2018-10-20 16:00

Granit Roztoka - Skałki Stolec

2 - 4

2018-10-28 14:30

Skałki Stolec - Zamek Kamieniec Ząbkowicki

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Sobota 2009-09-05

11:00 Skałki Stolec 1 - 7 Sparta Ziębice
11:00 CIS Brzeźnica 1 - 4 Unia Bardo
11:00 Piasek Potworów 3 - 2 Polonia Ząbkowice
11:00 Unia Złoty Stok 3 - 3 Tarnovia Tarnów
11:00 Przedborowianka Przedborowa 2 - 2 Burza Dzikowiec

Kolejka 2

Środa 2009-09-09

11:00 Burza Dzikowiec 8 - 2 Skałki Stolec
11:00 Tarnovia Tarnów 1 - 3 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Polonia Ząbkowice 0 - 3 Unia Złoty Stok
11:00 Unia Bardo 5 - 1 Piasek Potworów
11:00 Ślęża Ciepłowody 5 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 3

Sobota 2009-09-12

11:00 Skałki Stolec 3 - 5 Tarnovia Tarnów
11:00 Piasek Potworów 0 - 3 Ślęża Ciepłowody
11:00 Unia Złoty Stok 2 - 4 Unia Bardo
11:00 Przedborowianka Przedborowa 2 - 0 Polonia Ząbkowice
11:00 Sparta Ziębice 3 - 1 Burza Dzikowiec

Kolejka 4

Sobota 2009-09-19

11:00 CIS Brzeźnica 1 - 3 Piasek Potworów
11:00 Tarnovia Tarnów 1 - 5 Sparta Ziębice
11:00 Polonia Ząbkowice 6 - 2 Skałki Stolec
11:00 Unia Bardo 4 - 0 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Ślęża Ciepłowody 16 - 1 Unia Złoty Stok

Kolejka 5

Sobota 2009-09-26

11:00 Skałki Stolec 0 - 7 Unia Bardo
11:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 CIS Brzeźnica
11:00 Przedborowianka Przedborowa 0 - 4 Ślęża Ciepłowody
11:00 Burza Dzikowiec 8 - 1 Tarnovia Tarnów
11:00 Sparta Ziębice 2 - 0 Polonia Ząbkowice

Kolejka 6

Sobota 2009-10-03

11:00 CIS Brzeźnica 0 - 3 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Piasek Potworów 0 - 1 Unia Złoty Stok
11:00 Polonia Ząbkowice 0 - 5 Burza Dzikowiec
11:00 Unia Bardo 1 - 3 Sparta Ziębice
11:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 7

Środa 2009-10-07

11:00 Skałki Stolec 8 - 4 CIS Brzeźnica
11:00 Przedborowianka Przedborowa 1 - 3 Piasek Potworów
11:00 Burza Dzikowiec 3 - 6 Unia Bardo
11:00 Tarnovia Tarnów 7 - 2 Polonia Ząbkowice
11:00 Sparta Ziębice 3 - 0 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 8

Sobota 2009-10-10

11:00 CIS Brzeźnica 2 - 8 Sparta Ziębice
11:00 Piasek Potworów 2 - 0 Skałki Stolec
11:00 Unia Złoty Stok 14 - 0 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Unia Bardo 7 - 0 Tarnovia Tarnów
11:00 Ślęża Ciepłowody 4 - 1 Burza Dzikowiec

Kolejka 9

Sobota 2009-10-17

11:00 Skałki Stolec 3 - 4 Unia Złoty Stok
11:00 Burza Dzikowiec 13 - 1 CIS Brzeźnica
11:00 Tarnovia Tarnów 1 - 15 Ślęża Ciepłowody
11:00 Polonia Ząbkowice 2 - 10 Unia Bardo
11:00 Sparta Ziębice 3 - 1 Piasek Potworów

Kolejka 10

Sobota 2009-10-24

11:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 Tarnovia Tarnów
11:00 Piasek Potworów 3 - 4 Burza Dzikowiec
11:00 Unia Złoty Stok 1 - 1 Sparta Ziębice
11:00 Przedborowianka Przedborowa 0 - 4 Skałki Stolec
11:00 Ślęża Ciepłowody 6 - 1 Polonia Ząbkowice

Kolejka 11

Sobota 2009-10-31

11:00 Burza Dzikowiec 20 - 2 Unia Złoty Stok
11:00 Tarnovia Tarnów 3 - 3 Piasek Potworów
11:00 Polonia Ząbkowice 13 - 3 CIS Brzeźnica
11:00 Unia Bardo 1 - 0 Ślęża Ciepłowody
11:00 Sparta Ziębice 9 - 0 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 12

Sobota 2010-04-10

11:00 Burza Dzikowiec 3 - 1 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Tarnovia Tarnów 1 - 2 Unia Złoty Stok
11:00 Polonia Ząbkowice 3 - 2 Piasek Potworów
11:00 Unia Bardo 7 - 2 CIS Brzeźnica
11:00 Sparta Ziębice 4 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 13

Sobota 2010-04-17

11:00 Skałki Stolec 2 - 12 Burza Dzikowiec
11:00 CIS Brzeźnica 1 - 7 Ślęża Ciepłowody
11:00 Piasek Potworów 0 - 6 Unia Bardo
11:00 Unia Złoty Stok 1 - 7 Polonia Ząbkowice
11:00 Przedborowianka Przedborowa 5 - 1 Tarnovia Tarnów

Kolejka 14

Sobota 2010-04-24

11:00 Burza Dzikowiec 0 - 1 Sparta Ziębice
11:00 Tarnovia Tarnów 3 - 5 Skałki Stolec
11:00 Polonia Ząbkowice 3 - 4 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Unia Bardo 11 - 1 Unia Złoty Stok
11:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 3 Piasek Potworów

Kolejka 15

Sobota 2010-05-01

11:00 Skałki Stolec 13 - 1 Polonia Ząbkowice
11:00 Piasek Potworów 1 - 3 CIS Brzeźnica
11:00 Unia Złoty Stok 0 - 3 Ślęża Ciepłowody
11:00 Przedborowianka Przedborowa 0 - 4 Unia Bardo
11:00 Sparta Ziębice 3 - 0 Tarnovia Tarnów

Kolejka 16

Sobota 2010-05-08

11:00 CIS Brzeźnica 3 - 1 Unia Złoty Stok
11:00 Tarnovia Tarnów 1 - 6 Burza Dzikowiec
11:00 Polonia Ząbkowice 2 - 0 Sparta Ziębice
11:00 Unia Bardo 8 - 2 Skałki Stolec
11:00 Ślęża Ciepłowody 4 - 0 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 17

Sobota 2010-05-15

11:00 Skałki Stolec 1 - 4 Ślęża Ciepłowody
11:00 Unia Złoty Stok 0 - 8 Piasek Potworów
11:00 Przedborowianka Przedborowa 3 - 0 CIS Brzeźnica
11:00 Burza Dzikowiec 11 - 0 Polonia Ząbkowice
11:00 Sparta Ziębice 1 - 1 Unia Bardo

Kolejka 18

Sobota 2010-05-22

11:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 Skałki Stolec
11:00 Piasek Potworów 1 - 0 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Polonia Ząbkowice 3 - 0 Tarnovia Tarnów
11:00 Unia Bardo 0 - 3 Burza Dzikowiec
11:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 3 Sparta Ziębice

Kolejka 19

Sobota 2010-05-29

11:00 Skałki Stolec 2 - 4 Piasek Potworów
11:00 Przedborowianka Przedborowa 8 - 0 Unia Złoty Stok
11:00 Burza Dzikowiec 1 - 0 Ślęża Ciepłowody
11:00 Tarnovia Tarnów 2 - 1 Unia Bardo
11:00 Sparta Ziębice 6 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 20

Środa 2010-06-02

11:00 CIS Brzeźnica 0 - 7 Burza Dzikowiec
11:00 Piasek Potworów 0 - 5 Sparta Ziębice
11:00 Unia Złoty Stok 2 - 10 Skałki Stolec
11:00 Unia Bardo 10 - 0 Polonia Ząbkowice
11:00 Ślęża Ciepłowody 4 - 1 Tarnovia Tarnów

Kolejka 21

Sobota 2010-06-05

11:00 Skałki Stolec 6 - 2 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Burza Dzikowiec 3 - 3 Piasek Potworów
11:00 Tarnovia Tarnów 9 - 1 CIS Brzeźnica
11:00 Polonia Ząbkowice 0 - 21 Ślęża Ciepłowody
11:00 Sparta Ziębice 9 - 0 Unia Złoty Stok

Kolejka 22

Sobota 2010-06-12

11:00 CIS Brzeźnica 3 - 0 Polonia Ząbkowice
11:00 Piasek Potworów 1 - 7 Tarnovia Tarnów
11:00 Unia Złoty Stok 0 - 9 Burza Dzikowiec
11:00 Przedborowianka Przedborowa 0 - 9 Sparta Ziębice
11:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 6 Unia Bardo

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006