2020-09-20 16:00

Skałki Stolec - Sparta Ziębice

2 - 0

2020-09-27 13:30

Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Skałki Stolec

2020-09-20 13:00

Sparta Oleszna - Skałki Stolec II

6 - 1

2020-09-26 13:00

Skałki Stolec II - Spartakus Byczeń

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Czwartek 2019-08-15

14:00 Skałki Stolec 2 - 7 Sparta Ziębice
14:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 - 3 Grom Witków
14:00 Kryształ Stronie Śląskie 1 - 3 Granit Roztoka
14:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 3 Płomień Makowice
14:00 Zjednoczeni Żarów 0 - 0 Trojan Lądek Zdrój
14:00 Karolina Jaworzyna Śląska   -   VICTORIA Tuszyn
14:00 Wenus Nowice 1 - 3 Nysa Kłodzko
15:30 Orzeł Lubawka 2 - 1 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 2

Sobota 2019-08-17

17:00 VICTORIA Tuszyn   -   Wenus Nowice
17:00 Nysa Kłodzko 2 - 0 Grom Witków
17:00 Granit Roztoka 7 - 2 Sparta Ziębice
17:00 Kryształ Stronie Śląskie 0 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój

Niedziela 2019-08-18

15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 - 1 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Trojan Lądek Zdrój 2 - 3 Orzeł Lubawka
17:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 - 1 Skałki Stolec
17:00 Płomień Makowice 2 - 4 Zjednoczeni Żarów

Kolejka 3

Sobota 2019-08-24

15:00 Sparta Ziębice 2 - 1 Włókniarz Kudowa Zdrój
16:00 Orzeł Lubawka 4 - 1 Płomień Makowice
17:00 Skałki Stolec 0 - 3 Nysa Kłodzko
17:00 Grom Witków   -   VICTORIA Tuszyn
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 1 Granit Roztoka
17:00 Zjednoczeni Żarów 3 - 0 Kryształ Stronie Śląskie
17:00 Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 1 Trojan Lądek Zdrój
17:00 Wenus Nowice 2 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 4

Sobota 2019-08-31

15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Skałki Stolec
15:00 Nysa Kłodzko 6 - 0 Sparta Ziębice
15:00 Granit Roztoka 2 - 1 Włókniarz Kudowa Zdrój
15:00 Kryształ Stronie Śląskie 1 - 1 Orzeł Lubawka
15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4 - 4 Grom Witków
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 4 - 1 Zjednoczeni Żarów
15:00 Płomień Makowice 0 - 4 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Trojan Lądek Zdrój 4 - 0 Wenus Nowice

Kolejka 5

Niedziela 2019-09-08

15:00 Sparta Ziębice   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 - 3 Nysa Kłodzko
15:00 Grom Witków 2 - 4 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Orzeł Lubawka 1 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój
15:00 Zjednoczeni Żarów 2 - 3 Granit Roztoka
15:00 Karolina Jaworzyna Śląska 2 - 2 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Wenus Nowice 3 - 2 Płomień Makowice
16:00 Skałki Stolec 6 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 6

Niedziela 2019-09-15

15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Włókniarz Kudowa Zdrój
15:00 Granit Roztoka 0 - 2 Nysa Kłodzko
15:00 Kryształ Stronie Śląskie 1 - 0 Wenus Nowice
15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 3 - 0 Sparta Ziębice
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 1 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Zjednoczeni Żarów 5 - 3 Orzeł Lubawka
15:00 Płomień Makowice 1 - 3 Grom Witków
15:00 Trojan Lądek Zdrój 7 - 3 Skałki Stolec

Kolejka 7

Niedziela 2019-09-22

15:00 Skałki Stolec 6 - 1 Płomień Makowice
15:00 Nysa Kłodzko   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Sparta Ziębice 2 - 0 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 4 - 0 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
15:00 Grom Witków 2 - 0 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Orzeł Lubawka 5 - 2 Granit Roztoka
15:00 Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 1 Zjednoczeni Żarów
15:00 Wenus Nowice 4 - 3 Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 8

Sobota 2019-09-28

16:00 Granit Roztoka   -   VICTORIA Tuszyn
16:00 Kryształ Stronie Śląskie 3 - 2 Skałki Stolec
16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 2 - 3 Grom Witków
16:00 Zjednoczeni Żarów 0 - 0 Wenus Nowice
16:00 Płomień Makowice 5 - 0 Sparta Ziębice

Niedziela 2019-09-29

16:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1 - 2 Nysa Kłodzko
16:00 Trojan Lądek Zdrój 6 - 0 Włókniarz Kudowa Zdrój

Kolejka 9

Sobota 2019-10-05

15:00 Skałki Stolec 3 - 4 Zdrój Jedlina Zdrój

Niedziela 2019-10-06

15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Zamek Kamieniec Ząbkowicki
15:00 Nysa Kłodzko 4 - 2 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Sparta Ziębice 1 - 0 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 - 2 Płomień Makowice
15:00 Grom Witków 4 - 0 Zjednoczeni Żarów
15:00 Karolina Jaworzyna Śląska 7 - 0 Granit Roztoka
15:00 Wenus Nowice 1 - 3 Orzeł Lubawka

Kolejka 10

Niedziela 2019-10-13

15:00 Granit Roztoka 5 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
15:00 Kryształ Stronie Śląskie 2 - 1 Włókniarz Kudowa Zdrój
15:00 Orzeł Lubawka 3 - 1 Grom Witków
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6 - 0 Sparta Ziębice
15:00 Zjednoczeni Żarów 3 - 0 Skałki Stolec
15:00 Karolina Jaworzyna Śląska 5 - 0 Wenus Nowice
15:00 Płomień Makowice 2 - 3 Nysa Kłodzko
15:00 Trojan Lądek Zdrój   -   VICTORIA Tuszyn

Kolejka 11

Sobota 2019-10-19

15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Płomień Makowice

Niedziela 2019-10-20

15:00 Skałki Stolec 3 - 6 Orzeł Lubawka
15:00 Nysa Kłodzko 8 - 0 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Sparta Ziębice 0 - 8 Zjednoczeni Żarów
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 2 - 4 Zdrój Jedlina Zdrój
15:00 Grom Witków 1 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0 - 3 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Wenus Nowice 5 - 1 Granit Roztoka

Kolejka 12

Sobota 2019-10-26

14:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 2 Nysa Kłodzko

Niedziela 2019-10-27

14:00 Karolina Jaworzyna Śląska 4 - 2 Skałki Stolec
15:00 Granit Roztoka 0 - 2 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Kryształ Stronie Śląskie   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Orzeł Lubawka 6 - 0 Sparta Ziębice
15:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 2 Włókniarz Kudowa Zdrój
15:00 Wenus Nowice 3 - 1 Grom Witków
15:00 Płomień Makowice 2 - 6 Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Kolejka 13

Niedziela 2019-11-03

14:00 Skałki Stolec 1 - 2 Wenus Nowice
15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Zdrój Jedlina Zdrój
15:00 Nysa Kłodzko 0 - 2 Zjednoczeni Żarów
15:00 Sparta Ziębice 0 - 5 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 3 - 1 Orzeł Lubawka
15:00 Grom Witków 2 - 5 Granit Roztoka
15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 - 3 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Trojan Lądek Zdrój 3 - 1 Płomień Makowice

Kolejka 14

Niedziela 2019-11-10

14:00 Grom Witków 3 - 1 Skałki Stolec
15:00 Granit Roztoka 1 - 0 Płomień Makowice
15:00 Kryształ Stronie Śląskie 3 - 0 Trojan Lądek Zdrój
15:00 Orzeł Lubawka 1 - 0 Nysa Kłodzko
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 0 - 2 Zamek Kamieniec Ząbkowicki
15:00 Zjednoczeni Żarów   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Karolina Jaworzyna Śląska 1 - 2 Włókniarz Kudowa Zdrój
15:00 Wenus Nowice 9 - 3 Sparta Ziębice

Kolejka 15

Niedziela 2019-11-17

13:30 Skałki Stolec 7 - 4 Granit Roztoka
15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Orzeł Lubawka
15:00 Nysa Kłodzko 1 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska
15:00 Sparta Ziębice 0 - 4 Grom Witków
15:00 Włókniarz Kudowa Zdrój 0 - 0 Wenus Nowice
15:00 Zamek Kamieniec Ząbkowicki 2 - 2 Zjednoczeni Żarów
15:00 Płomień Makowice 3 - 2 Kryształ Stronie Śląskie
15:00 Trojan Lądek Zdrój 1 - 1 Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 8

Niedziela 2019-11-24

14:00 Orzeł Lubawka 1 - 0 Karolina Jaworzyna Śląska

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006