2018-11-18 14:00

Skałki Stolec - Kryształ Stronie Śląskie

3 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Czwartek 2013-08-15

11:00 GOLA Świdnicka 2 - 1 ZGODA Grodziszcze
14:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 Skałki Stolec 1 - 3 POLONIA Ząbkowice
17:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 2 WIEŻA Rudnica
17:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 DELTA Słupice 2 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 RAWA Boleścin 3 - 3 BOXMET Piskorzów

Kolejka 2

Niedziela 2013-08-18

12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 1 Skałki Stolec
17:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 0 DELTA Słupice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 RAWA Boleścin
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 GOLA Świdnicka
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ZGODA Grodziszcze 0 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 Ślęża Ciepłowody
17:00 WIEŻA Rudnica 1 - 2 CZARNI Sieniawka

Kolejka 3

Niedziela 2013-08-25

11:00 GOLA Świdnicka 4 - 1 BOXMET Piskorzów
12:00 CZARNI Sieniawka 0 - 6 POLONIA Ząbkowice
14:00 DABRO-BAU Makowice 5 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Skałki Stolec 7 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 4 ZGODA Grodziszcze
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 DELTA Słupice 3 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 RAWA Boleścin 5 - 5 WIEŻA Rudnica

Kolejka 4

Niedziela 2013-09-01

12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 KOLIBER Uciechów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 3 GOLA Świdnicka
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 4 ZIELONI Łagiewniki
16:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 2 DELTA Słupice
16:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 1 Skałki Stolec
16:00 BOXMET Piskorzów 4 - 6 DABRO-BAU Makowice
16:00 WIEŻA Rudnica 2 - 5 POLONIA Ząbkowice
16:00 RAWA Boleścin 5 - 2 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 5

Niedziela 2013-09-08

11:00 GOLA Świdnicka 3 - 1 RAWA Boleścin
12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 3 TARNOVIA Tarnów
14:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Skałki Stolec 7 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 0 BOXMET Piskorzów
16:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 1 WIEŻA Rudnica
16:00 DELTA Słupice 6 - 2 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 6

Niedziela 2013-09-15

16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 4 DELTA Słupice
16:00 TARNOVIA Tarnów 6 - 5 POLONIA Ząbkowice
16:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 2 GOLA Świdnicka
16:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 BOXMET Piskorzów 0 - 4 Skałki Stolec
16:00 WIEŻA Rudnica 2 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 RAWA Boleścin 1 - 8 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 7

Niedziela 2013-09-22

11:00 GOLA Świdnicka 10 - 0 WIEŻA Rudnica
12:00 CZARNI Sieniawka 5 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 0 TARNOVIA Tarnów
14:00 DABRO-BAU Makowice 6 - 0 Ślęża Ciepłowody
16:00 Skałki Stolec 3 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 POLONIA Ząbkowice 5 - 2 ZGODA Grodziszcze
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 5 RAWA Boleścin
16:00 DELTA Słupice 2 - 3 BOXMET Piskorzów

Kolejka 8

Niedziela 2013-09-29

11:00 RAWA Boleścin 0 - 5 Skałki Stolec
11:00 GOLA Świdnicka 2 - 0 DABRO-BAU Makowice
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 DELTA Słupice
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 POLONIA Ząbkowice
16:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 5 KOLIBER Uciechów
16:00 BOXMET Piskorzów 3 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 WIEŻA Rudnica 5 - 2 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 9

Niedziela 2013-10-06

12:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 DABRO-BAU Makowice 7 - 4 WIEŻA Rudnica
15:00 Skałki Stolec 4 - 0 Ślęża Ciepłowody
15:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 1 BOXMET Piskorzów
15:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 GOLA Świdnicka
15:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 2 ZGODA Grodziszcze
15:00 DELTA Słupice 0 - 3 RAWA Boleścin

Kolejka 10

Niedziela 2013-10-13

11:00 GOLA Świdnicka 1 - 4 Skałki Stolec
14:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 4 ZIELONI Łagiewniki
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 POLONIA Ząbkowice
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 TARNOVIA Tarnów
15:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 3 DELTA Słupice
15:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 KOLIBER Uciechów
15:00 WIEŻA Rudnica 3 - 3 ZGODA Grodziszcze
15:00 RAWA Boleścin 2 - 3 CZARNI Sieniawka

Kolejka 11

Niedziela 2013-10-20

12:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 Ślęża Ciepłowody
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 Skałki Stolec 1 - 2 DABRO-BAU Makowice
15:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 1 RAWA Boleścin
15:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 1 WIEŻA Rudnica
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 BOXMET Piskorzów
15:00 DELTA Słupice 0 - 1 GOLA Świdnicka
15:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 0 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 12

Niedziela 2013-10-27

11:00 GOLA Świdnicka 4 - 3 CZARNI Sieniawka
14:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 Skałki Stolec
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 0 POLONIA Ząbkowice
14:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 ZGODA Grodziszcze
14:00 WIEŻA Rudnica 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 RAWA Boleścin 0 - 4 KOLIBER Uciechów
14:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 2 DELTA Słupice

Kolejka 13

Niedziela 2013-11-03

12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 DABRO-BAU Makowice
12:00 KOLIBER Uciechów 6 - 0 Ślęża Ciepłowody
14:00 Skałki Stolec 5 - 0 WIEŻA Rudnica
14:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 1 GOLA Świdnicka
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 1 BOXMET Piskorzów
14:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 RAWA Boleścin
14:00 DELTA Słupice 2 - 4 ZIELONI Łagiewniki
14:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 14

Niedziela 2013-11-10

11:00 GOLA Świdnicka 1 - 1 KOLIBER Uciechów
13:30 Skałki Stolec 4 - 0 DELTA Słupice
13:30 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 CZARNI Sieniawka
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
13:30 Ślęża Ciepłowody 0 - 5 TARNOVIA Tarnów
13:30 WIEŻA Rudnica 1 - 3 BOXMET Piskorzów
13:30 RAWA Boleścin 4 - 1 ZGODA Grodziszcze
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 0 POLONIA Ząbkowice

Kolejka 15

Niedziela 2013-11-17

12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 Skałki Stolec
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 0 DABRO-BAU Makowice
13:30 POLONIA Ząbkowice 5 - 3 ZIELONI Łagiewniki
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 RAWA Boleścin
13:30 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 GOLA Świdnicka
13:30 DELTA Słupice 2 - 1 WIEŻA Rudnica
13:30 ZGODA Grodziszcze 3 - 3 Ślęża Ciepłowody
13:30 BOXMET Piskorzów 0 - 5 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 16

Niedziela 2013-11-24

12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 DELTA Słupice
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 5 - 3 Ślęża Ciepłowody
13:30 TARNOVIA Tarnów 3 - 3 DABRO-BAU Makowice
13:30 ZGODA Grodziszcze 1 - 1 GOLA Świdnicka
13:30 BOXMET Piskorzów 2 - 6 RAWA Boleścin
13:30 WIEŻA Rudnica 3 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
13:30 KOLIBER Uciechów 2 - 0 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 17

Sobota 2013-11-30

12:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 WIEŻA Rudnica
13:00 Skałki Stolec 2 - 2 KOLIBER Uciechów
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 TARNOVIA Tarnów
13:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 2 BOXMET Piskorzów
13:00 DELTA Słupice 3 - 5 POLONIA Ząbkowice
13:00 RAWA Boleścin 3 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
13:00 GOLA Świdnicka 6 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
13:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 3 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 18

Niedziela 2014-03-30

11:00 POLONIA Ząbkowice 6 - 0 CZARNI Sieniawka
12:00 KOLIBER Uciechów 3 - 2 DELTA Słupice
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 Ślęża Ciepłowody
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 DABRO-BAU Makowice
15:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 Skałki Stolec
15:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 4 ZIELONI Łagiewniki
15:00 BOXMET Piskorzów 1 - 3 GOLA Świdnicka
15:00 WIEŻA Rudnica 2 - 3 RAWA Boleścin

Kolejka 19

Niedziela 2014-04-06

11:00 POLONIA Ząbkowice 5 - 1 WIEŻA Rudnica
11:00 GOLA Świdnicka 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 CZARNI Sieniawka
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 2 BOXMET Piskorzów
16:00 Skałki Stolec 4 - 0 ZGODA Grodziszcze
16:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 0 RAWA Boleścin
16:00 DELTA Słupice 7 - 3 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 20

Niedziela 2014-04-13

11:00 RAWA Boleścin 1 - 3 GOLA Świdnicka
12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 3 POLONIA Ząbkowice
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 3 DABRO-BAU Makowice
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 Skałki Stolec
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 ZGODA Grodziszcze 0 - 3 DELTA Słupice
16:00 BOXMET Piskorzów 3 - 0 ZIELONI Łagiewniki
16:00 WIEŻA Rudnica 3 - 2 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 21

Sobota 2014-04-19

14:00 Skałki Stolec 6 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 CZARNI Sieniawka 4 - 0 ZGODA Grodziszcze
16:00 DELTA Słupice 5 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 KOLIBER Uciechów 3 - 4 WIEŻA Rudnica
16:00 GOLA Świdnicka 5 - 0 Ślęża Ciepłowody
16:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 2 RAWA Boleścin

Kolejka 16

Środa 2014-04-23

17:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 22

Niedziela 2014-04-27

11:00 RAWA Boleścin 1 - 2 ZIELONI Łagiewniki
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 3 Skałki Stolec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 10 CZARNI Sieniawka
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 KOLIBER Uciechów
16:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 2 DABRO-BAU Makowice
16:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 5 POLONIA Ząbkowice
16:00 BOXMET Piskorzów 4 - 5 DELTA Słupice
16:00 WIEŻA Rudnica 1 - 3 GOLA Świdnicka

Kolejka 23

Czwartek 2014-05-01

11:00 POLONIA Ząbkowice 5 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
12:00 CZARNI Sieniawka 5 - 2 BOXMET Piskorzów
12:00 KOLIBER Uciechów 4 - 0 ZGODA Grodziszcze
13:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 Ślęża Ciepłowody
14:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 5 GOLA Świdnicka
15:00 Skałki Stolec 4 - 1 RAWA Boleścin
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 0 WIEŻA Rudnica
17:00 DELTA Słupice 2 - 3 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 24

Niedziela 2014-05-04

11:00 RAWA Boleścin 3 - 1 DELTA Słupice
11:00 GOLA Świdnicka 5 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 6 KOLIBER Uciechów
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 1 Skałki Stolec
17:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 3 POLONIA Ząbkowice
17:00 WIEŻA Rudnica 5 - 2 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 25

Niedziela 2014-05-11

11:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
12:00 CZARNI Sieniawka 3 - 4 RAWA Boleścin
12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 3 BOXMET Piskorzów
13:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 4 DABRO-BAU Makowice
17:00 Skałki Stolec 2 - 2 GOLA Świdnicka
17:00 TARNOVIA Tarnów 6 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 DELTA Słupice 4 - 3 Ślęża Ciepłowody
17:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 2 WIEŻA Rudnica

Kolejka 26

Niedziela 2014-05-18

11:00 RAWA Boleścin 0 - 0 POLONIA Ząbkowice
11:00 GOLA Świdnicka 3 - 2 DELTA Słupice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 5 ZGODA Grodziszcze
17:00 Ślęża Ciepłowody 5 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 WIEŻA Rudnica 8 - 5 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 27

Niedziela 2014-05-25

11:00 POLONIA Ząbkowice 10 - 3 Ślęża Ciepłowody
12:00 CZARNI Sieniawka 0 - 5 GOLA Świdnicka
12:00 KOLIBER Uciechów 4 - 3 RAWA Boleścin
17:00 Skałki Stolec 6 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 7 WIEŻA Rudnica
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 DELTA Słupice 4 - 3 DABRO-BAU Makowice
17:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 3 BOXMET Piskorzów

Kolejka 26

Środa 2014-05-28

17:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 28

Niedziela 2014-06-01

11:00 RAWA Boleścin 3 - 5 TARNOVIA Tarnów
11:00 GOLA Świdnicka 2 - 2 POLONIA Ząbkowice
13:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 1 DELTA Słupice
14:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 ZGODA Grodziszcze
17:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 BOXMET Piskorzów 8 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 WIEŻA Rudnica 3 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 29

Niedziela 2014-06-08

17:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 Ślęża Ciepłowody
17:00 CZARNI Sieniawka 4 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 DELTA Słupice 3 - 4 Skałki Stolec
17:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 0 RAWA Boleścin
17:00 BOXMET Piskorzów 7 - 2 WIEŻA Rudnica
17:00 KOLIBER Uciechów 1 - 2 GOLA Świdnicka

Kolejka 30

Niedziela 2014-06-15

17:00 Skałki Stolec 0 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 2 POLONIA Ząbkowice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 BOXMET Piskorzów
17:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 1 ZGODA Grodziszcze
17:00 WIEŻA Rudnica 10 - 5 DELTA Słupice
17:00 RAWA Boleścin 7 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 GOLA Świdnicka 6 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 2 KOLIBER Uciechów

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006