TERMINARZ ROZGRYWEK
Kolejka 1 |
¦roda 2012-08-15 |
Skałki Stolec | 6 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
Zieloni Łagiewniki | 3 | - | 1 | DELTA Słupice |
NIEMCZANKA Niemcza | 1 | - | 2 | Wieża Rudnica |
Błękitni Owiesno | 3 | - | 0 | ORZEŁ M±kolno |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 1 | - | 2 | KOLIBER Uciechów |
Sparta Ziębice | 2 | - | 1 | Polonia Z±bkowice ¦l |
ZGODA Grodziszcze | 3 | - | 1 | ¦lęża Ciepłowody |
BOXMET Piskorzów | 2 | - | 1 | LECHIA Dzierżoniów |
Kolejka 2 |
Niedziela 2012-08-19 |
LECHIA Dzierżoniów | 4 | - | 3 | NIEMCZANKA Niemcza |
KOLIBER Uciechów | 6 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
CZARNI Sieniawka | 0 | - | 4 | Sparta Ziębice |
ORZEŁ M±kolno | 1 | - | 5 | Zieloni Łagiewniki |
¦lęża Ciepłowody | 0 | - | 0 | Polonia Z±bkowice ¦l |
DELTA Słupice | 0 | - | 2 | Skałki Stolec |
ZGODA Grodziszcze | 6 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Wieża Rudnica | 2 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
Kolejka 3 |
Niedziela 2012-08-26 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 1 | - | 1 | CZARNI Sieniawka |
Skałki Stolec | 7 | - | 0 | ORZEŁ M±kolno |
Zieloni Łagiewniki | 2 | - | 2 | Wieża Rudnica |
NIEMCZANKA Niemcza | 1 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
Błękitni Owiesno | 3 | - | 7 | LECHIA Dzierżoniów |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 3 | ¦lęża Ciepłowody |
Sparta Ziębice | 9 | - | 0 | DELTA Słupice |
BOXMET Piskorzów | 0 | - | 0 | ZGODA Grodziszcze |
Kolejka 4 |
Niedziela 2012-09-02 |
LECHIA Dzierżoniów | 9 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
KOLIBER Uciechów | 1 | - | 3 | Błękitni Owiesno |
ORZEŁ M±kolno | 3 | - | 2 | Sparta Ziębice |
¦lęża Ciepłowody | 2 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
DELTA Słupice | 1 | - | 5 | Polonia Z±bkowice ¦l |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
ZGODA Grodziszcze | 0 | - | 2 | NIEMCZANKA Niemcza |
Wieża Rudnica | 0 | - | 6 | Skałki Stolec |
Kolejka 5 |
Niedziela 2012-09-09 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 4 | - | 1 | ORZEŁ M±kolno |
Skałki Stolec | 5 | - | 0 | LECHIA Dzierżoniów |
Zieloni Łagiewniki | 2 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
NIEMCZANKA Niemcza | 5 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Błękitni Owiesno | 0 | - | 3 | ZGODA Grodziszcze |
CZARNI Sieniawka | 1 | - | 1 | DELTA Słupice |
Sparta Ziębice | 7 | - | 0 | Wieża Rudnica |
BOXMET Piskorzów | 2 | - | 1 | ¦lęża Ciepłowody |
Kolejka 6 |
Niedziela 2012-09-16 |
LECHIA Dzierżoniów | 2 | - | 5 | Sparta Ziębice |
KOLIBER Uciechów | 2 | - | 3 | Skałki Stolec |
ORZEŁ M±kolno | 2 | - | 1 | CZARNI Sieniawka |
¦lęża Ciepłowody | 2 | - | 3 | DELTA Słupice |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 3 | Błękitni Owiesno |
ZGODA Grodziszcze | 3 | - | 1 | Zieloni Łagiewniki |
BOXMET Piskorzów | 1 | - | 4 | NIEMCZANKA Niemcza |
Wieża Rudnica | 1 | - | 3 | Polonia Z±bkowice ¦l |
Kolejka 7 |
Niedziela 2012-09-23 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 3 | - | 0 | LECHIA Dzierżoniów |
Skałki Stolec | 2 | - | 1 | ZGODA Grodziszcze |
Zieloni Łagiewniki | 3 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
NIEMCZANKA Niemcza | 7 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
Błękitni Owiesno | 0 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
CZARNI Sieniawka | 3 | - | 0 | Wieża Rudnica |
DELTA Słupice | 8 | - | 3 | ORZEŁ M±kolno |
Sparta Ziębice | 2 | - | 4 | KOLIBER Uciechów |
Kolejka 8 |
Niedziela 2012-09-30 |
LECHIA Dzierżoniów | 6 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
KOLIBER Uciechów | 0 | - | 3 | Polonia Z±bkowice ¦l |
NIEMCZANKA Niemcza | 6 | - | 0 | Błękitni Owiesno |
¦lęża Ciepłowody | 1 | - | 1 | ORZEŁ M±kolno |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 8 | Skałki Stolec |
ZGODA Grodziszcze | 2 | - | 6 | Sparta Ziębice |
BOXMET Piskorzów | 1 | - | 1 | Zieloni Łagiewniki |
Wieża Rudnica | 2 | - | 5 | DELTA Słupice |
Kolejka 9 |
Niedziela 2012-10-07 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 3 | - | 3 | ZGODA Grodziszcze |
Skałki Stolec | 5 | - | 0 | BOXMET Piskorzów |
Zieloni Łagiewniki | 1 | - | 1 | NIEMCZANKA Niemcza |
Błękitni Owiesno | 0 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
CZARNI Sieniawka | 1 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
ORZEŁ M±kolno | 3 | - | 0 | Wieża Rudnica |
DELTA Słupice | 2 | - | 4 | LECHIA Dzierżoniów |
Sparta Ziębice | 4 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Kolejka 10 |
Niedziela 2012-10-14 |
LECHIA Dzierżoniów | 9 | - | 1 | ORZEŁ M±kolno |
KOLIBER Uciechów | 2 | - | 0 | DELTA Słupice |
NIEMCZANKA Niemcza | 0 | - | 2 | Skałki Stolec |
Błękitni Owiesno | 3 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
¦lęża Ciepłowody | 5 | - | 2 | Wieża Rudnica |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 7 | Polonia Z±bkowice ¦l |
ZGODA Grodziszcze | 1 | - | 2 | CZARNI Sieniawka |
BOXMET Piskorzów | 0 | - | 5 | Sparta Ziębice |
Kolejka 11 |
Niedziela 2012-10-21 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 5 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
Skałki Stolec | 2 | - | 0 | Błękitni Owiesno |
Zieloni Łagiewniki | 6 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
CZARNI Sieniawka | 3 | - | 1 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
ORZEŁ M±kolno | 3 | - | 2 | KOLIBER Uciechów |
DELTA Słupice | 2 | - | 2 | ZGODA Grodziszcze |
Sparta Ziębice | 3 | - | 0 | NIEMCZANKA Niemcza |
Wieża Rudnica | 1 | - | 6 | LECHIA Dzierżoniów |
Kolejka 13 |
Niedziela 2012-11-04 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 4 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
LECHIA Dzierżoniów | 3 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
Skałki Stolec | 1 | - | 1 | ¦lęża Ciepłowody |
CZARNI Sieniawka | 1 | - | 3 | NIEMCZANKA Niemcza |
ORZEŁ M±kolno | 3 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
DELTA Słupice | 2 | - | 3 | BOXMET Piskorzów |
Sparta Ziębice | 5 | - | 0 | Zieloni Łagiewniki |
Wieża Rudnica | 2 | - | 1 | ZGODA Grodziszcze |
Kolejka 14 |
Niedziela 2012-11-11 |
Skałki Stolec | 1 | - | 0 | Sparta Ziębice |
Zieloni Łagiewniki | 1 | - | 3 | Polonia Z±bkowice ¦l |
NIEMCZANKA Niemcza | 4 | - | 2 | DELTA Słupice |
Błękitni Owiesno | 0 | - | 3 | CZARNI Sieniawka |
¦lęża Ciepłowody | 1 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 1 | Wieża Rudnica |
ZGODA Grodziszcze | 3 | - | 5 | LECHIA Dzierżoniów |
BOXMET Piskorzów | 4 | - | 1 | ORZEŁ M±kolno |
Kolejka 15 |
Niedziela 2012-11-18 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 0 | - | 0 | Skałki Stolec |
LECHIA Dzierżoniów | 10 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
KOLIBER Uciechów | 5 | - | 3 | ZGODA Grodziszcze |
CZARNI Sieniawka | 1 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
ORZEŁ M±kolno | 1 | - | 2 | NIEMCZANKA Niemcza |
DELTA Słupice | 2 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
Sparta Ziębice | 3 | - | 1 | ¦lęża Ciepłowody |
Wieża Rudnica | 4 | - | 2 | BOXMET Piskorzów |
Kolejka 12 |
Niedziela 2012-11-25 |
NIEMCZANKA Niemcza | 3 | - | 2 | Polonia Z±bkowice ¦l |
Błękitni Owiesno | 2 | - | 7 | Sparta Ziębice |
¦lęża Ciepłowody | 1 | - | 1 | LECHIA Dzierżoniów |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 5 | DELTA Słupice |
ZGODA Grodziszcze | 1 | - | 3 | ORZEŁ M±kolno |
BOXMET Piskorzów | 1 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
KOLIBER Uciechów | 0 | - | 3 | Wieża Rudnica |
Zieloni Łagiewniki | 2 | - | 1 | Skałki Stolec |
Kolejka 17 |
Sobota 2013-03-30 |
Skałki Stolec | 5 | - | 3 | DELTA Słupice |
Zieloni Łagiewniki | 9 | - | 2 | ORZEŁ M±kolno |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 1 | ZGODA Grodziszcze |
Kolejka 19 |
Niedziela 2013-04-14 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 2 | - | 3 | DELTA Słupice |
CZARNI Sieniawka | 2 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
Skałki Stolec | 5 | - | 2 | Wieża Rudnica |
Zieloni Łagiewniki | 1 | - | 1 | LECHIA Dzierżoniów |
NIEMCZANKA Niemcza | 2 | - | 2 | ZGODA Grodziszcze |
Błękitni Owiesno | 1 | - | 4 | KOLIBER Uciechów |
Sparta Ziębice | 5 | - | 0 | ORZEŁ M±kolno |
BOXMET Piskorzów | 2 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Kolejka 20 |
Niedziela 2013-04-21 |
LECHIA Dzierżoniów | 3 | - | 4 | Skałki Stolec |
KOLIBER Uciechów | 1 | - | 1 | Zieloni Łagiewniki |
ORZEŁ M±kolno | 1 | - | 3 | Polonia Z±bkowice ¦l |
¦lęża Ciepłowody | 4 | - | 2 | BOXMET Piskorzów |
DELTA Słupice | 1 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 1 | - | 1 | NIEMCZANKA Niemcza |
ZGODA Grodziszcze | 0 | - | 0 | Błękitni Owiesno |
Wieża Rudnica | 1 | - | 4 | Sparta Ziębice |
Kolejka 21 |
Niedziela 2013-04-28 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 3 | - | 4 | Wieża Rudnica |
CZARNI Sieniawka | 7 | - | 0 | ORZEŁ M±kolno |
Skałki Stolec | 7 | - | 1 | KOLIBER Uciechów |
Zieloni Łagiewniki | 1 | - | 3 | ZGODA Grodziszcze |
NIEMCZANKA Niemcza | 0 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
Błękitni Owiesno | 4 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
DELTA Słupice | 5 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
Sparta Ziębice | 4 | - | 2 | LECHIA Dzierżoniów |
Kolejka 22 |
¦roda 2013-05-01 |
LECHIA Dzierżoniów | 3 | - | 2 | Polonia Z±bkowice ¦l |
KOLIBER Uciechów | 1 | - | 5 | Sparta Ziębice |
ORZEŁ M±kolno | 4 | - | 3 | DELTA Słupice |
¦lęża Ciepłowody | 0 | - | 1 | NIEMCZANKA Niemcza |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 3 | - | 1 | Zieloni Łagiewniki |
ZGODA Grodziszcze | 1 | - | 1 | Skałki Stolec |
BOXMET Piskorzów | 2 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
Wieża Rudnica | 1 | - | 1 | CZARNI Sieniawka |
Kolejka 23 |
Niedziela 2013-05-05 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 3 | - | 4 | KOLIBER Uciechów |
CZARNI Sieniawka | 0 | - | 1 | LECHIA Dzierżoniów |
Skałki Stolec | 6 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Zieloni Łagiewniki | 2 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
Błękitni Owiesno | 2 | - | 2 | NIEMCZANKA Niemcza |
ORZEŁ M±kolno | 5 | - | 3 | ¦lęża Ciepłowody |
DELTA Słupice | 4 | - | 1 | Wieża Rudnica |
Sparta Ziębice | 3 | - | 0 | ZGODA Grodziszcze |
Kolejka 24 |
Niedziela 2013-05-12 |
LECHIA Dzierżoniów | 7 | - | 1 | DELTA Słupice |
KOLIBER Uciechów | 5 | - | 2 | CZARNI Sieniawka |
NIEMCZANKA Niemcza | 6 | - | 1 | Zieloni Łagiewniki |
¦lęża Ciepłowody | 3 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 8 | Sparta Ziębice |
ZGODA Grodziszcze | 1 | - | 1 | Polonia Z±bkowice ¦l |
BOXMET Piskorzów | 1 | - | 6 | Skałki Stolec |
Wieża Rudnica | 2 | - | 2 | ORZEŁ M±kolno |
Kolejka 25 |
Sobota 2013-05-18 |
Skałki Stolec | 6 | - | 0 | NIEMCZANKA Niemcza |
Niedziela 2013-05-19 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 8 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
CZARNI Sieniawka | 6 | - | 0 | ZGODA Grodziszcze |
Zieloni Łagiewniki | 3 | - | 3 | Błękitni Owiesno |
ORZEŁ M±kolno | 1 | - | 2 | LECHIA Dzierżoniów |
DELTA Słupice | 3 | - | 3 | KOLIBER Uciechów |
Sparta Ziębice | 9 | - | 0 | BOXMET Piskorzów |
Wieża Rudnica | 3 | - | 0 | ¦lęża Ciepłowody |
Kolejka 17 |
¦roda 2013-05-22 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 2 | - | 4 | ¦lęża Ciepłowody |
NIEMCZANKA Niemcza | 0 | - | 2 | LECHIA Dzierżoniów |
Błękitni Owiesno | 3 | - | 3 | Wieża Rudnica |
Sparta Ziębice | 3 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
BOXMET Piskorzów | 0 | - | 0 | KOLIBER Uciechów |
Kolejka 26 |
Niedziela 2013-05-26 |
LECHIA Dzierżoniów | 5 | - | 5 | Wieża Rudnica |
KOLIBER Uciechów | 1 | - | 1 | ORZEŁ M±kolno |
NIEMCZANKA Niemcza | 2 | - | 7 | Sparta Ziębice |
Błękitni Owiesno | 0 | - | 4 | Skałki Stolec |
¦lęża Ciepłowody | 0 | - | 3 | Zieloni Łagiewniki |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 4 | CZARNI Sieniawka |
ZGODA Grodziszcze | 3 | - | 0 | DELTA Słupice |
BOXMET Piskorzów | 7 | - | 1 | Polonia Z±bkowice ¦l |
Kolejka 16 |
Czwartek 2013-05-30 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 3 | - | 2 | Sparta Ziębice |
CZARNI Sieniawka | 1 | - | 5 | Skałki Stolec |
ORZEŁ M±kolno | 6 | - | 3 | Błękitni Owiesno |
¦lęża Ciepłowody | 5 | - | 2 | ZGODA Grodziszcze |
DELTA Słupice | 3 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
Wieża Rudnica | 1 | - | 3 | NIEMCZANKA Niemcza |
LECHIA Dzierżoniów | 6 | - | 2 | BOXMET Piskorzów |
KOLIBER Uciechów | 1 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Kolejka 27 |
Niedziela 2013-06-02 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 2 | - | 4 | NIEMCZANKA Niemcza |
LECHIA Dzierżoniów | 12 | - | 4 | ¦lęża Ciepłowody |
CZARNI Sieniawka | 3 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
Skałki Stolec | 4 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
ORZEŁ M±kolno | 3 | - | 2 | ZGODA Grodziszcze |
DELTA Słupice | 5 | - | 2 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Sparta Ziębice | 7 | - | 1 | Błękitni Owiesno |
Wieża Rudnica | 7 | - | 5 | KOLIBER Uciechów |
Kolejka 18 |
¦roda 2013-06-05 |
CZARNI Sieniawka | 5 | - | 1 | Polonia Z±bkowice ¦l |
ORZEŁ M±kolno | 0 | - | 3 | Skałki Stolec |
¦lęża Ciepłowody | 4 | - | 1 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
DELTA Słupice | 4 | - | 6 | Sparta Ziębice |
ZGODA Grodziszcze | 2 | - | 1 | BOXMET Piskorzów |
Wieża Rudnica | 1 | - | 4 | Zieloni Łagiewniki |
LECHIA Dzierżoniów | 6 | - | 0 | Błękitni Owiesno |
KOLIBER Uciechów | 0 | - | 4 | NIEMCZANKA Niemcza |
Kolejka 28 |
Niedziela 2013-06-09 |
KOLIBER Uciechów | 0 | - | 1 | LECHIA Dzierżoniów |
Zieloni Łagiewniki | 0 | - | 4 | Sparta Ziębice |
NIEMCZANKA Niemcza | 3 | - | 0 | CZARNI Sieniawka |
Błękitni Owiesno | 1 | - | 2 | Polonia Z±bkowice ¦l |
¦lęża Ciepłowody | 2 | - | 5 | Skałki Stolec |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 3 | - | 5 | ORZEŁ M±kolno |
ZGODA Grodziszcze | 3 | - | 1 | Wieża Rudnica |
BOXMET Piskorzów | 2 | - | 4 | DELTA Słupice |
Kolejka 29 |
Niedziela 2013-06-16 |
Polonia Z±bkowice ¦l | 4 | - | 2 | Zieloni Łagiewniki |
CZARNI Sieniawka | 3 | - | 0 | Błękitni Owiesno |
ORZEŁ M±kolno | 1 | - | 2 | BOXMET Piskorzów |
DELTA Słupice | 1 | - | 5 | NIEMCZANKA Niemcza |
Sparta Ziębice | 7 | - | 0 | Skałki Stolec |
Wieża Rudnica | 6 | - | 6 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
LECHIA Dzierżoniów | 3 | - | 1 | ZGODA Grodziszcze |
KOLIBER Uciechów | 2 | - | 1 | ¦lęża Ciepłowody |
Kolejka 30 |
Niedziela 2013-06-23 |
Skałki Stolec | 6 | - | 2 | Polonia Z±bkowice ¦l |
Zieloni Łagiewniki | 2 | - | 3 | CZARNI Sieniawka |
NIEMCZANKA Niemcza | 6 | - | 2 | ORZEŁ M±kolno |
Błękitni Owiesno | 2 | - | 3 | DELTA Słupice |
¦lęża Ciepłowody | 0 | - | 8 | Sparta Ziębice |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 5 | - | 2 | LECHIA Dzierżoniów |
ZGODA Grodziszcze | 1 | - | 0 | KOLIBER Uciechów |
BOXMET Piskorzów | 4 | - | 0 | Wieża Rudnica |
do góry
Sezon 2023/2024, klasa Okręgowa
Grupa Wałbrzych
lp. | Drużyna | M | P | BZ | BS |
1. | Orzeł Z±bkowice ¦l±skie | 17 | 40 | 65 | 21 |
2. | AKS Strzegom | 17 | 38 | 50 | 26 |
3. | Skałki Stolec | 17 | 38 | 41 | 17 |
4. | Bielawianka Bielawa | 17 | 37 | 49 | 14 |
5. | Granit Roztoka | 17 | 33 | 34 | 21 |
6. | LKS Bystrzyca Górna | 17 | 30 | 27 | 17 |
7. | Zdrój Jedlina Zdrój | 17 | 26 | 45 | 31 |
8. | Górnik Wałbrzych | 17 | 25 | 33 | 24 |
9. | LECHIA II Dzierżoniów | 17 | 23 | 30 | 29 |
10. | Zamek Kamieniec Z±bkowicki | 17 | 20 | 22 | 27 |
11. | Zjednoczeni Żarów | 17 | 18 | 35 | 61 |
12. | Włókniarz Głuszyca | 17 | 14 | 15 | 33 |
13. | Polonia Bystrzyca Kłodzka | 17 | 12 | 18 | 51 |
14. | Nysa Kłodzko | 17 | 10 | 23 | 46 |
15. | Sparta Ziębice | 17 | 10 | 14 | 39 |
16. | Victoria ¦wiebodzice | 17 | 6 | 19 | 63 |
|
LEGENDA |
M - liczba meczy |
P - liczba punktów |
BZ - liczba bramek zdobytych |
BS - liczba bramek straconych |