2018-08-19 17:00

Skałki Stolec - Karolina Jaworzyna Śląska

3 - 0

2018-08-25 17:00

Wenus Nowice - Skałki Stolec

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Środa 2007-08-15

17:00 LKS Roztocznik 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 LKS Mościsko
17:00 Piast Jaźwina 6 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 0 Skałki Stolec
17:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 VICTORIA Dębowiec 3 - 1 POLONIA Ząbkowice
17:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 CUKROWNIK Pszenno

Kolejka 2

Niedziela 2007-08-19

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 1 LKS Roztocznik
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 3 VICTORIA Dębowiec
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 1 Piast Jaźwina
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 LKS Mościsko 1 - 1 Skałki Stolec
17:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 3 SPARTA Ostroszowice
17:00 POGOŃ Pieszyce 0 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 3

Niedziela 2007-08-26

17:00 Skałki Stolec 5 - 3 POGOŃ Pieszyce
17:00 LKS Roztocznik 3 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Piast Jaźwina 3 - 7 LKS Mościsko
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 POLONIA Ząbkowice
17:00 SPARTA Ostroszowice 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
17:00 VICTORIA Dębowiec 5 - 2 CUKROWNIK Pszenno
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 4

Niedziela 2007-09-02

11:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 1 VICTORIA Tuszyn
11:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 Skałki Stolec
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 Skałki Stolec
16:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 SPARTA Ostroszowice
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 SPARTA Ostroszowice
16:00 LKS Mościsko 0 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 LKS Mościsko 0 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 CUKROWNIK Pszenno 0 - 0 LKS Roztocznik
16:00 CUKROWNIK Pszenno 0 - 0 LKS Roztocznik
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 5 Piast Jaźwina
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 5 Piast Jaźwina
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 VICTORIA Dębowiec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 4 VICTORIA Dębowiec

Kolejka 5

Niedziela 2007-09-09

11:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 6 ZIELONI Łagiewniki
16:00 LKS Roztocznik 5 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 Piast Jaźwina 6 - 4 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 CUKROWNIK Pszenno
16:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 1 LKS Mościsko
16:00 VICTORIA Dębowiec 6 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 2 Skałki Stolec
16:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 2 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 6

Niedziela 2007-09-16

16:00 Skałki Stolec 2 - 0 Piast Jaźwina
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 0 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 LKS Roztocznik
16:00 LKS Mościsko 0 - 0 VICTORIA Dębowiec
16:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 2 POLONIA Ząbkowice
16:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 7

Niedziela 2007-09-23

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 LKS Roztocznik 1 - 3 LKS Mościsko
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 0 CUKROWNIK Pszenno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 2 POGOŃ Pieszyce
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 3 Piast Jaźwina
16:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 8

Niedziela 2007-09-30

16:00 Skałki Stolec 3 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 5 - 3 VICTORIA Dębowiec
16:00 Piast Jaźwina 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 POLONIA Ząbkowice
16:00 LKS Mościsko 3 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 4 LKS Roztocznik
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 9

Niedziela 2007-10-07

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 3 LKS Mościsko
15:00 LKS Roztocznik 7 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
15:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 POGOŃ Pieszyce
15:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 3 Piast Jaźwina
15:00 VICTORIA Dębowiec 1 - 2 Skałki Stolec
15:00 CUKROWNIK Pszenno 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
15:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 3 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 10

Niedziela 2007-10-14

15:00 Skałki Stolec 1 - 3 LKS Roztocznik
15:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 Piast Jaźwina 5 - 2 VICTORIA Dębowiec
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 CUKROWNIK Pszenno
15:00 LKS Mościsko 2 - 2 ZIELONI Łagiewniki
15:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 5 POLONIA Ząbkowice
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 3 VICTORIA Tuszyn
15:00 TARNOVIA Tarnów 6 - 0 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 11

Niedziela 2007-10-21

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 4 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
15:00 LKS Roztocznik 1 - 6 Piast Jaźwina
15:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 0 POGOŃ Pieszyce
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 3 Skałki Stolec
15:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 2 TARNOVIA Tarnów
15:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 LKS Mościsko
15:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 2 SPARTA Ostroszowice
15:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 12

Niedziela 2007-10-28

14:00 Skałki Stolec 3 - 2 POLONIA Ząbkowice
14:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 ZIELONI Łagiewniki
14:00 Piast Jaźwina 6 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 VICTORIA Tuszyn
14:00 LKS Mościsko 0 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 SPARTA Ostroszowice 7 - 2 VICTORIA Dębowiec
14:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 6 CUKROWNIK Pszenno
14:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 3 LKS Roztocznik

Kolejka 13

Niedziela 2007-11-04

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 10 Piast Jaźwina
14:00 LKS Roztocznik 7 - 2 SPARTA Ostroszowice
14:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 1 Skałki Stolec
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 LKS Mościsko
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 CUKROWNIK Pszenno 0 - 2 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
14:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 1 VICTORIA Dębowiec
14:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 1 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 14

Niedziela 2007-11-11

14:00 Skałki Stolec 3 - 3 CUKROWNIK Pszenno
14:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
14:00 Piast Jaźwina 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
14:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 5 LKS Roztocznik
14:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 LKS Mościsko
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 3 POLONIA Ząbkowice

Kolejka 15

Niedziela 2007-11-18

11:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 2 SPARTA Ostroszowice
13:30 LKS Roztocznik 4 - 2 VICTORIA Tuszyn
13:30 ZIELONI Łagiewniki 2 - 0 TARNOVIA Tarnów
13:30 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 4 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 VICTORIA Dębowiec
13:30 LKS Mościsko 3 - 1 POGOŃ Pieszyce
13:30 CUKROWNIK Pszenno 7 - 1 Piast Jaźwina
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 4 Skałki Stolec

Kolejka 16

Niedziela 2007-11-25

11:00 POLONIA Ząbkowice 5 - 3 VICTORIA Dębowiec
13:30 ZIELONI Łagiewniki 6 - 1 SPARTA Ostroszowice
13:30 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 0 Skałki Stolec
13:30 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 0 LKS Roztocznik
13:30 LKS Mościsko 0 - 0 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
13:30 CUKROWNIK Pszenno 0 - 0 TARNOVIA Tarnów
13:30 POGOŃ Pieszyce 3 - 0 VICTORIA Tuszyn
13:30 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 2 Piast Jaźwina

Kolejka 17

Niedziela 2008-04-06

16:00 Skałki Stolec 2 - 0 LKS Mościsko
16:00 LKS Roztocznik 4 - 4 POLONIA Ząbkowice
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 0 POGOŃ Pieszyce
16:00 Piast Jaźwina 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 4 CUKROWNIK Pszenno
16:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 1 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 18

Niedziela 2008-04-13

16:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 0 VICTORIA Tuszyn
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 0 LKS Roztocznik
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
16:00 LKS Mościsko 4 - 3 Piast Jaźwina
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 2 VICTORIA Dębowiec
16:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 0 Skałki Stolec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 0 SPARTA Ostroszowice

Kolejka 19

Środa 2008-04-16

16:00 Skałki Stolec 4 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 LKS Roztocznik 4 - 2 CUKROWNIK Pszenno
16:00 Piast Jaźwina 2 - 1 POGOŃ Pieszyce
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 ZIELONI Łagiewniki
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 VICTORIA Dębowiec 1 - 4 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 VICTORIA Tuszyn 6 - 2 POLONIA Ząbkowice
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 LKS Mościsko

Kolejka 20

Niedziela 2008-04-20

16:00 Skałki Stolec 4 - 2 VICTORIA Tuszyn
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 2 Piast Jaźwina
16:00 ZIELONI Łagiewniki 5 - 0 POLONIA Ząbkowice
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 3 VICTORIA Dębowiec
16:00 LKS Mościsko 4 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 2 - 6 LKS Roztocznik

Kolejka 21

Niedziela 2008-04-27

16:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 4 CUKROWNIK Pszenno
16:00 Piast Jaźwina 1 - 1 Skałki Stolec
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 3 LKS Roztocznik
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 5 POGOŃ Pieszyce
16:00 VICTORIA Dębowiec 3 - 5 LKS Mościsko
16:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 22

Czwartek 2008-05-01

16:00 Skałki Stolec 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 1 - 0 SPARTA Ostroszowice
16:00 Piast Jaźwina 1 - 3 VICTORIA Tuszyn
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 LKS Mościsko 1 - 2 LKS Roztocznik
16:00 CUKROWNIK Pszenno 2 - 6 ZIELONI Łagiewniki
16:00 POGOŃ Pieszyce 5 - 0 VICTORIA Dębowiec
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 3 POLONIA Ząbkowice

Kolejka 23

Sobota 2008-05-03

16:00 LKS Roztocznik 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
16:00 POLONIA Ząbkowice 5 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 0 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 2 LKS Mościsko
16:00 VICTORIA Dębowiec 0 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 CUKROWNIK Pszenno
16:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 0 Piast Jaźwina

Niedziela 2008-05-04

16:00 SPARTA Ostroszowice 0 - 4 Skałki Stolec

Kolejka 24

Niedziela 2008-05-11

16:00 Skałki Stolec 6 - 2 VICTORIA Dębowiec
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 2 LKS Roztocznik
16:00 Piast Jaźwina 5 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 LKS Mościsko 1 - 3 POLONIA Ząbkowice
16:00 POGOŃ Pieszyce 0 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 0 - 3 CUKROWNIK Pszenno
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 VICTORIA Tuszyn

Kolejka 25

Niedziela 2008-05-18

16:00 LKS Roztocznik 3 - 0 Skałki Stolec
16:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 5 POGOŃ Pieszyce
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 LKS Mościsko
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 0 - 3 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 SPARTA Ostroszowice 2 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 3 Piast Jaźwina
16:00 CUKROWNIK Pszenno 6 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 VICTORIA Tuszyn 4 - 0 BŁĘKITNI Owiesno

Kolejka 26

Czwartek 2008-05-22

16:00 Skałki Stolec 4 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 8 - 2 POLONIA Ząbkowice
16:00 Piast Jaźwina 3 - 3 LKS Roztocznik
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 LKS Mościsko 3 - 3 CUKROWNIK Pszenno
16:00 SPARTA Ostroszowice 1 - 1 VICTORIA Tuszyn
16:00 POGOŃ Pieszyce 0 - 4 ZIELONI Łagiewniki
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 0 VICTORIA Dębowiec

Kolejka 27

Niedziela 2008-05-25

16:00 LKS Roztocznik 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
16:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 5 Skałki Stolec
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 2 - 1 Piast Jaźwina
16:00 VICTORIA Dębowiec 2 - 1 SPARTA Ostroszowice
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 2 POGOŃ Pieszyce
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 3 - 0 LKS Mościsko

Kolejka 28

Niedziela 2008-06-01

16:00 Skałki Stolec 0 - 4 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 4 - 2 CUKROWNIK Pszenno
16:00 Piast Jaźwina 6 - 0 POLONIA Ząbkowice
16:00 LKS Mościsko 0 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 SPARTA Ostroszowice 5 - 3 LKS Roztocznik
16:00 VICTORIA Dębowiec 4 - 5 VICTORIA Tuszyn
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 1 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 TARNOVIA Tarnów 7 - 1 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 29

Niedziela 2008-06-08

16:00 LKS Roztocznik 5 - 2 VICTORIA Dębowiec
16:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 2 TARNOVIA Tarnów
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 0 Piast Jaźwina
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 POGOŃ Pieszyce
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 SPARTA Ostroszowice
16:00 CUKROWNIK Pszenno 1 - 0 Skałki Stolec
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 LKS Mościsko
16:00 BŁĘKITNI Owiesno 1 - 1 Ślęża MAXBUD Ciepłowody

Kolejka 30

Niedziela 2008-06-15

16:00 Skałki Stolec 2 - 3 BŁĘKITNI Owiesno
16:00 Ślęża MAXBUD Ciepłowody 2 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 Piast Jaźwina 3 - 2 CUKROWNIK Pszenno
16:00 SPARTA Ostroszowice 3 - 0 POLONIA Ząbkowice
16:00 VICTORIA Dębowiec 7 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 2 LKS Roztocznik
16:00 POGOŃ Pieszyce 6 - 0 LKS Mościsko
16:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 2 ZIELONI Łagiewniki

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006