2018-11-18 14:00

Skałki Stolec - Kryształ Stronie ¦l±skie

3 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

¦roda 2012-08-15

17:00 Skałki Stolec 6 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 1 DELTA Słupice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 WIEŻA Rudnica
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 ORZEŁ M±kolno
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 Sparta Ziębice 2 - 1 POLONIA Z±bkowice
17:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 1 ¦lęża Ciepłowody
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 LECHIA Dzierżoniów

Kolejka 2

Niedziela 2012-08-19

11:00 LECHIA Dzierżoniów 4 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
12:00 KOLIBER Uciechów 6 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 4 Sparta Ziębice
17:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 5 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 0 POLONIA Z±bkowice
17:00 DELTA Słupice 0 - 2 Skałki Stolec
17:00 ZGODA Grodziszcze 6 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 WIEŻA Rudnica 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 3

Niedziela 2012-08-26

11:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 Skałki Stolec 7 - 0 ORZEŁ M±kolno
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 2 WIEŻA Rudnica
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 7 LECHIA Dzierżoniów
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 3 ¦lęża Ciepłowody
17:00 Sparta Ziębice 9 - 0 DELTA Słupice
17:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 4

Niedziela 2012-09-02

11:00 LECHIA Dzierżoniów 9 - 2 ZIELONI Łagiewniki
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 2 Sparta Ziębice
16:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 0 CZARNI Sieniawka
16:00 DELTA Słupice 1 - 5 POLONIA Z±bkowice
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 ZGODA Grodziszcze 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 WIEŻA Rudnica 0 - 6 Skałki Stolec

Kolejka 5

Niedziela 2012-09-09

11:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 Skałki Stolec 5 - 0 LECHIA Dzierżoniów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 3 ZGODA Grodziszcze
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 DELTA Słupice
16:00 Sparta Ziębice 7 - 0 WIEŻA Rudnica
16:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 6

Niedziela 2012-09-16

11:00 LECHIA Dzierżoniów 2 - 5 Sparta Ziębice
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 3 Skałki Stolec
16:00 ORZEŁ M±kolno 2 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 3 DELTA Słupice
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 BOXMET Piskorzów 1 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 WIEŻA Rudnica 1 - 3 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 7

Niedziela 2012-09-23

11:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 0 LECHIA Dzierżoniów
16:00 Skałki Stolec 2 - 1 ZGODA Grodziszcze
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 0 ¦lęża Ciepłowody
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 WIEŻA Rudnica
16:00 DELTA Słupice 8 - 3 ORZEŁ M±kolno
16:00 Sparta Ziębice 2 - 4 KOLIBER Uciechów

Kolejka 8

Niedziela 2012-09-30

11:00 LECHIA Dzierżoniów 6 - 0 CZARNI Sieniawka
12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 3 POLONIA Z±bkowice
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 ORZEŁ M±kolno
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 8 Skałki Stolec
16:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 6 Sparta Ziębice
16:00 BOXMET Piskorzów 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 WIEŻA Rudnica 2 - 5 DELTA Słupice

Kolejka 9

Niedziela 2012-10-07

11:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 3 ZGODA Grodziszcze
15:00 Skałki Stolec 5 - 0 BOXMET Piskorzów
15:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 0 ¦lęża Ciepłowody
15:00 CZARNI Sieniawka 1 - 1 KOLIBER Uciechów
15:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 0 WIEŻA Rudnica
15:00 DELTA Słupice 2 - 4 LECHIA Dzierżoniów
15:00 Sparta Ziębice 4 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 10

Niedziela 2012-10-14

11:00 LECHIA Dzierżoniów 9 - 1 ORZEŁ M±kolno
12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 0 DELTA Słupice
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 Skałki Stolec
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 ZIELONI Łagiewniki
15:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 2 WIEŻA Rudnica
15:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 7 POLONIA Z±bkowice
15:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 BOXMET Piskorzów 0 - 5 Sparta Ziębice

Kolejka 11

Niedziela 2012-10-21

11:00 POLONIA Z±bkowice 5 - 1 BOXMET Piskorzów
15:00 Skałki Stolec 2 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 ZIELONI Łagiewniki 6 - 0 ¦lęża Ciepłowody
15:00 CZARNI Sieniawka 3 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
15:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 2 KOLIBER Uciechów
15:00 DELTA Słupice 2 - 2 ZGODA Grodziszcze
15:00 Sparta Ziębice 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 WIEŻA Rudnica 1 - 6 LECHIA Dzierżoniów

Kolejka 13

Niedziela 2012-11-04

11:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
11:00 LECHIA Dzierżoniów 3 - 1 KOLIBER Uciechów
14:00 Skałki Stolec 1 - 1 ¦lęża Ciepłowody
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
14:00 DELTA Słupice 2 - 3 BOXMET Piskorzów
14:00 Sparta Ziębice 5 - 0 ZIELONI Łagiewniki
14:00 WIEŻA Rudnica 2 - 1 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 14

Niedziela 2012-11-11

14:00 Skałki Stolec 1 - 0 Sparta Ziębice
14:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 3 POLONIA Z±bkowice
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 2 DELTA Słupice
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 3 CZARNI Sieniawka
14:00 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 KOLIBER Uciechów
14:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 1 WIEŻA Rudnica
14:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 5 LECHIA Dzierżoniów
14:00 BOXMET Piskorzów 4 - 1 ORZEŁ M±kolno

Kolejka 15

Niedziela 2012-11-18

11:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 0 Skałki Stolec
11:00 LECHIA Dzierżoniów 10 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 3 ZGODA Grodziszcze
13:30 CZARNI Sieniawka 1 - 2 ZIELONI Łagiewniki
13:30 ORZEŁ M±kolno 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
13:30 DELTA Słupice 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
13:30 Sparta Ziębice 3 - 1 ¦lęża Ciepłowody
13:30 WIEŻA Rudnica 4 - 2 BOXMET Piskorzów

Kolejka 12

Niedziela 2012-11-25

13:03 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 POLONIA Z±bkowice
13:03 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 7 Sparta Ziębice
13:03 ¦lęża Ciepłowody 1 - 1 LECHIA Dzierżoniów
13:03 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 5 DELTA Słupice
13:03 ZGODA Grodziszcze 1 - 3 ORZEŁ M±kolno
13:03 BOXMET Piskorzów 1 - 0 CZARNI Sieniawka
13:03 KOLIBER Uciechów 0 - 3 WIEŻA Rudnica
13:30 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 17

Sobota 2013-03-30

15:00 Skałki Stolec 5 - 3 DELTA Słupice
15:00 ZIELONI Łagiewniki 9 - 2 ORZEŁ M±kolno
15:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 1 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 19

Niedziela 2013-04-14

11:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 3 DELTA Słupice
12:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 ¦lęża Ciepłowody
16:00 Skałki Stolec 5 - 2 WIEŻA Rudnica
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 LECHIA Dzierżoniów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 2 ZGODA Grodziszcze
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 KOLIBER Uciechów
16:00 Sparta Ziębice 5 - 0 ORZEŁ M±kolno
16:00 BOXMET Piskorzów 2 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 20

Niedziela 2013-04-21

11:00 LECHIA Dzierżoniów 3 - 4 Skałki Stolec
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 3 POLONIA Z±bkowice
16:00 ¦lęża Ciepłowody 4 - 2 BOXMET Piskorzów
16:00 DELTA Słupice 1 - 0 CZARNI Sieniawka
16:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 ZGODA Grodziszcze 0 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 WIEŻA Rudnica 1 - 4 Sparta Ziębice

Kolejka 21

Niedziela 2013-04-28

11:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 4 WIEŻA Rudnica
12:00 CZARNI Sieniawka 7 - 0 ORZEŁ M±kolno
16:00 Skałki Stolec 7 - 1 KOLIBER Uciechów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 3 ZGODA Grodziszcze
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
16:00 DELTA Słupice 5 - 0 ¦lęża Ciepłowody
16:00 Sparta Ziębice 4 - 2 LECHIA Dzierżoniów

Kolejka 22

¦roda 2013-05-01

11:00 LECHIA Dzierżoniów 3 - 2 POLONIA Z±bkowice
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 5 Sparta Ziębice
17:00 ORZEŁ M±kolno 4 - 3 DELTA Słupice
17:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 1 Skałki Stolec
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 WIEŻA Rudnica 1 - 1 CZARNI Sieniawka

Kolejka 23

Niedziela 2013-05-05

11:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 4 KOLIBER Uciechów
12:00 CZARNI Sieniawka 0 - 1 LECHIA Dzierżoniów
17:00 Skałki Stolec 6 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ORZEŁ M±kolno 5 - 3 ¦lęża Ciepłowody
17:00 DELTA Słupice 4 - 1 WIEŻA Rudnica
17:00 Sparta Ziębice 3 - 0 ZGODA Grodziszcze

Kolejka 24

Niedziela 2013-05-12

11:00 LECHIA Dzierżoniów 7 - 1 DELTA Słupice
12:00 KOLIBER Uciechów 5 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ¦lęża Ciepłowody 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 0 - 8 Sparta Ziębice
17:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 1 POLONIA Z±bkowice
17:00 BOXMET Piskorzów 1 - 6 Skałki Stolec
17:00 WIEŻA Rudnica 2 - 2 ORZEŁ M±kolno

Kolejka 25

Sobota 2013-05-18

16:00 Skałki Stolec 6 - 0 NIEMCZANKA Niemcza

Niedziela 2013-05-19

11:00 POLONIA Z±bkowice 8 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
12:00 CZARNI Sieniawka 6 - 0 ZGODA Grodziszcze
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 2 LECHIA Dzierżoniów
17:00 DELTA Słupice 3 - 3 KOLIBER Uciechów
17:00 Sparta Ziębice 9 - 0 BOXMET Piskorzów
17:00 WIEŻA Rudnica 3 - 0 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 17

¦roda 2013-05-22

17:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 4 ¦lęża Ciepłowody
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 LECHIA Dzierżoniów
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 WIEŻA Rudnica
17:00 Sparta Ziębice 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 BOXMET Piskorzów 0 - 0 KOLIBER Uciechów

Kolejka 26

Niedziela 2013-05-26

11:00 LECHIA Dzierżoniów 5 - 5 WIEŻA Rudnica
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 ORZEŁ M±kolno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 7 Sparta Ziębice
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 Skałki Stolec
17:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 3 ZIELONI Łagiewniki
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 2 - 4 CZARNI Sieniawka
17:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 0 DELTA Słupice
17:00 BOXMET Piskorzów 7 - 1 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 16

Czwartek 2013-05-30

17:00 POLONIA Z±bkowice 3 - 2 Sparta Ziębice
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 5 Skałki Stolec
17:00 ORZEŁ M±kolno 6 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ¦lęża Ciepłowody 5 - 2 ZGODA Grodziszcze
17:00 DELTA Słupice 3 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 WIEŻA Rudnica 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 LECHIA Dzierżoniów 6 - 2 BOXMET Piskorzów
17:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ

Kolejka 27

Niedziela 2013-06-02

11:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
11:00 LECHIA Dzierżoniów 12 - 4 ¦lęża Ciepłowody
12:00 CZARNI Sieniawka 3 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 Skałki Stolec 4 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 ORZEŁ M±kolno 3 - 2 ZGODA Grodziszcze
17:00 DELTA Słupice 5 - 2 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 Sparta Ziębice 7 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 WIEŻA Rudnica 7 - 5 KOLIBER Uciechów

Kolejka 18

¦roda 2013-06-05

18:00 CZARNI Sieniawka 5 - 1 POLONIA Z±bkowice
18:00 ORZEŁ M±kolno 0 - 3 Skałki Stolec
18:00 ¦lęża Ciepłowody 4 - 1 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
18:00 DELTA Słupice 4 - 6 Sparta Ziębice
18:00 ZGODA Grodziszcze 2 - 1 BOXMET Piskorzów
18:00 WIEŻA Rudnica 1 - 4 ZIELONI Łagiewniki
18:00 LECHIA Dzierżoniów 6 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
18:00 KOLIBER Uciechów 0 - 4 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 28

Niedziela 2013-06-09

12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 1 LECHIA Dzierżoniów
17:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 4 Sparta Ziębice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 ¦lęża Ciepłowody 2 - 5 Skałki Stolec
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 3 - 5 ORZEŁ M±kolno
17:00 ZGODA Grodziszcze 3 - 1 WIEŻA Rudnica
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 4 DELTA Słupice

Kolejka 29

Niedziela 2013-06-16

17:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 2 ZIELONI Łagiewniki
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 ORZEŁ M±kolno 1 - 2 BOXMET Piskorzów
17:00 DELTA Słupice 1 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 Sparta Ziębice 7 - 0 Skałki Stolec
17:00 WIEŻA Rudnica 6 - 6 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ
17:00 LECHIA Dzierżoniów 3 - 1 ZGODA Grodziszcze
17:00 KOLIBER Uciechów 2 - 1 ¦lęża Ciepłowody

Kolejka 30

Niedziela 2013-06-23

17:00 Skałki Stolec 6 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 2 ORZEŁ M±kolno
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 3 DELTA Słupice
17:00 ¦lęża Ciepłowody 0 - 8 Sparta Ziębice
17:00 BŁĘKITNI NiedĽwiedĽ 5 - 2 LECHIA Dzierżoniów
17:00 ZGODA Grodziszcze 1 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 BOXMET Piskorzów 4 - 0 WIEŻA Rudnica

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006