TERMINARZ ROZGRYWEK
Kolejka 1 |
Sobota 2009-09-05 |
Skałki Stolec | 1 | - | 7 | Sparta Ziębice |
CIS Brzeźnica | 1 | - | 4 | Unia Bardo |
Piasek Potworów | 3 | - | 2 | Polonia Ząbkowice |
Unia Złoty Stok | 3 | - | 3 | Tarnovia Tarnów |
Przedborowianka Przedborowa | 2 | - | 2 | Burza Dzikowiec |
Kolejka 2 |
Środa 2009-09-09 |
Burza Dzikowiec | 8 | - | 2 | Skałki Stolec |
Tarnovia Tarnów | 1 | - | 3 | Przedborowianka Przedborowa |
Polonia Ząbkowice | 0 | - | 3 | Unia Złoty Stok |
Unia Bardo | 5 | - | 1 | Piasek Potworów |
Ślęża Ciepłowody | 5 | - | 0 | CIS Brzeźnica |
Kolejka 3 |
Sobota 2009-09-12 |
Skałki Stolec | 3 | - | 5 | Tarnovia Tarnów |
Piasek Potworów | 0 | - | 3 | Ślęża Ciepłowody |
Unia Złoty Stok | 2 | - | 4 | Unia Bardo |
Przedborowianka Przedborowa | 2 | - | 0 | Polonia Ząbkowice |
Sparta Ziębice | 3 | - | 1 | Burza Dzikowiec |
Kolejka 4 |
Sobota 2009-09-19 |
CIS Brzeźnica | 1 | - | 3 | Piasek Potworów |
Tarnovia Tarnów | 1 | - | 5 | Sparta Ziębice |
Polonia Ząbkowice | 6 | - | 2 | Skałki Stolec |
Unia Bardo | 4 | - | 0 | Przedborowianka Przedborowa |
Ślęża Ciepłowody | 16 | - | 1 | Unia Złoty Stok |
Kolejka 5 |
Sobota 2009-09-26 |
Skałki Stolec | 0 | - | 7 | Unia Bardo |
Unia Złoty Stok | 4 | - | 0 | CIS Brzeźnica |
Przedborowianka Przedborowa | 0 | - | 4 | Ślęża Ciepłowody |
Burza Dzikowiec | 8 | - | 1 | Tarnovia Tarnów |
Sparta Ziębice | 2 | - | 0 | Polonia Ząbkowice |
Kolejka 6 |
Sobota 2009-10-03 |
CIS Brzeźnica | 0 | - | 3 | Przedborowianka Przedborowa |
Piasek Potworów | 0 | - | 1 | Unia Złoty Stok |
Polonia Ząbkowice | 0 | - | 5 | Burza Dzikowiec |
Unia Bardo | 1 | - | 3 | Sparta Ziębice |
Ślęża Ciepłowody | 3 | - | 0 | Skałki Stolec |
Kolejka 7 |
Środa 2009-10-07 |
Skałki Stolec | 8 | - | 4 | CIS Brzeźnica |
Przedborowianka Przedborowa | 1 | - | 3 | Piasek Potworów |
Burza Dzikowiec | 3 | - | 6 | Unia Bardo |
Tarnovia Tarnów | 7 | - | 2 | Polonia Ząbkowice |
Sparta Ziębice | 3 | - | 0 | Ślęża Ciepłowody |
Kolejka 8 |
Sobota 2009-10-10 |
CIS Brzeźnica | 2 | - | 8 | Sparta Ziębice |
Piasek Potworów | 2 | - | 0 | Skałki Stolec |
Unia Złoty Stok | 14 | - | 0 | Przedborowianka Przedborowa |
Unia Bardo | 7 | - | 0 | Tarnovia Tarnów |
Ślęża Ciepłowody | 4 | - | 1 | Burza Dzikowiec |
Kolejka 9 |
Sobota 2009-10-17 |
Skałki Stolec | 3 | - | 4 | Unia Złoty Stok |
Burza Dzikowiec | 13 | - | 1 | CIS Brzeźnica |
Tarnovia Tarnów | 1 | - | 15 | Ślęża Ciepłowody |
Polonia Ząbkowice | 2 | - | 10 | Unia Bardo |
Sparta Ziębice | 3 | - | 1 | Piasek Potworów |
Kolejka 10 |
Sobota 2009-10-24 |
CIS Brzeźnica | 1 | - | 2 | Tarnovia Tarnów |
Piasek Potworów | 3 | - | 4 | Burza Dzikowiec |
Unia Złoty Stok | 1 | - | 1 | Sparta Ziębice |
Przedborowianka Przedborowa | 0 | - | 4 | Skałki Stolec |
Ślęża Ciepłowody | 6 | - | 1 | Polonia Ząbkowice |
Kolejka 11 |
Sobota 2009-10-31 |
Burza Dzikowiec | 20 | - | 2 | Unia Złoty Stok |
Tarnovia Tarnów | 3 | - | 3 | Piasek Potworów |
Polonia Ząbkowice | 13 | - | 3 | CIS Brzeźnica |
Unia Bardo | 1 | - | 0 | Ślęża Ciepłowody |
Sparta Ziębice | 9 | - | 0 | Przedborowianka Przedborowa |
Kolejka 12 |
Sobota 2010-04-10 |
Burza Dzikowiec | 3 | - | 1 | Przedborowianka Przedborowa |
Tarnovia Tarnów | 1 | - | 2 | Unia Złoty Stok |
Polonia Ząbkowice | 3 | - | 2 | Piasek Potworów |
Unia Bardo | 7 | - | 2 | CIS Brzeźnica |
Sparta Ziębice | 4 | - | 0 | Skałki Stolec |
Kolejka 13 |
Sobota 2010-04-17 |
Skałki Stolec | 2 | - | 12 | Burza Dzikowiec |
CIS Brzeźnica | 1 | - | 7 | Ślęża Ciepłowody |
Piasek Potworów | 0 | - | 6 | Unia Bardo |
Unia Złoty Stok | 1 | - | 7 | Polonia Ząbkowice |
Przedborowianka Przedborowa | 5 | - | 1 | Tarnovia Tarnów |
Kolejka 14 |
Sobota 2010-04-24 |
Burza Dzikowiec | 0 | - | 1 | Sparta Ziębice |
Tarnovia Tarnów | 3 | - | 5 | Skałki Stolec |
Polonia Ząbkowice | 3 | - | 4 | Przedborowianka Przedborowa |
Unia Bardo | 11 | - | 1 | Unia Złoty Stok |
Ślęża Ciepłowody | 3 | - | 3 | Piasek Potworów |
Kolejka 15 |
Sobota 2010-05-01 |
Skałki Stolec | 13 | - | 1 | Polonia Ząbkowice |
Piasek Potworów | 1 | - | 3 | CIS Brzeźnica |
Unia Złoty Stok | 0 | - | 3 | Ślęża Ciepłowody |
Przedborowianka Przedborowa | 0 | - | 4 | Unia Bardo |
Sparta Ziębice | 3 | - | 0 | Tarnovia Tarnów |
Kolejka 16 |
Sobota 2010-05-08 |
CIS Brzeźnica | 3 | - | 1 | Unia Złoty Stok |
Tarnovia Tarnów | 1 | - | 6 | Burza Dzikowiec |
Polonia Ząbkowice | 2 | - | 0 | Sparta Ziębice |
Unia Bardo | 8 | - | 2 | Skałki Stolec |
Ślęża Ciepłowody | 4 | - | 0 | Przedborowianka Przedborowa |
Kolejka 17 |
Sobota 2010-05-15 |
Skałki Stolec | 1 | - | 4 | Ślęża Ciepłowody |
Unia Złoty Stok | 0 | - | 8 | Piasek Potworów |
Przedborowianka Przedborowa | 3 | - | 0 | CIS Brzeźnica |
Burza Dzikowiec | 11 | - | 0 | Polonia Ząbkowice |
Sparta Ziębice | 1 | - | 1 | Unia Bardo |
Kolejka 18 |
Sobota 2010-05-22 |
CIS Brzeźnica | 1 | - | 2 | Skałki Stolec |
Piasek Potworów | 1 | - | 0 | Przedborowianka Przedborowa |
Polonia Ząbkowice | 3 | - | 0 | Tarnovia Tarnów |
Unia Bardo | 0 | - | 3 | Burza Dzikowiec |
Ślęża Ciepłowody | 1 | - | 3 | Sparta Ziębice |
Kolejka 19 |
Sobota 2010-05-29 |
Skałki Stolec | 2 | - | 4 | Piasek Potworów |
Przedborowianka Przedborowa | 8 | - | 0 | Unia Złoty Stok |
Burza Dzikowiec | 1 | - | 0 | Ślęża Ciepłowody |
Tarnovia Tarnów | 2 | - | 1 | Unia Bardo |
Sparta Ziębice | 6 | - | 0 | CIS Brzeźnica |
Kolejka 20 |
Środa 2010-06-02 |
CIS Brzeźnica | 0 | - | 7 | Burza Dzikowiec |
Piasek Potworów | 0 | - | 5 | Sparta Ziębice |
Unia Złoty Stok | 2 | - | 10 | Skałki Stolec |
Unia Bardo | 10 | - | 0 | Polonia Ząbkowice |
Ślęża Ciepłowody | 4 | - | 1 | Tarnovia Tarnów |
Kolejka 21 |
Sobota 2010-06-05 |
Skałki Stolec | 6 | - | 2 | Przedborowianka Przedborowa |
Burza Dzikowiec | 3 | - | 3 | Piasek Potworów |
Tarnovia Tarnów | 9 | - | 1 | CIS Brzeźnica |
Polonia Ząbkowice | 0 | - | 21 | Ślęża Ciepłowody |
Sparta Ziębice | 9 | - | 0 | Unia Złoty Stok |
Kolejka 22 |
Sobota 2010-06-12 |
CIS Brzeźnica | 3 | - | 0 | Polonia Ząbkowice |
Piasek Potworów | 1 | - | 7 | Tarnovia Tarnów |
Unia Złoty Stok | 0 | - | 9 | Burza Dzikowiec |
Przedborowianka Przedborowa | 0 | - | 9 | Sparta Ziębice |
Ślęża Ciepłowody | 1 | - | 6 | Unia Bardo |
do góry
Sezon 2023/2024, klasa Okręgowa
Grupa Wałbrzych
lp. | Drużyna | M | P | BZ | BS |
1. | Orzeł Ząbkowice Śląskie | 17 | 40 | 65 | 21 |
2. | AKS Strzegom | 17 | 38 | 50 | 26 |
3. | Skałki Stolec | 17 | 38 | 41 | 17 |
4. | Bielawianka Bielawa | 17 | 37 | 49 | 14 |
5. | Granit Roztoka | 17 | 33 | 34 | 21 |
6. | LKS Bystrzyca Górna | 17 | 30 | 27 | 17 |
7. | Zdrój Jedlina Zdrój | 17 | 26 | 45 | 31 |
8. | Górnik Wałbrzych | 17 | 25 | 33 | 24 |
9. | LECHIA II Dzierżoniów | 17 | 23 | 30 | 29 |
10. | Zamek Kamieniec Ząbkowicki | 17 | 20 | 22 | 27 |
11. | Zjednoczeni Żarów | 17 | 18 | 35 | 61 |
12. | Włókniarz Głuszyca | 17 | 14 | 15 | 33 |
13. | Polonia Bystrzyca Kłodzka | 17 | 12 | 18 | 51 |
14. | Nysa Kłodzko | 17 | 10 | 23 | 46 |
15. | Sparta Ziębice | 17 | 10 | 14 | 39 |
16. | Victoria Świebodzice | 17 | 6 | 19 | 63 |
|
LEGENDA |
M - liczba meczy |
P - liczba punktów |
BZ - liczba bramek zdobytych |
BS - liczba bramek straconych |