tarnów 2 - 2 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 4 Sparta Ziębice
16:00 Wieża Rudnica 3 - 4 RAWA Boleścin

Kolejka 6

Niedziela 2014-09-14

12:00 CZARNI Sieniawka 4 - 1 RAWA Boleścin
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 DABRO-BAU Makowice
16:00 Henrykowianka Henryków 2 - 5 Skałki Stolec
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 0 Tarnovia Tarnów
16:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 2 Wieża Rudnica
16:00 Sparta Ziębice 2 - 2 DELTA Słupice
16:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 7

Niedziela 2014-09-21

11:00 RAWA Boleścin 3 - 1 POGOŃ Pieszyce
12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 0 Sparta Ziębice
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 1 VICTORIA Tuszyn
15:00 DELTA Słupice 0 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 Skałki Stolec 2 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 Tarnovia Tarnów 1 - 4 Henrykowianka Henryków
16:00 Ślęża Ciepłowody 4 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Wieża Rudnica 6 - 5 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 8

Niedziela 2014-09-28

11:00 Skałki Stolec 5 - 2 Tarnovia Tarnów
12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 POGOŃ Pieszyce
13:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 2 DELTA Słupice
16:00 Henrykowianka Henryków 1 - 1 DABRO-BAU Makowice
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 RAWA Boleścin
16:00 VICTORIA Tuszyn 8 - 2 Ślęża Ciepłowody
16:00 Sparta Ziębice 4 - 2 Wieża Rudnica
16:00 BOXMET Piskorzów 0 - 1 KOLIBER Uciechów

Kolejka 9

Niedziela 2014-10-05

11:00 RAWA Boleścin 0 - 4 Sparta Ziębice
12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 3 Skałki Stolec
15:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 Tarnovia Tarnów 3 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 6 Henrykowianka Henryków
15:00 DELTA Słupice 1 - 2 VICTORIA Tuszyn
15:00 Wieża Rudnica 5 - 3 BOXMET Piskorzów

Kolejka 10

Niedziela 2014-10-12

12:00 CZARNI Sieniawka 0 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 Wieża Rudnica
15:00 Skałki Stolec 5 - 0 Ślęża Ciepłowody
15:00 Henrykowianka Henryków 2 - 1 DELTA Słupice
15:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 0 KOLIBER Uciechów
15:00 Tarnovia Tarnów 2 - 1 DABRO-BAU Makowice
15:00 Sparta Ziębice 2 - 2 POGOŃ Pieszyce
15:00 BOXMET Piskorzów 0 - 1 RAWA Boleścin

Kolejka 11

Niedziela 2014-10-19

11:00 RAWA Boleścin 1 - 6 ZIELONI Łagiewniki
12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 1 Henrykowianka Henryków
14:00 DABRO-BAU Makowice 4 - 3 CZARNI Sieniawka
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 Sparta Ziębice
15:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 0 BOXMET Piskorzów
15:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 2 Tarnovia Tarnów
15:00 DELTA Słupice 2 - 4 Skałki Stolec
15:00 Wieża Rudnica 1 - 3 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 12

Niedziela 2014-10-26

12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 Sparta Ziębice
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 POGOŃ Pieszyce
14:00 Skałki Stolec 5 - 1 KOLIBER Uciechów
14:00 Henrykowianka Henryków 4 - 2 Wieża Rudnica
14:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 3 RAWA Boleścin
14:00 Tarnovia Tarnów 2 - 2 DELTA Słupice
14:00 BOXMET Piskorzów 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 2 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 13

Niedziela 2014-11-02

11:00 RAWA Boleścin 1 - 2 Henrykowianka Henryków
12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 1 Tarnovia Tarnów
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 0 ZIELONI Łagiewniki
13:30 POGOŃ Pieszyce 4 - 0 VICTORIA Tuszyn
13:30 Ślęża Ciepłowody 1 - 1 CZARNI Sieniawka
13:30 DELTA Słupice 3 - 3 DABRO-BAU Makowice
13:30 Sparta Ziębice 5 - 1 BOXMET Piskorzów
13:30 Wieża Rudnica 0 - 2 Skałki Stolec

Kolejka 14

Niedziela 2014-11-09

12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 BOXMET Piskorzów
13:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 3 Sparta Ziębice
13:30 Skałki Stolec 8 - 3 RAWA Boleścin
13:30 Henrykowianka Henryków 2 - 10 POGOŃ Pieszyce
13:30 VICTORIA Tuszyn 2 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
13:30 Tarnovia Tarnów 1 - 4 Wieża Rudnica
13:30 Ślęża Ciepłowody 4 - 3 DELTA Słupice
14:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 3 KOLIBER Uciechów

Kolejka 15

Niedziela 2014-11-16

11:00 RAWA Boleścin 2 - 5 Tarnovia Tarnów
12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 2 Ślęża Ciepłowody
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 0 Henrykowianka Henryków
13:30 POGOŃ Pieszyce 4 - 2 Skałki Stolec
13:30 DELTA Słupice 3 - 5 CZARNI Sieniawka
13:30 Sparta Ziębice 2 - 3 VICTORIA Tuszyn
13:30 BOXMET Piskorzów 0 - 1 ZIELONI Łagiewniki
13:30 Wieża Rudnica 5 - 0 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 16

Niedziela 2014-11-23

11:00 RAWA Boleścin 7 - 4 DABRO-BAU Makowice
12:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 ZIELONI Łagiewniki
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 1 DELTA Słupice
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 Skałki Stolec
13:30 POGOŃ Pieszyce 8 - 1 Tarnovia Tarnów
13:30 Sparta Ziębice 3 - 0 Henrykowianka Henryków
13:30 BOXMET Piskorzów 0 - 3 VICTORIA Tuszyn
13:30 Wieża Rudnica 1 - 3 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 17

Niedziela 2014-11-30

12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 2 CZARNI Sieniawka
13:30 Skałki Stolec 3 - 2 Sparta Ziębice
13:30 Henrykowianka Henryków 2 - 1 BOXMET Piskorzów
13:30 VICTORIA Tuszyn 5 - 1 ZIELONI Łagiewniki
13:30 Tarnovia Tarnów 0 - 7 NIEMCZANKA Niemcza
13:30 Ślęża Ciepłowody 1 - 0 RAWA Boleścin
13:30 DELTA Słupice 5 - 0 Wieża Rudnica
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 3 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 18

Niedziela 2015-03-29

11:00 RAWA Boleścin 3 - 3 DELTA Słupice
12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 4 VICTORIA Tuszyn
13:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 1 Henrykowianka Henryków
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 DABRO-BAU Makowice
15:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 2 POGOŃ Pieszyce
15:00 Sparta Ziębice 3 - 0 Tarnovia Tarnów
15:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 Skałki Stolec
15:00 Wieża Rudnica 0 - 2 KOLIBER Uciechów

Kolejka 19

Niedziela 2015-04-12

12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 2 RAWA Boleścin
14:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 6 Sparta Ziębice
15:00 DELTA Słupice 0 - 4 POGOŃ Pieszyce
16:00 Skałki Stolec 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Henrykowianka Henryków 2 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 Tarnovia Tarnów 0 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Wieża Rudnica 2 - 3 CZARNI Sieniawka

Kolejka 20

Niedziela 2015-04-19

11:00 RAWA Boleścin 5 - 4 Wieża Rudnica
12:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 1 Skałki Stolec
12:00 CZARNI Sieniawka 4 - 1 Henrykowianka Henryków
13:00 ZIELONI Łagiewniki 7 - 0 Tarnovia Tarnów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 DELTA Słupice
16:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 Sparta Ziębice 1 - 0 Ślęża Ciepłowody
16:00 BOXMET Piskorzów 0 - 2 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 21

Niedziela 2015-04-26

11:00 RAWA Boleścin 3 - 2 CZARNI Sieniawka
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 2 ZIELONI Łagiewniki
15:00 DELTA Słupice 3 - 4 Sparta Ziębice
16:00 Skałki Stolec 5 - 2 Henrykowianka Henryków
16:00 Tarnovia Tarnów 0 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 Ślęża Ciepłowody
16:00 Wieża Rudnica 2 - 2 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 22

Niedziela 2015-05-03

12:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 1 DABRO-BAU Makowice
12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 3 Skałki Stolec
13:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 2 Ślęża Ciepłowody
17:00 Henrykowianka Henryków 1 - 2 Tarnovia Tarnów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 2 Wieża Rudnica
17:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 0 RAWA Boleścin
17:00 Sparta Ziębice 4 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 3 DELTA Słupice

Kolejka 23

Niedziela 2015-05-10

11:00 RAWA Boleścin 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 BOXMET Piskorzów
14:00 DABRO-BAU Makowice 6 - 4 Henrykowianka Henryków
15:00 DELTA Słupice 1 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 Tarnovia Tarnów 2 - 4 Skałki Stolec
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 Wieża Rudnica 3 - 3 Sparta Ziębice

Kolejka 24

Niedziela 2015-05-17

12:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 1 DELTA Słupice
12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 Tarnovia Tarnów
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 Skałki Stolec 2 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 Henrykowianka Henryków 2 - 0 Ślęża Ciepłowody
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 Sparta Ziębice 2 - 2 RAWA Boleścin
17:00 BOXMET Piskorzów 5 - 4 Wieża Rudnica

Kolejka 25

Niedziela 2015-05-24

11:00 RAWA Boleścin 1 - 4 BOXMET Piskorzów
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 2 VICTORIA Tuszyn
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 3 Tarnovia Tarnów
15:00 DELTA Słupice 2 - 2 Henrykowianka Henryków
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 2 Sparta Ziębice
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 5 Skałki Stolec
17:00 Wieża Rudnica 2 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 26

Niedziela 2015-05-31

12:00 VICTORIA Tuszyn 5 - 2 Wieża Rudnica
12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 DABRO-BAU Makowice
13:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 0 RAWA Boleścin
17:00 Skałki Stolec 5 - 1 DELTA Słupice
17:00 Henrykowianka Henryków 1 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 Tarnovia Tarnów 2 - 0 Ślęża Ciepłowody
17:00 Sparta Ziębice 3 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 BOXMET Piskorzów 1 - 3 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 27

Czwartek 2015-06-04

11:00 RAWA Boleścin 0 - 8 VICTORIA Tuszyn
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 3 Skałki Stolec
15:00 DELTA Słupice 4 - 0 Tarnovia Tarnów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 2 BOXMET Piskorzów
17:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 2 DABRO-BAU Makowice
17:00 Sparta Ziębice 0 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 Wieża Rudnica 4 - 4 Henrykowianka Henryków

Kolejka 28

Niedziela 2015-06-07

12:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 POGOŃ Pieszyce
12:00 CZARNI Sieniawka 10 - 0 Ślęża Ciepłowody
13:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 4 DELTA Słupice
17:00 Skałki Stolec 6 - 0 Wieża Rudnica
17:00 Henrykowianka Henryków 1 - 1 RAWA Boleścin
17:00 Tarnovia Tarnów 1 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 BOXMET Piskorzów 4 - 2 Sparta Ziębice

Kolejka 29

Niedziela 2015-06-14

17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 1 Henrykowianka Henryków
17:00 DELTA Słupice 7 - 0 Ślęża Ciepłowody
17:00 Sparta Ziębice 0 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 BOXMET Piskorzów 1 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 Wieża Rudnica 8 - 1 Tarnovia Tarnów
17:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 RAWA Boleścin 2 - 2 Skałki Stolec

Kolejka 30

Niedziela 2015-06-21

14:00 Skałki Stolec 3 - 2 POGOŃ Pieszyce
17:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 Henrykowianka Henryków 0 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 2 Sparta Ziębice
17:00 Tarnovia Tarnów 2 - 3 RAWA Boleścin
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 DELTA Słupice
17:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 4 KOLIBER Uciechów
17:00 DABRO-BAU Makowice 6 - 2 Wieża Rudnica

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006