2018-06-16 16:30

Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów

3 - 3
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2008-08-17

17:00 LKS Roztocznik 2 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 Piast Jaźwina 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 CUKROWNIK Pszenno 10 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 SPARTA Ostroszowice
17:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 1 LKS Mościsko
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 2

Niedziela 2008-08-24

17:00 Skałki Stolec 4 - 1 Piast Jaźwina
17:00 CIS Brzeźnica 2 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 6 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 POGOŃ Pieszyce
17:00 LKS Mościsko 0 - 2 Unia Złoty Stok
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 4 LKS Roztocznik
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 CUKROWNIK Pszenno
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 CZARNI Sieniawka

Kolejka 3

Środa 2008-08-27

17:00 LKS Roztocznik 5 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 Piast Jaźwina 4 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 LKS Mościsko 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 CUKROWNIK Pszenno 6 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 2 Skałki Stolec
17:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 CIS Brzeźnica
17:00 Unia Złoty Stok 4 - 0 CZARNI Sieniawka

Kolejka 4

Niedziela 2008-08-31

17:00 Skałki Stolec 4 - 1 LKS Roztocznik
17:00 Skałki Stolec 4 - 1 LKS Roztocznik
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 LKS Mościsko
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 LKS Mościsko
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 1 CUKROWNIK Pszenno
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 1 CUKROWNIK Pszenno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 6 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 6 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 CZARNI Sieniawka 5 - 4 Piast Jaźwina
17:00 CZARNI Sieniawka 5 - 4 Piast Jaźwina

Kolejka 5

Niedziela 2008-09-07

16:00 LKS Roztocznik 7 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 7 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 CIS Brzeźnica
16:00 LKS Mościsko 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 CUKROWNIK Pszenno 0 - 0 Skałki Stolec
16:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 Unia Złoty Stok 6 - 2 Piast Jaźwina

Kolejka 6

Niedziela 2008-09-14

16:00 Skałki Stolec 1 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 Unia Złoty Stok
16:00 Piast Jaźwina 5 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 6 POGOŃ Pieszyce
16:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 1 LKS Mościsko
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 6 CUKROWNIK Pszenno
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 LKS Roztocznik

Kolejka 7

Niedziela 2008-09-21

16:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 LKS Roztocznik 2 - 2 Piast Jaźwina
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 9 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 LKS Mościsko 4 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 2 Skałki Stolec
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 8

Niedziela 2008-09-28

16:00 Skałki Stolec 1 - 1 LKS Mościsko
16:00 Piast Jaźwina 1 - 2 CUKROWNIK Pszenno
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 SPARTA Ostroszowice 7 - 2 CIS Brzeźnica
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 4 LKS Roztocznik
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 3 Unia Złoty Stok
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
16:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 9

Niedziela 2008-10-05

15:00 CIS Brzeźnica 1 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 4 Piast Jaźwina
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 Skałki Stolec
15:00 LKS Mościsko 0 - 4 TARNOVIA Tarnów
15:00 CUKROWNIK Pszenno 3 - 2 VICTORIA Tuszyn
15:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 CZARNI Sieniawka
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 1 SPARTA Ostroszowice
15:00 Unia Złoty Stok 2 - 0 LKS Roztocznik

Kolejka 10

Niedziela 2008-10-12

15:00 Skałki Stolec 7 - 2 CIS Brzeźnica
15:00 LKS Roztocznik 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
15:00 Piast Jaźwina 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 1 Unia Złoty Stok
15:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 5 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 CZARNI Sieniawka 2 - 1 LKS Mościsko

Kolejka 11

Niedziela 2008-10-19

15:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 1 LKS Roztocznik
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 CZARNI Sieniawka
15:00 LKS Mościsko 0 - 0 Piast Jaźwina
15:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 VICTORIA Tuszyn
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 3 Skałki Stolec
15:00 Unia Złoty Stok 6 - 0 CUKROWNIK Pszenno

Kolejka 12

Niedziela 2008-10-26

14:00 Skałki Stolec 1 - 5 SPARTA Ostroszowice
14:00 LKS Roztocznik 2 - 3 POGOŃ Pieszyce
14:00 Piast Jaźwina 0 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 Unia Złoty Stok
14:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
14:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 LKS Mościsko
14:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 13

Niedziela 2008-11-02

14:00 CIS Brzeźnica 2 - 4 Piast Jaźwina
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 4 Skałki Stolec
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 VICTORIA Tuszyn
14:00 LKS Mościsko 1 - 2 LKS Roztocznik
14:00 SPARTA Ostroszowice 5 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 CUKROWNIK Pszenno
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 CZARNI Sieniawka
14:00 Unia Złoty Stok 3 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 14

Niedziela 2008-11-09

14:00 LKS Roztocznik 5 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
14:00 Piast Jaźwina 4 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 0 LKS Mościsko
14:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 0 CIS Brzeźnica
14:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 Unia Złoty Stok 3 - 0 Skałki Stolec
14:00 CZARNI Sieniawka 0 - 0 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 15

Niedziela 2008-11-16

13:30 Skałki Stolec 1 - 1 TARNOVIA Tarnów
13:30 CIS Brzeźnica 2 - 3 LKS Roztocznik
13:30 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 CZARNI Sieniawka
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
13:30 LKS Mościsko 1 - 5 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
13:30 SPARTA Ostroszowice 1 - 3 Piast Jaźwina
13:30 POGOŃ Pieszyce 4 - 3 Unia Złoty Stok
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 5 - 1 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 16

Niedziela 2008-11-23

13:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Niedziela 2009-03-22

15:00 Skałki Stolec 3 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 CIS Brzeźnica 0 - 2 CUKROWNIK Pszenno
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 2 Piast Jaźwina
15:00 LKS Mościsko 0 - 3 POGOŃ Pieszyce
15:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 0 VICTORIA Tuszyn
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 LKS Roztocznik
15:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 Unia Złoty Stok

Kolejka 17

Niedziela 2009-03-29

16:00 LKS Roztocznik 6 - 4 SPARTA Ostroszowice
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 CIS Brzeźnica
16:00 Piast Jaźwina 1 - 1 Skałki Stolec
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Unia Złoty Stok 9 - 1 LKS Mościsko
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 18

Niedziela 2009-04-05

16:00 Skałki Stolec 0 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 POGOŃ Pieszyce
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 LKS Roztocznik
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 LKS Mościsko
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 3 CUKROWNIK Pszenno
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 7 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 1 Piast Jaźwina
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 2 Unia Złoty Stok

Kolejka 19

Sobota 2009-04-11

16:00 CIS Brzeźnica 7 - 0 LKS Mościsko
16:00 LKS Roztocznik 0 - 2 Skałki Stolec
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 3 SPARTA Ostroszowice
16:00 Piast Jaźwina 1 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 CUKROWNIK Pszenno 7 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
16:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 Unia Złoty Stok 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 20

Niedziela 2009-04-19

16:00 Skałki Stolec 0 - 1 CUKROWNIK Pszenno
16:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Piast Jaźwina 3 - 4 Unia Złoty Stok
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 6 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 3 POGOŃ Pieszyce
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 1 LKS Mościsko
16:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 2 LKS Roztocznik
16:00 CZARNI Sieniawka 3 - 2 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 21

Niedziela 2009-04-26

16:00 LKS Roztocznik 2 - 2 CZARNI Sieniawka
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 Skałki Stolec
16:00 LKS Mościsko 1 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 CUKROWNIK Pszenno 7 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 0 Piast Jaźwina
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Unia Złoty Stok 5 - 0 CIS Brzeźnica

Kolejka 22

Niedziela 2009-05-03

17:00 Skałki Stolec 0 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 Piast Jaźwina 6 - 2 LKS Roztocznik
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 0 LKS Mościsko
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 8 Unia Złoty Stok
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 4 - 7 CIS Brzeźnica
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 4 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 CUKROWNIK Pszenno

Kolejka 23

Niedziela 2009-05-10

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 LKS Roztocznik 3 - 3 VICTORIA Tuszyn
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 3 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Mościsko 1 - 2 Skałki Stolec
17:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 1 Piast Jaźwina
17:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 Unia Złoty Stok 2 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 24

Niedziela 2009-05-17

17:00 Skałki Stolec 4 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 LKS Roztocznik 3 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 Piast Jaźwina 6 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 4 CUKROWNIK Pszenno
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 LKS Mościsko
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 25

Niedziela 2009-05-24

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 0 Skałki Stolec
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 6 - 1 VICTORIA Tuszyn
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 LKS Mościsko 0 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 2 LKS Roztocznik
17:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 2 Piast Jaźwina
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Unia Złoty Stok 2 - 1 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 26

Środa 2009-05-27

17:00 Skałki Stolec 3 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 LKS Roztocznik 5 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 Piast Jaźwina 4 - 1 LKS Mościsko
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 SPARTA Ostroszowice
17:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 2 Unia Złoty Stok
17:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 2 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 CIS Brzeźnica
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 6 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 27

Niedziela 2009-05-31

17:00 CIS Brzeźnica 2 - 0 CZARNI Sieniawka
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 3 CUKROWNIK Pszenno
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 5 - 1 Piast Jaźwina
17:00 LKS Mościsko 1 - 4 VICTORIA Tuszyn
17:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 4 Skałki Stolec
17:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 0 LKS Roztocznik
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 Unia Złoty Stok 5 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 28

Niedziela 2009-06-07

17:00 Skałki Stolec 4 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Roztocznik 6 - 2 LKS Mościsko
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 0 - 1 Unia Złoty Stok
17:00 Piast Jaźwina 4 - 1 CIS Brzeźnica
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 VICTORIA Tuszyn 5 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 CZARNI Sieniawka 2 - 3 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 29

Czwartek 2009-06-11

17:00 Skałki Stolec 1 - 0 Unia Złoty Stok
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 4 VICTORIA Tuszyn
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 LKS Roztocznik
17:00 LKS Mościsko 1 - 5 CUKROWNIK Pszenno
17:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 2 CZARNI Sieniawka
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 2 Piast Jaźwina

Kolejka 30

Niedziela 2009-06-14

17:00 LKS Roztocznik 0 - 3 CIS Brzeźnica
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 8 - 1 LKS Mościsko
17:00 Piast Jaźwina 6 - 0 SPARTA Ostroszowice
17:00 CUKROWNIK Pszenno 5 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 Skałki Stolec
17:00 Unia Złoty Stok 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006