2018-04-15 16:00

Skałki Stolec - LKS Bystrzyca Górna

0 - 3

2018-04-21 16:00

Victoria ¦wiebodzice - Skałki Stolec

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2010-08-15

17:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki 8 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 9 Skałki Stolec
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 ¦lęża Ciepłowody
17:00 PIASEK Potworów 6 - 1 Piast JaĽwina
17:00 DELTA Słupice 0 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 6 - 2 ORZEŁ M±kolno

Kolejka 2

Niedziela 2010-08-22

17:00 Skałki Stolec 4 - 2 DELTA Słupice
17:00 Piast JaĽwina 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 12 POLONIA Z±bkowice
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 6 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 7 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 2 PIASEK Potworów
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 3

Niedziela 2010-08-29

17:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 0 ORZEŁ M±kolno
17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 5 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 ¦lęża Ciepłowody
17:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 2 - 0 Skałki Stolec
17:00 PIASEK Potworów 1 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 DELTA Słupice 2 - 2 Piast JaĽwina

Kolejka 4

Niedziela 2010-09-05

16:00 Skałki Stolec 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 0 POLONIA Z±bkowice
16:00 Piast JaĽwina 3 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 3 PIASEK Potworów
16:00 CZARNI Sieniawka 14 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 DELTA Słupice
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 5

Niedziela 2010-09-12

16:00 Skałki Stolec 3 - 1 Piast JaĽwina
16:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 SPARTA Ostroszowice
16:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 0 ¦lęża Ciepłowody
16:00 PIASEK Potworów 6 - 2 ORZEŁ M±kolno
16:00 DELTA Słupice 2 - 2 CZARNI Sieniawka

Kolejka 6

Niedziela 2010-09-19

16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 1 PIASEK Potworów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 2 POLONIA Z±bkowice
16:00 Piast JaĽwina 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 2 DELTA Słupice
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 0 Skałki Stolec
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 0 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 7

Niedziela 2010-09-26

16:00 Skałki Stolec 3 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 Piast JaĽwina 0 - 2 ¦lęża Ciepłowody
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 2 POLONIA Z±bkowice
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 TARNOVIA Tarnów 7 - 3 ZIELONI Łagiewniki
16:00 LECHIA II Dzierżoniów 14 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 PIASEK Potworów 2 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 DELTA Słupice 3 - 1 ORZEŁ M±kolno

Kolejka 8

Niedziela 2010-10-03

15:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 1 DELTA Słupice
15:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 3 PIASEK Potworów
15:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 6 Skałki Stolec
15:00 CZARNI Sieniawka 7 - 0 Piast JaĽwina
15:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
15:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 9

Niedziela 2010-10-10

15:00 Skałki Stolec 4 - 2 ORZEŁ M±kolno
15:00 Piast JaĽwina 4 - 2 SPARTA Ostroszowice
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 ZIELONI Łagiewniki
15:00 LECHIA II Dzierżoniów 4 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 PIASEK Potworów 2 - 1 POLONIA Z±bkowice
15:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 DELTA Słupice 1 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 10

Niedziela 2010-10-17

15:00 POLONIA Z±bkowice 8 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 5 Skałki Stolec
15:00 ZIELONI Łagiewniki 7 - 2 DELTA Słupice
15:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 0 ¦lęża Ciepłowody
15:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 0 PIASEK Potworów
15:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 4 Piast JaĽwina
15:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 2 LECHIA II Dzierżoniów

Kolejka 11

Niedziela 2010-10-24

15:00 Skałki Stolec 3 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 Piast JaĽwina 2 - 6 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 PIASEK Potworów
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 5 TARNOVIA Tarnów
15:00 CZARNI Sieniawka 4 - 0 SPARTA Ostroszowice
15:00 LECHIA II Dzierżoniów 8 - 2 ZIELONI Łagiewniki
15:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 ORZEŁ M±kolno
15:00 DELTA Słupice 0 - 1 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 12

Niedziela 2010-10-31

14:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 1 ¦lęża Ciepłowody
14:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 4 Skałki Stolec
14:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 DELTA Słupice
14:00 PIASEK Potworów 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 2 CZARNI Sieniawka
14:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 5 - 3 Piast JaĽwina

Kolejka 13

Niedziela 2010-11-07

14:00 Skałki Stolec 2 - 2 POLONIA Z±bkowice
14:00 Piast JaĽwina 4 - 2 ZIELONI Łagiewniki
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 4 ORZEŁ M±kolno
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 LECHIA II Dzierżoniów 5 - 0 TARNOVIA Tarnów
14:00(vol.) ¦lęża Ciepłowody 0 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ (vol.)
14:00 DELTA Słupice 2 - 3 PIASEK Potworów

Kolejka 14

Czwartek 2010-11-11

14:00 POLONIA Z±bkowice 8 - 2 Piast JaĽwina
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 5 SPARTA Ostroszowice
14:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 ¦lęża Ciepłowody
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 9 DELTA Słupice
14:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 2 Skałki Stolec
14:00 PIASEK Potworów 1 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
14:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 3 CZARNI Sieniawka

Kolejka 15

Niedziela 2010-11-14

14:00 Skałki Stolec 4 - 1 PIASEK Potworów
14:00 Piast JaĽwina 1 - 4 TARNOVIA Tarnów
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 DELTA Słupice
14:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
14:00 CZARNI Sieniawka 0 - 1 ZIELONI Łagiewniki
14:00 LECHIA II Dzierżoniów 20 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 3 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 16

Niedziela 2011-03-20

15:00 Skałki Stolec 10 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 Piast JaĽwina 2 - 1 PIASEK Potworów
15:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 8 ZIELONI Łagiewniki
15:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 POLONIA Z±bkowice
15:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 ¦lęża Ciepłowody 3 - 4 TARNOVIA Tarnów
15:00 DELTA Słupice 2 - 3 LECHIA II Dzierżoniów

Kolejka 17

Niedziela 2011-03-27

16:00 POLONIA Z±bkowice 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 8 - 2 Piast JaĽwina
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 PIASEK Potworów 3 - 3 ¦lęża Ciepłowody
16:00 DELTA Słupice 2 - 4 Skałki Stolec

Kolejka 18

Niedziela 2011-04-03

11:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 11 TARNOVIA Tarnów
11:00 PIASEK Potworów 4 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 Skałki Stolec 0 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 2 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Piast JaĽwina 2 - 7 DELTA Słupice
16:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 3 POLONIA Z±bkowice
16:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 19

Niedziela 2011-04-10

16:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 7 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 ZIELONI Łagiewniki 6 - 5 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 5 Skałki Stolec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 LECHIA II Dzierżoniów 15 - 0 Piast JaĽwina
16:00 PIASEK Potworów 3 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 DELTA Słupice 2 - 2 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 20

Niedziela 2011-04-17

16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Piast JaĽwina 0 - 4 Skałki Stolec
16:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 DELTA Słupice
16:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 3 PIASEK Potworów
16:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 4 - 3 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 21

Sobota 2011-04-23

11:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 2 ZIELONI Łagiewniki
11:00 LECHIA II Dzierżoniów 8 - 0 CZARNI Sieniawka
14:00 Skałki Stolec 3 - 2 ¦lęża Ciepłowody
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 1 Piast JaĽwina
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 PIASEK Potworów 0 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 DELTA Słupice 3 - 1 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 22

Niedziela 2011-05-01

11:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 3 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ZIELONI Łagiewniki 6 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 1 Skałki Stolec
17:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 1 DELTA Słupice
17:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 0 Piast JaĽwina
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 6 - 3 PIASEK Potworów

Kolejka 24

Sobota 2011-05-07

17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 3 DELTA Słupice

Niedziela 2011-05-08

11:00 POLONIA Z±bkowice 6 - 0 PIASEK Potworów
11:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 2 Piast JaĽwina
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 ¦lęża Ciepłowody
17:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 25

Niedziela 2011-05-15

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
11:00 PIASEK Potworów 4 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 Skałki Stolec 2 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Piast JaĽwina 2 - 1 ORZEŁ M±kolno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 5 POLONIA Z±bkowice
17:00 ¦lęża Ciepłowody 4 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 DELTA Słupice 5 - 1 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 26

Niedziela 2011-05-22

11:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 1 DELTA Słupice
11:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 3 CZARNI Sieniawka
11:00 PIASEK Potworów 1 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 7 - 0 Piast JaĽwina
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 0 ¦lęża Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 2 Skałki Stolec

Kolejka 23

¦roda 2011-05-25

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 1 ORZEŁ M±kolno
11:00 PIASEK Potworów 3 - 6 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Skałki Stolec 5 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 Piast JaĽwina 3 - 4 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 3 ¦lęża Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 6 - 3 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 POLONIA Z±bkowice
17:00 DELTA Słupice 3 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 27

Niedziela 2011-05-29

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 0 POLONIA Z±bkowice
17:00 Skałki Stolec 7 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Piast JaĽwina 1 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 5 PIASEK Potworów
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 2 ORZEŁ M±kolno
17:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 DELTA Słupice 2 - 1 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 28

¦roda 2011-06-01

17:30 POLONIA Z±bkowice 2 - 1 Skałki Stolec

Niedziela 2011-06-05

11:00 PIASEK Potworów 1 - 2 DELTA Słupice
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki 12 - 0 Piast JaĽwina
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 ORZEŁ M±kolno 5 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 6 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 29

Niedziela 2011-06-12

17:00 Skałki Stolec 2 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 Piast JaĽwina 1 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 5 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 3 - 0 PIASEK Potworów
17:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 DELTA Słupice 3 - 4 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 30

Niedziela 2011-06-19

17:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 2 ¦lęża Ciepłowody
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 6 - 4 ORZEŁ M±kolno
17:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 0 DELTA Słupice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 5 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 2 Piast JaĽwina
17:00 PIASEK Potworów 0 - 6 Skałki Stolec
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 3 SPARTA Ostroszowice

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006