2018-10-20 16:00

Granit Roztoka - Skałki Stolec

2 - 4

2018-10-28 14:30

Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Sobota 2010-09-04

11:00 ATS Wojbórz 1 - 2 Hutnik Szczytna
11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Piast Nowa Ruda
11:00 Nysa Kłodzko 4 - 2 Sparta Ziębice
11:00 Orlik Kłodzko 0 - 0 Włókniarz Kudowa Zdrój
11:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 4 - 4 Kryształ Stronie Śl.
11:00 Skałki Stolec 3 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 2

Sobota 2010-09-11

11:00 Hutnik Szczytna   -   Błękitni Niedźwiedź
11:00 Orlik Kłodzko 1 - 0 ATS Wojbórz
11:00 Piast Nowa Ruda 5 - 0 Skałki Stolec
11:00 Sparta Ziębice 3 - 4 Polonia Bystrzyca Kłodzka
11:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 - 6 Kryształ Stronie Śl.
11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 - 0 Nysa Kłodzko

Kolejka 3

Sobota 2010-09-18

11:00 ATS Wojbórz 0 - 3 Włókniarz Kudowa Zdrój
11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Orlik Kłodzko
11:00 Kryształ Stronie Śl. 5 - 3 Sparta Ziębice
11:00 Nysa Kłodzko 0 - 2 Piast Nowa Ruda
11:00 Skałki Stolec 1 - 3 Hutnik Szczytna
14:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 0 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 4

Sobota 2010-09-25

11:00 ATS Wojbórz   -   Błękitni Niedźwiedź
11:00 Hutnik Szczytna 0 - 2 Nysa Kłodzko
11:00 Orlik Kłodzko 1 - 1 Skałki Stolec
11:00 Piast Nowa Ruda 0 - 2 Polonia Bystrzyca Kłodzka
11:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 - 4 Sparta Ziębice
11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 2 Kryształ Stronie Śl.

Kolejka 5

Sobota 2010-10-02

11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Włókniarz Kudowa Zdrój
11:00 Kryształ Stronie Śl. 4 - 1 Piast Nowa Ruda
11:00 Nysa Kłodzko 0 - 0 Orlik Kłodzko
11:00 Skałki Stolec 0 - 3 ATS Wojbórz
11:00 Sparta Ziębice 2 - 5 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
14:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 5 - 0 Hutnik Szczytna

Kolejka 6

Sobota 2010-10-09

11:00 ATS Wojbórz 0 - 5 Nysa Kłodzko
11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Skałki Stolec
11:00 Hutnik Szczytna 4 - 3 Kryształ Stronie Śl.
11:00 Orlik Kłodzko 0 - 0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
11:00 Piast Nowa Ruda 6 - 0 Sparta Ziębice
11:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 7

Sobota 2010-10-16

11:00 Kryształ Stronie Śl. 3 - 0 Orlik Kłodzko
11:00 Nysa Kłodzko   -   Błękitni Niedźwiedź
11:00 Skałki Stolec 3 - 4 Włókniarz Kudowa Zdrój
11:00 Sparta Ziębice 0 - 3 Hutnik Szczytna
11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 - 6 Piast Nowa Ruda
14:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 5 - 0 ATS Wojbórz

Kolejka 8

Sobota 2010-10-23

11:00 ATS Wojbórz 0 - 10 Kryształ Stronie Śl.
11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Polonia Bystrzyca Kłodzka
11:00 Hutnik Szczytna 1 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11:00 Orlik Kłodzko 0 - 3 Sparta Ziębice
11:00 Skałki Stolec 0 - 3 Nysa Kłodzko
11:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 - 1 Piast Nowa Ruda

Kolejka 9

Sobota 2010-10-30

11:00 Kryształ Stronie Śl.   -   Błękitni Niedźwiedź
11:00 Nysa Kłodzko 0 - 0 Włókniarz Kudowa Zdrój
11:00 Piast Nowa Ruda 4 - 0 Hutnik Szczytna
11:00 Sparta Ziębice 3 - 0 ATS Wojbórz
11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 1 Orlik Kłodzko
14:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 5 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 10

Sobota 2010-11-06

11:00 ATS Wojbórz 2 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
11:00 Błękitni Niedźwiedź   -   Sparta Ziębice
11:00 Nysa Kłodzko 2 - 0 Polonia Bystrzyca Kłodzka
11:00 Skałki Stolec 0 - 5 Kryształ Stronie Śl.
11:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 1 - 1 Hutnik Szczytna
12:30 Orlik Kłodzko 0 - 6 Piast Nowa Ruda

Kolejka 11

Sobota 2010-11-13

11:00 Hutnik Szczytna 0 - 0 Orlik Kłodzko
11:00 Kryształ Stronie Śl. 0 - 3 Nysa Kłodzko
11:00 Piast Nowa Ruda 11 - 0 ATS Wojbórz
11:00 Sparta Ziębice 1 - 1 Skałki Stolec
11:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki   -   Błękitni Niedźwiedź
14:00 Polonia Bystrzyca Kłodzka 3 - 1 Włókniarz Kudowa Zdrój

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006