2018-11-18 14:00

Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie

3 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2009-08-16

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
11:00 PIASEK Potworów 4 - 1 Skałki Stolec
17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 Piast Jaźwina 1 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 5 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 6 Unia Złoty Stok
17:00 ORZEŁ Mąkolno 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 DGPNZ Roztocznik 7 - 2 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 2

Niedziela 2009-08-23

17:00 Skałki Stolec 3 - 2 ORZEŁ Mąkolno
17:00 CIS Brzeźnica 1 - 3 Unia Złoty Stok
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 5 - 0 DGPNZ Roztocznik
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 5 ZIELONI Łagiewniki
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 0 PIASEK Potworów
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 Piast Jaźwina

Kolejka 3

Niedziela 2009-08-30

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
11:00 PIASEK Potworów 2 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 Piast Jaźwina 3 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 2 Skałki Stolec
17:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 ORZEŁ Mąkolno 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 2 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 4

Niedziela 2009-09-06

16:00 Skałki Stolec 0 - 5 Unia Złoty Stok
16:00 CIS Brzeźnica 2 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 4 ORZEŁ Mąkolno
16:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 0 DGPNZ Roztocznik
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 7 PIASEK Potworów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 0 Piast Jaźwina
16:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 LECHIA II Dzierżoniów

Kolejka 5

Niedziela 2009-09-13

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 5 - 0 DGPNZ Roztocznik
11:00 PIASEK Potworów 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Piast Jaźwina 6 - 1 Skałki Stolec
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 CIS Brzeźnica
16:00 ORZEŁ Mąkolno 2 - 1 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 6

Niedziela 2009-09-20

16:00 Skałki Stolec 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 1 Unia Złoty Stok
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 0 ORZEŁ Mąkolno
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 Piast Jaźwina
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 7 PIASEK Potworów

Kolejka 7

Niedziela 2009-09-27

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 6 - 5 PIASEK Potworów
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 TARNOVIA Tarnów
16:00 Piast Jaźwina 1 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 0 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 2 SPARTA Ostroszowice
16:00 CZARNI Sieniawka 3 - 2 Skałki Stolec
16:00 ORZEŁ Mąkolno 4 - 2 DGPNZ Roztocznik

Kolejka 8

Niedziela 2009-10-04

11:00 PIASEK Potworów 3 - 1 ORZEŁ Mąkolno
15:00 Skałki Stolec 8 - 0 CIS Brzeźnica
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 5 Unia Złoty Stok
15:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 3 Piast Jaźwina
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 0 LECHIA II Dzierżoniów
15:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 4 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 9

Niedziela 2009-10-11

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 5 - 1 ORZEŁ Mąkolno
15:00 CIS Brzeźnica 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 Piast Jaźwina 5 - 0 ZIELONI Łagiewniki
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 3 SPARTA Ostroszowice
15:00 VICTORIA Tuszyn 6 - 1 PIASEK Potworów
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 Skałki Stolec
15:00 Unia Złoty Stok 10 - 1 DGPNZ Roztocznik
15:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 10

Niedziela 2009-10-18

11:00 PIASEK Potworów 1 - 3 Unia Złoty Stok
15:00 Skałki Stolec 1 - 3 LECHIA II Dzierżoniów
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 10 - 1 CIS Brzeźnica
15:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 TARNOVIA Tarnów
15:00 ORZEŁ Mąkolno 0 - 5 VICTORIA Tuszyn
15:00 DGPNZ Roztocznik 4 - 0 Piast Jaźwina

Kolejka 11

Niedziela 2009-10-25

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 4 - 2 VICTORIA Tuszyn
14:00 Skałki Stolec 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 SPARTA Ostroszowice
14:00 Piast Jaźwina 2 - 1 PIASEK Potworów
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 2 DGPNZ Roztocznik
14:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
14:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 ORZEŁ Mąkolno
14:00 CZARNI Sieniawka 3 - 2 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 12

Sobota 2009-10-31

11:00 PIASEK Potworów 2 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 0 Skałki Stolec
14:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 1 CIS Brzeźnica
14:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 4 TARNOVIA Tarnów
14:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 Unia Złoty Stok
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
14:00 ORZEŁ Mąkolno 1 - 6 Piast Jaźwina
14:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 6 CZARNI Sieniawka

Kolejka 13

Niedziela 2009-11-08

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 1 - 1 Unia Złoty Stok
14:00 Skałki Stolec 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
14:00 CIS Brzeźnica 2 - 1 DGPNZ Roztocznik
14:00 Piast Jaźwina 5 - 4 VICTORIA Tuszyn
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 0 ORZEŁ Mąkolno
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
14:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 2 ZIELONI Łagiewniki
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 5 PIASEK Potworów

Kolejka 14

Środa 2009-11-11

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 5 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
11:00 PIASEK Potworów 8 - 0 CIS Brzeźnica
14:00 ZIELONI Łagiewniki 7 - 1 Skałki Stolec
14:00 SPARTA Ostroszowice 6 - 5 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 7 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 Unia Złoty Stok 5 - 2 Piast Jaźwina
14:00 ORZEŁ Mąkolno 0 - 3 CZARNI Sieniawka
14:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 10 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 15

Niedziela 2009-11-15

13:30 Skałki Stolec 7 - 0 DGPNZ Roztocznik
13:30 CIS Brzeźnica 2 - 4 ORZEŁ Mąkolno
13:30 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 0 SPARTA Ostroszowice
13:30 Piast Jaźwina 1 - 3 LECHIA II Dzierżoniów
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 3 Unia Złoty Stok
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 ZIELONI Łagiewniki
13:30 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 PIASEK Potworów
13:30 CZARNI Sieniawka 3 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 17

Niedziela 2010-03-28

16:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 Piast Jaźwina 4 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 4 TARNOVIA Tarnów
16:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 CIS Brzeźnica
16:00 LECHIA II Dzierżoniów 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 PIASEK Potworów 5 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ORZEŁ Mąkolno 1 - 0 Skałki Stolec
16:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 18

Sobota 2010-04-03

16:00 Skałki Stolec 4 - 0 VICTORIA Tuszyn
16:00 CIS Brzeźnica 1 - 1 Piast Jaźwina
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 PIASEK Potworów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 0 DGPNZ Roztocznik
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 ORZEŁ Mąkolno
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 Unia Złoty Stok
16:00 CZARNI Sieniawka 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 21

Niedziela 2010-04-25

16:00 CIS Brzeźnica 1 - 5 LECHIA II Dzierżoniów
16:00 Piast Jaźwina 6 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 Skałki Stolec
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 PIASEK Potworów 4 - 3 DGPNZ Roztocznik
16:00 ORZEŁ Mąkolno 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 19

Sobota 2010-05-01

17:00 Piast Jaźwina 5 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Unia Złoty Stok 5 - 0 Skałki Stolec
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 2 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 PIASEK Potworów 0 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 ORZEŁ Mąkolno 3 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 22

Poniedziałek 2010-05-03

17:00 Skałki Stolec 6 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 0 - 3 Piast Jaźwina
17:00 ZIELONI Łagiewniki 5 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 6 Unia Złoty Stok
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 PIASEK Potworów 2 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 4 ORZEŁ Mąkolno

Kolejka 23

Niedziela 2010-05-09

17:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 Skałki Stolec
17:00 Piast Jaźwina 3 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 DGPNZ Roztocznik
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 7 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 Unia Złoty Stok 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 CZARNI Sieniawka 7 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ORZEŁ Mąkolno 0 - 1 PIASEK Potworów

Kolejka 24

Sobota 2010-05-15

17:00 Skałki Stolec 2 - 0 TARNOVIA Tarnów

Niedziela 2010-05-16

17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki 5 - 0 Piast Jaźwina
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 PIASEK Potworów 3 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 ORZEŁ Mąkolno 2 - 6 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 22 Unia Złoty Stok

Kolejka 20

Środa 2010-05-19

17:00 Skałki Stolec 4 - 1 Piast Jaźwina
17:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 PIASEK Potworów
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 4 ORZEŁ Mąkolno
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 2 Unia Złoty Stok
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 2 DGPNZ Roztocznik

Kolejka 25

Niedziela 2010-05-23

11:00 LECHIA II Dzierżoniów 5 - 0 Skałki Stolec
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 Piast Jaźwina 9 - 1 DGPNZ Roztocznik
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 VICTORIA Tuszyn 7 - 1 ORZEŁ Mąkolno
17:00 TARNOVIA Tarnów 10 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Unia Złoty Stok 5 - 2 PIASEK Potworów
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 26

Niedziela 2010-05-30

17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 3 CIS Brzeźnica
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 6 Skałki Stolec
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 2 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 PIASEK Potworów 2 - 2 Piast Jaźwina
17:00 ORZEŁ Mąkolno 3 - 4 Unia Złoty Stok
17:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 4 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 27

Czwartek 2010-06-03

17:00 Skałki Stolec 5 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 CIS Brzeźnica 2 - 5 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Piast Jaźwina 6 - 4 ORZEŁ Mąkolno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 3 PIASEK Potworów
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 CZARNI Sieniawka 9 - 0 DGPNZ Roztocznik
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 28

Niedziela 2010-06-06

17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 0 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 7 Skałki Stolec
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 3 Piast Jaźwina
17:00 Unia Złoty Stok 3 - 1 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 PIASEK Potworów 2 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 ORZEŁ Mąkolno 2 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 DGPNZ Roztocznik 3 - 4 CIS Brzeźnica

Kolejka 29

Niedziela 2010-06-13

17:00 Skałki Stolec 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 PIASEK Potworów
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 Piast Jaźwina 0 - 9 Unia Złoty Stok
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 3 VICTORIA Tuszyn
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 3 SPARTA Ostroszowice
17:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 2 DGPNZ Roztocznik
17:00 CZARNI Sieniawka 5 - 0 ORZEŁ Mąkolno

Kolejka 30

Niedziela 2010-06-20

17:00 ZIELONI Łagiewniki 14 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 LECHIA II Dzierżoniów 9 - 2 Piast Jaźwina
17:00 PIASEK Potworów 2 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 ORZEŁ Mąkolno 1 - 4 CIS Brzeźnica
17:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 2 Skałki Stolec

Kolejka 16

Niedziela 2010-06-27

17:00 Skałki Stolec 1 - 4 PIASEK Potworów
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 Piast Jaźwina
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 9 LECHIA II Dzierżoniów
17:00 BŁĘKITNI Owiesno   -   DGPNZ Roztocznik
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 0 ORZEŁ Mąkolno
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 CZARNI Sieniawka

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006