2019-11-17 13:30

Skałki Stolec - Granit Roztoka

7 - 4

2019-11-03 11:00

Skałki Stolec II - Przedborowianka Przedborowa

10 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2019-08-25

11:00 Henrykowianka Henryków 7 - 2 Tarnovia Tarnów
11:00 Victoria Dębowiec 6 - 1 LZS Goworowice
11:00 Znicz Lubnów 1 - 2 Przedborowianka Przedborowa
14:00 LKS Bierkowice 0 - 1 Błękitni Niedźwiedź
14:00 Spartakus Byczeń 0 - 4 Wieża Rudnica
15:00 Skałki Stolec II 2 - 3 Harnaś Starczówek

Kolejka 2

Niedziela 2019-09-01

11:00 LZS Goworowice 3 - 4 Henrykowianka Henryków
15:00 Tarnovia Tarnów 1 - 4 Spartakus Byczeń
15:00 Przedborowianka Przedborowa 1 - 1 Harnaś Starczówek
15:00 Błękitni Niedźwiedź 3 - 3 Victoria Dębowiec
15:00 Wieża Rudnica 0 - 1 Skałki Stolec II
15:00 Znicz Lubnów 1 - 6 LKS Bierkowice

Kolejka 3

Niedziela 2019-09-08

11:00 Skałki Stolec II 11 - 0 Tarnovia Tarnów
11:30 Spartakus Byczeń 5 - 2 LZS Goworowice
15:00 Henrykowianka Henryków 2 - 5 Błękitni Niedźwiedź
15:00 Victoria Dębowiec 4 - 3 Znicz Lubnów
15:00 Harnaś Starczówek 0 - 2 Wieża Rudnica
15:00 LKS Bierkowice 6 - 0 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 4

Niedziela 2019-09-15

00:00 LZS Goworowice 3 - 5 Skałki Stolec II
15:00 Tarnovia Tarnów 1 - 0 Harnaś Starczówek
15:00 Przedborowianka Przedborowa 2 - 2 Wieża Rudnica
15:00 Błękitni Niedźwiedź 2 - 2 Spartakus Byczeń
15:00 LKS Bierkowice 0 - 6 Victoria Dębowiec
15:00 Znicz Lubnów 3 - 2 Henrykowianka Henryków

Kolejka 5

Niedziela 2019-09-22

00:00 Harnaś Starczówek 3 - 0 LZS Goworowice
15:00 Henrykowianka Henryków 2 - 5 LKS Bierkowice
15:00 Victoria Dębowiec 2 - 0 Przedborowianka Przedborowa
15:00 Skałki Stolec II 2 - 1 Błękitni Niedźwiedź
15:00 Wieża Rudnica 2 - 2 Tarnovia Tarnów
15:00 Spartakus Byczeń 2 - 5 Znicz Lubnów

Kolejka 6

Niedziela 2019-09-29

11:00 Victoria Dębowiec 5 - 2 Henrykowianka Henryków
11:00 Przedborowianka Przedborowa 0 - 0 Tarnovia Tarnów
11:00 Znicz Lubnów 2 - 4 Skałki Stolec II
11:00 LZS Goworowice 2 - 5 Wieża Rudnica
13:30 Błękitni Niedźwiedź 5 - 0 Harnaś Starczówek
16:00 LKS Bierkowice 3 - 2 Spartakus Byczeń

Kolejka 7

Niedziela 2019-10-06

00:00 Tarnovia Tarnów 0 - 7 LZS Goworowice
10:00 Skałki Stolec II 0 - 3 LKS Bierkowice
15:00 Henrykowianka Henryków 3 - 8 Przedborowianka Przedborowa
15:00 Wieża Rudnica 1 - 3 Błękitni Niedźwiedź
15:00 Harnaś Starczówek 1 - 1 Znicz Lubnów
15:00 Spartakus Byczeń 4 - 4 Victoria Dębowiec

Kolejka 8

Niedziela 2019-10-13

00:00 Przedborowianka Przedborowa 2 - 3 LZS Goworowice
15:00 Henrykowianka Henryków 4 - 0 Spartakus Byczeń
15:00 Victoria Dębowiec 1 - 5 Skałki Stolec II
15:00 Błękitni Niedźwiedź 6 - 0 Tarnovia Tarnów
15:00 LKS Bierkowice 5 - 0 Harnaś Starczówek
15:00 Znicz Lubnów 2 - 1 Wieża Rudnica

Kolejka 9

Sobota 2019-10-19

15:30 Skałki Stolec II 5 - 1 Henrykowianka Henryków

Niedziela 2019-10-20

00:00 LZS Goworowice 3 - 3 Błękitni Niedźwiedź
15:00 Tarnovia Tarnów 2 - 0 Znicz Lubnów
15:00 Wieża Rudnica 3 - 0 LKS Bierkowice
15:00 Harnaś Starczówek 1 - 3 Victoria Dębowiec
15:00 Spartakus Byczeń 4 - 5 Przedborowianka Przedborowa

Kolejka 10

Niedziela 2019-10-27

11:00 Znicz Lubnów 4 - 1 LZS Goworowice
14:00 Henrykowianka Henryków 8 - 0 Harnaś Starczówek
14:00 Przedborowianka Przedborowa 1 - 2 Błękitni Niedźwiedź
14:00 LKS Bierkowice 5 - 2 Tarnovia Tarnów
15:00 Victoria Dębowiec 5 - 3 Wieża Rudnica
15:00 Spartakus Byczeń 4 - 1 Skałki Stolec II

Kolejka 11

Niedziela 2019-11-03

11:00 Tarnovia Tarnów 0 - 3 Victoria Dębowiec
11:00 Skałki Stolec II 10 - 1 Przedborowianka Przedborowa
11:00 Wieża Rudnica 2 - 0 Henrykowianka Henryków
11:00 Harnaś Starczówek 2 - 3 Spartakus Byczeń
11:00 LZS Goworowice 6 - 4 LKS Bierkowice
13:00 Błękitni Niedźwiedź 3 - 0 Znicz Lubnów

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006