2018-06-16 16:30

Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów

3 - 3
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2011-08-14

11:00 PIASEK Potworów 0 - 5 DELTA Słupice
17:00 Skałki Stolec 2 - 2 ORZEŁ M±kolno
17:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 ¦lęża Ciepłowody
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 Bielawianka II Bielawa 3 - 2 Sparta Ziębice

Kolejka 2

Niedziela 2011-08-21

17:00 POLONIA Z±bkowice 8 - 3 PIASEK Potworów
17:00 ZIELONI Łagiewniki 5 - 3 Bielawianka II Bielawa
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 2 DELTA Słupice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Sparta Ziębice 2 - 3 Skałki Stolec

Kolejka 3

Sobota 2011-08-27

17:00 Skałki Stolec 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Niedziela 2011-08-28

11:00 PIASEK Potworów 1 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 4 Sparta Ziębice
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 2 ORZEŁ M±kolno
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 1 ¦lęża Ciepłowody
17:00 DELTA Słupice 1 - 6 POLONIA Z±bkowice
17:00 Bielawianka II Bielawa 9 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 4

Niedziela 2011-09-04

16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 3 POLONIA Z±bkowice
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 8 - 2 PIASEK Potworów
16:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 7 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 4 DELTA Słupice
16:00 Sparta Ziębice 3 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 Bielawianka II Bielawa 4 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 5

Niedziela 2011-09-11

11:00 PIASEK Potworów 0 - 0 ¦lęża Ciepłowody
16:00 Skałki Stolec 5 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 POLONIA Z±bkowice 6 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 ORZEŁ M±kolno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 Bielawianka II Bielawa
16:00 TARNOVIA Tarnów 6 - 3 ZIELONI Łagiewniki
16:00 CZARNI Sieniawka 0 - 6 Sparta Ziębice
16:00 DELTA Słupice 3 - 3 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 6

Niedziela 2011-09-18

16:00 Skałki Stolec 2 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 CZARNI Sieniawka
16:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 6 POLONIA Z±bkowice
16:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 3 PIASEK Potworów
16:00 ¦lęża Ciepłowody 3 - 2 DELTA Słupice
16:00 Sparta Ziębice 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Bielawianka II Bielawa 5 - 1 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 7

Niedziela 2011-09-25

11:00 PIASEK Potworów 2 - 5 Sparta Ziębice
16:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 1 ¦lęża Ciepłowody
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 ZIELONI Łagiewniki
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 3 Skałki Stolec
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 4 Bielawianka II Bielawa
16:00 DELTA Słupice 2 - 7 ORZEŁ M±kolno
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 3 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 8

Niedziela 2011-10-02

15:00 Skałki Stolec 4 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 ZIELONI Łagiewniki 6 - 0 PIASEK Potworów
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 3 TARNOVIA Tarnów
15:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 ORZEŁ M±kolno 4 - 7 POLONIA Z±bkowice
15:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 Sparta Ziębice 7 - 3 DELTA Słupice
15:00 Bielawianka II Bielawa 0 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 9

Niedziela 2011-10-09

11:00 PIASEK Potworów 1 - 6 Bielawianka II Bielawa
15:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 4 Sparta Ziębice
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 Skałki Stolec
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 8 - 0 ¦lęża Ciepłowody
15:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 4 VICTORIA Tuszyn
15:00 CZARNI Sieniawka 3 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 DELTA Słupice 1 - 0 ZIELONI Łagiewniki
15:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 1 ORZEŁ M±kolno

Kolejka 10

Niedziela 2011-10-16

15:00 Skałki Stolec 5 - 1 PIASEK Potworów
15:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 4 POLONIA Z±bkowice
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 1 ¦lęża Ciepłowody
15:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 ORZEŁ M±kolno 4 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 Sparta Ziębice 4 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 Bielawianka II Bielawa 4 - 0 DELTA Słupice

Kolejka 11

Niedziela 2011-10-23

11:00 PIASEK Potworów 0 - 12 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 2 Bielawianka II Bielawa
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 7 - 2 TARNOVIA Tarnów
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 1 Sparta Ziębice
14:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 VICTORIA Tuszyn
14:00 ¦lęża Ciepłowody 3 - 1 ORZEŁ M±kolno
14:00 DELTA Słupice 2 - 1 Skałki Stolec
14:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 4 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 12

Niedziela 2011-10-30

14:00 Skałki Stolec 0 - 0 POLONIA Z±bkowice
14:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 3 DELTA Słupice
14:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 4 ORZEŁ M±kolno
14:00 TARNOVIA Tarnów 8 - 1 PIASEK Potworów
14:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 Sparta Ziębice 4 - 1 ¦lęża Ciepłowody
14:00 Bielawianka II Bielawa 7 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 13

Niedziela 2011-11-06

11:00 PIASEK Potworów 1 - 3 CZARNI Sieniawka
14:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 VICTORIA Tuszyn
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 0 Bielawianka II Bielawa
14:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 3 Sparta Ziębice
14:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 2 ZIELONI Łagiewniki
14:00 DELTA Słupice 4 - 4 TARNOVIA Tarnów
14:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 14

Pi±tek 2011-11-11

13:30 Skałki Stolec 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
13:30 PIŁAWIANKA Piława G. 12 - 0 PIASEK Potworów
13:30 ZIELONI Łagiewniki 5 - 1 ORZEŁ M±kolno
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 10 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
13:30 VICTORIA Tuszyn 3 - 3 Sparta Ziębice
13:30 TARNOVIA Tarnów 2 - 3 POLONIA Z±bkowice
13:30 CZARNI Sieniawka 0 - 3 DELTA Słupice
13:30 Bielawianka II Bielawa 3 - 2 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 15

Niedziela 2011-11-13

11:00 PIASEK Potworów 4 - 3 VICTORIA Tuszyn
13:30 POLONIA Z±bkowice 0 - 1 CZARNI Sieniawka
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
13:30 ORZEŁ M±kolno 3 - 5 Bielawianka II Bielawa
13:30 ¦lęża Ciepłowody 0 - 3 Skałki Stolec
13:30 DELTA Słupice 2 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
13:30 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 1 TARNOVIA Tarnów
13:30 Sparta Ziębice 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 16

Niedziela 2011-11-20

13:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 1 POLONIA Z±bkowice
13:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki
13:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 1 TARNOVIA Tarnów
13:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 1 Skałki Stolec
13:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
13:00 DELTA Słupice 5 - 1 PIASEK Potworów
13:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 1 CZARNI Sieniawka
13:00 Sparta Ziębice 1 - 1 Bielawianka II Bielawa

Kolejka 17

Niedziela 2011-11-27

13:00 Skałki Stolec 2 - 0 Sparta Ziębice
13:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
13:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 ORZEŁ M±kolno
13:00 TARNOVIA Tarnów 6 - 0 ¦lęża Ciepłowody
13:00 CZARNI Sieniawka 2 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
13:00 PIASEK Potworów 3 - 5 POLONIA Z±bkowice
13:00 DELTA Słupice 3 - 1 VICTORIA Tuszyn
13:00 Bielawianka II Bielawa 11 - 2 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 18

Niedziela 2012-03-25

15:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 3 DELTA Słupice
15:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 Skałki Stolec
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 4 Sparta Ziębice
15:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 4 Bielawianka II Bielawa
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 PIASEK Potworów 1 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 3 TARNOVIA Tarnów
15:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 CZARNI Sieniawka

Kolejka 19

Niedziela 2012-04-01

11:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 3 VICTORIA Tuszyn
11:00 PIASEK Potworów 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 Skałki Stolec 1 - 0 Bielawianka II Bielawa
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 3 ZIELONI Łagiewniki
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 3 Sparta Ziębice
16:00 CZARNI Sieniawka 4 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 DELTA Słupice 5 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 20

Sobota 2012-04-07

14:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 Skałki Stolec
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 2 DELTA Słupice
16:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 5 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 1 PIASEK Potworów
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 4 - 2 POLONIA Z±bkowice
16:00 Sparta Ziębice 6 - 0 CZARNI Sieniawka
16:00 Bielawianka II Bielawa 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 21

Niedziela 2012-04-15

00:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
00:00 PIŁAWIANKA Piława G. 6 - 0 Sparta Ziębice
00:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 2 Bielawianka II Bielawa
00:00 CZARNI Sieniawka 0 - 2 ZIELONI Łagiewniki
00:00 PIASEK Potworów 1 - 2 ORZEŁ M±kolno
00:00 DELTA Słupice 4 - 1 ¦lęża Ciepłowody
00:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 2 VICTORIA Tuszyn
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 22

Niedziela 2012-04-22

00:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
00:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
00:00 BŁĘKITNI Owiesno 6 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
00:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 3 DELTA Słupice
00:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 2 POLONIA Z±bkowice
00:00 Sparta Ziębice 3 - 0 PIASEK Potworów
00:00 Bielawianka II Bielawa 5 - 0 CZARNI Sieniawka
16:00 Skałki Stolec 5 - 2 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 23

Niedziela 2012-04-29

00:00 POLONIA Z±bkowice 6 - 1 ORZEŁ M±kolno
00:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 0 Bielawianka II Bielawa
00:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 VICTORIA Tuszyn
00:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
00:00 PIASEK Potworów 0 - 4 ZIELONI Łagiewniki
00:00 DELTA Słupice 2 - 1 Sparta Ziębice
00:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 1 ¦lęża Ciepłowody
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 Skałki Stolec

Kolejka 24

Czwartek 2012-05-03

00:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 0 DELTA Słupice
00:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 3 CZARNI Sieniawka
00:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 5 TARNOVIA Tarnów
00:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
00:00 ¦lęża Ciepłowody 4 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
00:00 Sparta Ziębice 4 - 5 POLONIA Z±bkowice
00:00 Bielawianka II Bielawa 9 - 0 PIASEK Potworów
17:00 Skałki Stolec 0 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 25

Niedziela 2012-05-06

00:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki
00:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
00:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 ORZEŁ M±kolno
00:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
00:00 ¦lęża Ciepłowody 4 - 2 VICTORIA Tuszyn
00:00 DELTA Słupice 2 - 4 Bielawianka II Bielawa
00:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 8 Sparta Ziębice
17:00 PIASEK Potworów 2 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 26

Niedziela 2012-05-13

00:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
00:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 PIASEK Potworów
00:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 2 CZARNI Sieniawka
00:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
00:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 0 ¦lęża Ciepłowody
00:00 Sparta Ziębice 5 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
00:00 Bielawianka II Bielawa 4 - 1 POLONIA Z±bkowice
17:00 Skałki Stolec 1 - 1 DELTA Słupice

Kolejka 27

Niedziela 2012-05-20

00:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 0 CZARNI Sieniawka
00:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
00:00 PIASEK Potworów 0 - 1 TARNOVIA Tarnów
00:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 4 VICTORIA Tuszyn
00:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 2 Sparta Ziębice
00:00 DELTA Słupice 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
00:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 6 Bielawianka II Bielawa
11:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 3 Skałki Stolec

Kolejka 28

Niedziela 2012-05-27

00:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 ¦lęża Ciepłowody
00:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 POLONIA Z±bkowice
00:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 8 PIŁAWIANKA Piława G.
00:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 3 DELTA Słupice
00:00 CZARNI Sieniawka 5 - 3 PIASEK Potworów
00:00 Sparta Ziębice 3 - 0 ORZEŁ M±kolno
00:00 Bielawianka II Bielawa 7 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Skałki Stolec 7 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 29

Niedziela 2012-06-03

00:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
00:00 PIASEK Potworów 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
00:00 ORZEŁ M±kolno 7 - 4 ZIELONI Łagiewniki
00:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 3 Bielawianka II Bielawa
00:00 DELTA Słupice 1 - 4 CZARNI Sieniawka
00:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
00:00 Sparta Ziębice 9 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 Skałki Stolec

Kolejka 30

Czwartek 2012-06-07

00:00 PIŁAWIANKA Piława G. 7 - 2 DELTA Słupice
00:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 5 Sparta Ziębice
00:00 NIEMCZANKA Niemcza 8 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
00:00 VICTORIA Tuszyn 7 - 3 PIASEK Potworów
00:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
00:00 CZARNI Sieniawka 2 - 2 POLONIA Z±bkowice
00:00 Bielawianka II Bielawa 6 - 2 ORZEŁ M±kolno
17:00 Skałki Stolec 4 - 1 ¦lęża Ciepłowody

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006