TERMINARZ ROZGRYWEK
Kolejka 1 |
Sobota 2011-09-10 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 3 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Skałki Stolec II | 1 | - | 7 | Unia Złoty Stok |
Henrykowianka Henryków | | - | | Orlęta Krosnowice |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 24 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Kolejka 2 |
Sobota 2011-09-17 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 1 | - | 12 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 16 | Skałki Stolec II |
Unia Złoty Stok | 2 | - | 4 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Unia Złoty Stok | | - | | Sparta Ziębice |
Kolejka 3 |
Sobota 2011-09-24 |
Skałki Stolec II | 17 | - | 1 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Sparta Ziębice | | - | | Orlęta Krosnowice |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 16 | Unia Złoty Stok |
Iskra Jaszkowa Dolna | 3 | - | 5 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Kolejka 4 |
Sobota 2011-10-01 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 2 | - | 16 | Unia Złoty Stok |
Zamek Kamieniec Z±bkowicki | | - | | Unia Złoty Stok |
Zamek Kamieniec Z±bkowicki | 11 | - | 1 | Skałki Stolec II |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 8 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Kolejka 5 |
Sobota 2011-10-08 |
Skałki Stolec II | 10 | - | 1 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Sparta Ziębice | | - | | Henrykowianka Henryków |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 3 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Unia Złoty Stok | 2 | - | 2 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Kolejka 6 |
Sobota 2011-10-15 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 1 | - | 10 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Skałki Stolec II | | - | | Sparta Ziębice |
Zamek Kamieniec Z±bkowicki | 8 | - | 0 | Orlęta Krosnowice |
Unia Złoty Stok | 4 | - | 1 | Skałki Stolec II |
Kolejka 7 |
Sobota 2011-10-22 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 13 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 12 | Skałki Stolec II |
Unia Złoty Stok | 8 | - | 0 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Iskra Jaszkowa Dolna | | - | | Skałki Stolec II |
Kolejka 8 |
Sobota 2011-10-29 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | 0 | - | 19 | Skałki Stolec II |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 12 | Unia Złoty Stok |
Iskra Jaszkowa Dolna | 2 | - | 8 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Kolejka 9 |
Sobota 2011-11-05 |
Skałki Stolec II | 1 | - | 3 | Zamek Kamieniec Z±bkowicki |
Orlęta Krosnowice | 0 | - | 8 | Iskra Jaszkowa Dolna |
Unia Złoty Stok | 11 | - | 0 | Błękitni NiedĽwiedĽ |
Kolejka 10 |
Sobota 2011-11-12 |
Błękitni NiedĽwiedĽ | | - | | Orlęta Krosnowice |
Zamek Kamieniec Z±bkowicki | 4 | - | 3 | Unia Złoty Stok |
Iskra Jaszkowa Dolna | 2 | - | 4 | Skałki Stolec II |
do góry
Sezon 2023/2024, klasa Okręgowa
Grupa Wałbrzych
lp. | Drużyna | M | P | BZ | BS |
1. | Orzeł Z±bkowice ¦l±skie | 17 | 40 | 65 | 21 |
2. | AKS Strzegom | 17 | 38 | 50 | 26 |
3. | Skałki Stolec | 17 | 38 | 41 | 17 |
4. | Bielawianka Bielawa | 17 | 37 | 49 | 14 |
5. | Granit Roztoka | 17 | 33 | 34 | 21 |
6. | LKS Bystrzyca Górna | 17 | 30 | 27 | 17 |
7. | Zdrój Jedlina Zdrój | 17 | 26 | 45 | 31 |
8. | Górnik Wałbrzych | 17 | 25 | 33 | 24 |
9. | LECHIA II Dzierżoniów | 17 | 23 | 30 | 29 |
10. | Zamek Kamieniec Z±bkowicki | 17 | 20 | 22 | 27 |
11. | Zjednoczeni Żarów | 17 | 18 | 35 | 61 |
12. | Włókniarz Głuszyca | 17 | 14 | 15 | 33 |
13. | Polonia Bystrzyca Kłodzka | 17 | 12 | 18 | 51 |
14. | Nysa Kłodzko | 17 | 10 | 23 | 46 |
15. | Sparta Ziębice | 17 | 10 | 14 | 39 |
16. | Victoria ¦wiebodzice | 17 | 6 | 19 | 63 |
|
LEGENDA |
M - liczba meczy |
P - liczba punktów |
BZ - liczba bramek zdobytych |
BS - liczba bramek straconych |