2020-09-20 16:00

Skałki Stolec - Sparta Ziębice

2 - 0

2020-09-27 13:30

Zamek Kamieniec Z±bkowicki - Skałki Stolec

2020-09-20 13:00

Sparta Oleszna - Skałki Stolec II

6 - 1

2020-09-26 13:00

Skałki Stolec II - Spartakus Byczeń

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2020-08-23

11:00 Przedborowianka Przedborowa 2 - 4 Sparta Oleszna
11:00 Znicz Lubnów 3 - 3 Harna¶ Starczówek
11:00 Płomień Sokolniki 1 - 6 LECHIA II Dzierżoniów
11:00 LKS Gilów 5 - 2 Spartakus Byczeń
12:00 Błękitni NiedĽwiedĽ 4 - 2 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II
14:00 Perła Płonica 1 - 6 Skałki Stolec II
17:00 Wieża Rudnica 2 - 1 Henrykowianka Henryków

Kolejka 2

Niedziela 2020-08-30

11:00 Skałki Stolec II 5 - 4 Płomień Sokolniki
11:00 Harna¶ Starczówek 3 - 1 Sparta Oleszna
14:00 Henrykowianka Henryków 3 - 1 Perła Płonica
14:00 LECHIA II Dzierżoniów 2 - 1 LKS Gilów
14:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II 4 - 6 Wieża Rudnica
17:00 Spartakus Byczeń 1 - 2 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 3

Sobota 2020-09-05

10:30 Błękitni NiedĽwiedĽ 2 - 3 Harna¶ Starczówek

Niedziela 2020-09-06

11:00 Wieża Rudnica 4 - 2 Znicz Lubnów
11:00 Płomień Sokolniki 7 - 0 Henrykowianka Henryków
11:00 LKS Gilów 5 - 1 Skałki Stolec II
13:00 Sparta Oleszna 2 - 2 Spartakus Byczeń
13:30 Przedborowianka Przedborowa 1 - 4 LECHIA II Dzierżoniów
13:30 Perła Płonica 1 - 7 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II

Kolejka 4

Sobota 2020-09-12

13:00 Henrykowianka Henryków 1 - 3 LKS Gilów
13:00 LECHIA II Dzierżoniów 7 - 1 Sparta Oleszna
13:00 Błękitni NiedĽwiedĽ 4 - 2 Wieża Rudnica
13:00 Harna¶ Starczówek 4 - 1 Spartakus Byczeń
13:00 Znicz Lubnów 3 - 2 Perła Płonica
13:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II 5 - 2 Płomień Sokolniki

Niedziela 2020-09-13

10:30 Skałki Stolec II 4 - 1 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 5

Sobota 2020-09-19

13:00 Przedborowianka Przedborowa 1 - 3 Henrykowianka Henryków
13:00 Wieża Rudnica 4 - 3 Harna¶ Starczówek
13:00 Spartakus Byczeń 0 - 11 LECHIA II Dzierżoniów
13:00 Perła Płonica 1 - 3 Błękitni NiedĽwiedĽ
13:00 Płomień Sokolniki 0 - 5 Znicz Lubnów
13:00 LKS Gilów 2 - 3 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II

Niedziela 2020-09-20

13:00 Sparta Oleszna 6 - 1 Skałki Stolec II

Kolejka 6

Sobota 2020-09-26

13:00 Henrykowianka Henryków   -   Sparta Oleszna
13:00 Błękitni NiedĽwiedĽ   -   Płomień Sokolniki
13:00 Skałki Stolec II   -   Spartakus Byczeń
13:00 Wieża Rudnica   -   Perła Płonica
13:00 Harna¶ Starczówek   -   LECHIA II Dzierżoniów
13:00 Znicz Lubnów   -   LKS Gilów
13:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II   -   Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 7

Niedziela 2020-10-04

13:00 LECHIA II Dzierżoniów   -   Skałki Stolec II
13:00 Przedborowianka Przedborowa   -   Znicz Lubnów
13:00 Spartakus Byczeń   -   Henrykowianka Henryków
13:00 Perła Płonica   -   Harna¶ Starczówek
13:00 Płomień Sokolniki   -   Wieża Rudnica
13:00 LKS Gilów   -   Błękitni NiedĽwiedĽ
13:00 Sparta Oleszna   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki II

Kolejka 8

Niedziela 2020-10-11

13:00 Henrykowianka Henryków   -   LECHIA II Dzierżoniów
13:00 Błękitni NiedĽwiedĽ   -   Przedborowianka Przedborowa
13:00 Wieża Rudnica   -   LKS Gilów
13:00 Harna¶ Starczówek   -   Skałki Stolec II
13:00 Znicz Lubnów   -   Sparta Oleszna
13:00 Perła Płonica   -   Płomień Sokolniki
13:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II   -   Spartakus Byczeń

Kolejka 9

Niedziela 2020-10-18

13:00 LECHIA II Dzierżoniów   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki II
13:00 Przedborowianka Przedborowa   -   Wieża Rudnica
13:00 Skałki Stolec II   -   Henrykowianka Henryków
13:00 Spartakus Byczeń   -   Znicz Lubnów
13:00 Płomień Sokolniki   -   Harna¶ Starczówek
13:00 LKS Gilów   -   Perła Płonica
13:00 Sparta Oleszna   -   Błękitni NiedĽwiedĽ

Kolejka 10

Niedziela 2020-10-25

13:00 Błękitni NiedĽwiedĽ   -   Spartakus Byczeń
13:00 Wieża Rudnica   -   Sparta Oleszna
13:00 Harna¶ Starczówek   -   Henrykowianka Henryków
13:00 Znicz Lubnów   -   LECHIA II Dzierżoniów
13:00 Perła Płonica   -   Przedborowianka Przedborowa
13:00 Płomień Sokolniki   -   LKS Gilów
13:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II   -   Skałki Stolec II

Kolejka 12

Niedziela 2020-11-08

13:00 Błękitni NiedĽwiedĽ   -   Skałki Stolec II
13:00 Wieża Rudnica   -   LECHIA II Dzierżoniów
13:00 Harna¶ Starczówek   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki II
13:00 Znicz Lubnów   -   Henrykowianka Henryków
13:00 Perła Płonica   -   Spartakus Byczeń
13:00 Płomień Sokolniki   -   Sparta Oleszna
13:00 LKS Gilów   -   Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 13

Niedziela 2020-11-15

13:00 Henrykowianka Henryków   -   Błękitni NiedĽwiedĽ
13:00 LECHIA II Dzierżoniów   -   Perła Płonica
13:00 Przedborowianka Przedborowa   -   Harna¶ Starczówek
13:00 Skałki Stolec II   -   Wieża Rudnica
13:00 Spartakus Byczeń   -   Płomień Sokolniki
13:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki II   -   Znicz Lubnów
13:00 Sparta Oleszna   -   LKS Gilów

Kolejka 2

Niedziela 2020-11-22

13:00 Znicz Lubnów   -   Błękitni NiedĽwiedĽ

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006