2016-11-06 12:00

KOLIBER Uciechów - Skałki Stolec

0 - 2
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

AKTUALNOŚCI

Widzisz tylko najnowszych 10 wpisów pokaż wszystkie .

2016-12-29 TURNIEJ 30-12-2016

ikona

Turniej 30-12-2016 o godz: 17:00
Zbiórka o godz: 16:15

2016-12-26 Sylwestrowy Turniej Piłki Nożnej

ikona


no image

2016-12-13 JUBILEUSZ 40-LECIA OZPN WAŁBRZYCH

ikona


W piątek, 9 grudnia w Hotelu Maria w Wałbrzychu miała miejsce uroczysta gala z okazji jubileuszu 40-lecia Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu. Podczas gali wręczone zostały medale i odznaczenia dla zasłużonych działaczy klubów i związku.
Obchody swoją obecnością uświetnili m.in. Andrzej Kowal ; wiceprezes DZPN i prezes OZPN Jelenia Góra, Kazimierz Drożdż ; członek honorowy PZPN, wieloletni prezes OZPN Wałbrzych, Zygmunt Załoziński ; członek honorowy PZPN, Jerzy Kosmaty ; członek honorowy PZPN, Jan Studziński ; wieloletni prezes OZPN Wałbrzych, Ryszard Bierut ; przewodniczący Komisji Rewizyjnej OZPN Wałbrzych, Eugeniusz Ciura ; przewodniczący PPN Świdnica, Ryszard Wiktor ; przewodniczący Komisji Rewizyjnej Dolnośląskiego ZPN oraz zasłużeni działacze OZPN Wałbrzych: Ryszard Faust, Edmund Prugar, Mieczysław Somala, Nikodem Turek, Marian Wojtak, Eliasz Załuski, Roman Zięba, Teodor Żyła.
W pierwszej części imprezy delegat PZPN Andrzej Kowal wręczył odznaczenia Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kazimierz Drożdz otrzymał najwyższe Diamentowe Odznaczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej, a Jan Studziński specjalne odznaczenie Polskiego Związku Piłki Nożnej za wieloletnie reprezentowanie organizacji sędziowskiej. Złote i srebrne odznaki honorowe PZPN otrzymali Ryszard Wiktor, Jan Sarna, Jan Dulanowski, Eugeniusz Ciura, Tadeusz Bardziński, Mieczysław Osiecki, a brązowy medal PZPN za wybitne osiągnięcia dla rozwoju piłki Zbigniew Owczarek.W dalszej części swoje podziękowania za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju piłki nożnej otrzymali: Jacek Balcerzak, Jerzy Banasik, Józef Bednarczyk, Ryszard Bierut, Stanisław Borkowski, Adam Break, Andrzej Dominik, Kazimierz Drożdż, Jan Dulanowski, Grzegorz Gozdek, Kazimierz Goździejewski, Jan Grabowski, Hubert Kołosowski, Wojciech Król, Czesław Krupczak, Jerzy Lis, Bogdan Najman, Mieczysław Osiecki, Tadeusz Polewczyk, Stanisław Sienkiewicz, Roman Sosnowski, Zbigniew Śleziak, Józef Świtalski, Tomasz Tomaszewski, Krzysztof Toporowski, Marek Wawro i Czesław Zapart.
Wszystkie obecne na obchodach jubileuszu osoby otrzymały ponadto okolicznościowy medal pamiątkowy, a następnie uczestniczyli w uroczystej kolacji wydanej z okazji jubileuszu.

no image

2016-10-29 Zbiórka 30-10-2016

ikona

Zbiórka w niedzielę o godz 12:45

2016-07-22 NOWE GRUPY A-KLASOWE

ikona

20 lipca na posiedzeniu zarządu Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu podjęto decyzję o utworzeniu dodatkowej grupy piłkarskiej A klasy.
Klasa A grupa 3
1. Henrykowianka Henryków
2. Polonia Ząbkowice Śl.
3. Zieloni Łagiewniki
4. Koliber Uciechów
5. Cis Brzeźnica
6. Sparta Ziębice
7. DGZPN Roztocznik
8. Skałki Stolec
9. Inter Ożary
10. LKS Dobrocin
11. Harnaś Starczówek
12. Ślęża Ciepłowody
13. Orzeł Piława Dolna (sp)
14. Tarnovia Tarnów (sp)
Termin pierwszej kolejki wyznaczono na 15.08.2016r. z możliwoscią zmiany
na sobotę lub niedzielę za zgoda obu stron.

2016-07-11 TRENING !!! 13-07-2016

ikona

Trening w środę o godz 19:00

2016-04-26 KOMUNIKAT WYDZIAŁU GIER OZPN

ikona


Wydział Gier Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Wałbrzychu informuje i przypomina, że wszystkie spotkania 22 kolejki rozgrywek prowadzonych przez OZPN Wałbrzych (klasa O, OJ i A) zgodnie z terminarzem ramowym są ustalone na dzień 30.04.2016 roku (sobota).

2016-04-11 TRENING 12-04-2016

ikona

Trening we wtorek o godz 18:00

2016-03-11 Wyniki rozegranych sparingów

ikona

Skałki Stolec 2-2 Unia Bardo
Orzeł Ząbkowice 5-1 Skałki Stolec
Skałki Stolec 9-0 Iskra Jaszkowa
Skałki Stolec 2-3 Unia Bardo
Skałki Stolec 3-3 Orlęta Krosnowice

2014-07-15 WYKAZ GRUP NA SEZON 2014/2015

ikona

KLASA A; gr. 2
1. SPARTA ZIĘBICE (s)
2. NIEMCZANKA NIEMCZA
3. SKAŁKI STOLEC
4. PŁOMIEŃ MAKOWICE
5. KOLIBER UCIECHÓW
6. ZIELONI ŁAGIEWNIKI
7. CZARNI SIENIAWKA
8. DELTA SŁUPICE
9. RAWA BOLEŚCIN
10. TARNOVIA TARNÓW
11. WIEŻA RUDNICA
12. BOXMET PISKORZÓW
13. ŚLĘŻA MAXBUD CIEPŁOWODY
14. POGOŃ PIESZYCE (s)
15. VICTORIA TUSZYN (b)
16. HENRYKOWIANKA (b)

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006