2018-04-15 16:00

Skałki Stolec - LKS Bystrzyca Górna

0 - 3

2018-04-21 16:00

Victoria ¦wiebodzice - Skałki Stolec

Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Wtorek 2017-08-15

17:00 Skałki Stolec 1 - 3 Grom Witków
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 2 Piast Nowa Ruda
17:00 Granit Roztoka 1 - 0 Zdrój Jedlina Zdrój
17:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 7 - 0 Victoria ¦wiebodzice
17:00 LKS Bystrzyca Górna 2 - 0 Iskra Jaszkowa Dolna
17:00 Orzeł Lubawka 2 - 6 Zjednoczeni Żarów
17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1 - 4 VICTORIA Tuszyn
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 3 - 2 MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 2

Sobota 2017-08-19

17:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Grom Witków 3 - 0 Orzeł Lubawka
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0 - 0 Skałki Stolec
17:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 3 - 2 LKS Bystrzyca Górna
17:00 MKS Szczawno Zdrój 1 - 2 Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 2 Piast Nowa Ruda
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6 - 2 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
17:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 0 Granit Roztoka

Kolejka 3

Sobota 2017-08-26

17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 1 MKS Szczawno Zdrój
17:00 Granit Roztoka 0 - 1 Grom Witków
17:00 LKS Bystrzyca Górna 3 - 0 Victoria ¦wiebodzice
17:00 Orzeł Lubawka 3 - 3 Iskra Jaszkowa Dolna
17:00 Piast Nowa Ruda 3 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 2 - 2 Zjednoczeni Żarów

Niedziela 2017-08-27

17:00 Skałki Stolec 2 - 1 Kryształ Stronie ¦l±skie

Kolejka 4

Sobota 2017-09-02

17:00 Grom Witków 6 - 2 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2 - 3 Granit Roztoka
17:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 6 - 0 Orzeł Lubawka
17:00 MKS Szczawno Zdrój 4 - 5 Piast Nowa Ruda
17:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 0 VICTORIA Tuszyn
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój 6 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 1 Pogoń Duszniki Zdrój

Niedziela 2017-09-03

17:00 LKS Bystrzyca Górna 0 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 5

Sobota 2017-09-09

16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 3 Zjednoczeni Żarów
16:00 VICTORIA Tuszyn 2 - 1 MKS Szczawno Zdrój
16:00 Granit Roztoka 4 - 2 Kryształ Stronie ¦l±skie
16:00 Orzeł Lubawka 4 - 0 LKS Bystrzyca Górna
16:00 Piast Nowa Ruda 2 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój
16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0 - 1 Grom Witków
16:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 3 - 1 Iskra Jaszkowa Dolna

Niedziela 2017-09-10

16:00 Skałki Stolec 9 - 0 Victoria ¦wiebodzice

Kolejka 6

Sobota 2017-09-16

16:00 Grom Witków 4 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 9 - 2 Pogoń Duszniki Zdrój
16:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 4 - 0 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
16:00 LKS Bystrzyca Górna 1 - 0 Granit Roztoka
16:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 6 MKS Szczawno Zdrój
16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 0 VICTORIA Tuszyn
16:00 Zjednoczeni Żarów 3 - 0 Piast Nowa Ruda

Niedziela 2017-09-17

16:00 Skałki Stolec 5 - 2 Orzeł Lubawka

Kolejka 7

Sobota 2017-09-23

12:00 Piast Nowa Ruda 5 - 1 Grom Witków
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 0 Iskra Jaszkowa Dolna
16:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 5 Zjednoczeni Żarów
16:00 MKS Szczawno Zdrój 1 - 1 Zdrój Jedlina Zdrój
16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2 - 4 Kryształ Stronie ¦l±skie

Niedziela 2017-09-24

16:00 Granit Roztoka 2 - 3 Skałki Stolec
16:00 Orzeł Lubawka 3 - 1 Victoria ¦wiebodzice
16:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 1 - 1 LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 8

Sobota 2017-09-30

16:00 Grom Witków 1 - 0 VICTORIA Tuszyn
16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 0 - 3 Piast Nowa Ruda
16:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Victoria ¦wiebodzice 2 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój

Niedziela 2017-10-01

15:00 Zjednoczeni Żarów 6 - 0 MKS Szczawno Zdrój
16:00 Skałki Stolec 0 - 0 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
16:00 LKS Bystrzyca Górna 7 - 1 Pogoń Duszniki Zdrój
16:00 Orzeł Lubawka 1 - 3 Granit Roztoka

Kolejka 9

Sobota 2017-10-07

15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 0 - 0 LKS Bystrzyca Górna
15:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 0 Iskra Jaszkowa Dolna
15:00 Granit Roztoka 4 - 0 Victoria ¦wiebodzice
15:00 MKS Szczawno Zdrój 1 - 1 Grom Witków
15:00 Piast Nowa Ruda 6 - 0 Kryształ Stronie ¦l±skie
15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2 - 4 Skałki Stolec
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 5 Zjednoczeni Żarów

Niedziela 2017-10-08

15:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 5 - 1 Orzeł Lubawka

Kolejka 10

Sobota 2017-10-14

15:00 Granit Roztoka 0 - 1 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
15:00 Grom Witków 1 - 2 Zdrój Jedlina Zdrój
15:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 2 - 2 VICTORIA Tuszyn
15:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 2 Zjednoczeni Żarów

Niedziela 2017-10-15

14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 4 - 0 MKS Szczawno Zdrój
15:00 Skałki Stolec 2 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 LKS Bystrzyca Górna 0 - 1 Piast Nowa Ruda
15:00 Orzeł Lubawka 2 - 1 Pogoń Duszniki Zdrój

Kolejka 11

Sobota 2017-10-21

15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 1 Orzeł Lubawka
15:00 VICTORIA Tuszyn 1 - 0 LKS Bystrzyca Górna
15:00 MKS Szczawno Zdrój 4 - 6 Kryształ Stronie ¦l±skie
15:00 Piast Nowa Ruda 3 - 1 Skałki Stolec
15:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1 - 4 Granit Roztoka
15:00 Zdrój Jedlina Zdrój 1 - 3 Iskra Jaszkowa Dolna

Niedziela 2017-10-22

15:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 3 - 2 Victoria ¦wiebodzice
15:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 1 Grom Witków

Kolejka 12

Sobota 2017-10-28

14:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 2 - 3 Pogoń Duszniki Zdrój
15:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 3 - 1 Zdrój Jedlina Zdrój

Niedziela 2017-10-29

14:00 Skałki Stolec 3 - 3 VICTORIA Tuszyn
14:00 Granit Roztoka 2 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 1 - 4 Zjednoczeni Żarów
14:00 LKS Bystrzyca Górna 2 - 0 MKS Szczawno Zdrój
14:00 Orzeł Lubawka 2 - 5 Piast Nowa Ruda
14:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 4 Grom Witków

Kolejka 13

Niedziela 2017-11-05

10:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3 - 2 LKS Bystrzyca Górna
11:00 MKS Szczawno Zdrój 2 - 1 Skałki Stolec
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 0 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
14:00 VICTORIA Tuszyn 9 - 2 Orzeł Lubawka
14:00 Grom Witków 4 - 0 Iskra Jaszkowa Dolna
14:00 Piast Nowa Ruda 6 - 0 Granit Roztoka
14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 2 - 3 Victoria ¦wiebodzice
14:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 5 Kryształ Stronie ¦l±skie

Kolejka 14

Sobota 2017-11-11

13:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 7 - 0 Grom Witków
14:00 Skałki Stolec 2 - 1 Zdrój Jedlina Zdrój
14:00 Victoria ¦wiebodzice 1 - 5 Iskra Jaszkowa Dolna
14:30 Granit Roztoka 0 - 1 VICTORIA Tuszyn

Niedziela 2017-11-12

14:00 LKS Bystrzyca Górna 6 - 3 Zjednoczeni Żarów
14:00 Orzeł Lubawka 0 - 1 MKS Szczawno Zdrój
14:00 Pogoń Duszniki Zdrój 0 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 1 - 1 Piast Nowa Ruda

Kolejka 15

Sobota 2017-11-18

14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 1 Victoria ¦wiebodzice
14:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 2 Zamek Kamieniec Z±bkowicki
14:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2 - 4 Kryształ Stronie ¦l±skie
14:00 MKS Szczawno Zdrój 2 - 1 Granit Roztoka
14:00 Piast Nowa Ruda 2 - 0 Pogoń Duszniki Zdrój
14:00 Zdrój Jedlina Zdrój 3 - 0 Orzeł Lubawka
14:00 Zjednoczeni Żarów 1 - 1 Skałki Stolec

Niedziela 2017-11-19

13:00 Grom Witków 0 - 1 LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 16

Sobota 2018-03-24

15:00 Piast Nowa Ruda 3 - 0 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 17

Sobota 2018-03-31

13:00 Piast Nowa Ruda 3 - 0 Victoria ¦wiebodzice
14:00 Skałki Stolec 4 - 2 Iskra Jaszkowa Dolna
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 2 VICTORIA Tuszyn
17:00 Granit Roztoka 3 - 3 Zjednoczeni Żarów
17:00 LKS Bystrzyca Górna 3 - 1 Kryształ Stronie ¦l±skie
17:00 MKS Szczawno Zdrój 4 - 3 Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Orzeł Lubawka 1 - 2 Grom Witków
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 2 - 0 Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 18

Sobota 2018-04-07

11:00 VICTORIA Tuszyn 0 - 2 Piast Nowa Ruda
15:00 Granit Roztoka 1 - 0 Grom Witków
16:00 Kryształ Stronie ¦l±skie 5 - 2 Skałki Stolec
16:00 MKS Szczawno Zdrój 4 - 1 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Victoria ¦wiebodzice 0 - 1 LKS Bystrzyca Górna
16:00 Zdrój Jedlina Zdrój 0 - 1 Pogoń Duszniki Zdrój
16:00 Zjednoczeni Żarów 2 - 1 Zamek Kamieniec Z±bkowicki

Niedziela 2018-04-08

16:00 Iskra Jaszkowa Dolna 2 - 1 Orzeł Lubawka

Kolejka 16

¦roda 2018-04-11

17:00 Victoria ¦wiebodzice 3 - 4 Kryształ Stronie ¦l±skie

Kolejka 19

Sobota 2018-04-14

17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 0 Zdrój Jedlina Zdrój
17:00 VICTORIA Tuszyn 3 - 1 Victoria ¦wiebodzice
17:00 Piast Nowa Ruda 1 - 0 MKS Szczawno Zdrój
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki 1 - 1 Grom Witków

Niedziela 2018-04-15

16:00 Skałki Stolec 0 - 3 LKS Bystrzyca Górna
16:00 Orzeł Lubawka 1 - 1 Kryształ Stronie ¦l±skie
16:00 Pogoń Duszniki Zdrój 1 - 4 Zjednoczeni Żarów
17:00 Granit Roztoka 3 - 1 Iskra Jaszkowa Dolna

Kolejka 20

Sobota 2018-04-21

14:00 MKS Szczawno Zdrój   -   VICTORIA Tuszyn
16:00 Grom Witków   -   Pogoń Duszniki Zdrój
16:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
16:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   Granit Roztoka
16:00 LKS Bystrzyca Górna   -   Orzeł Lubawka
16:00 Victoria ¦wiebodzice   -   Skałki Stolec
16:00 Zjednoczeni Żarów   -   PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Piast Nowa Ruda

Kolejka 21

Sobota 2018-04-28

13:00 Granit Roztoka   -   LKS Bystrzyca Górna
16:00 PIŁAWIANKA Piława G.   -   Grom Witków
16:00 MKS Szczawno Zdrój   -   Victoria ¦wiebodzice
16:00 Orzeł Lubawka   -   Skałki Stolec
16:00 Piast Nowa Ruda   -   Zjednoczeni Żarów
16:00 Pogoń Duszniki Zdrój   -   Iskra Jaszkowa Dolna
16:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   Kryształ Stronie ¦l±skie
17:00 VICTORIA Tuszyn   -   Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 22

Wtorek 2018-05-01

12:00 Grom Witków   -   Piast Nowa Ruda
16:00 Skałki Stolec   -   Granit Roztoka
16:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   Pogoń Duszniki Zdrój
16:00 LKS Bystrzyca Górna   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
16:00 Victoria ¦wiebodzice   -   Orzeł Lubawka
16:00 Zjednoczeni Żarów   -   VICTORIA Tuszyn
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 16

Czwartek 2018-05-03

16:00 VICTORIA Tuszyn   -   Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Grom Witków   -   Skałki Stolec
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   MKS Szczawno Zdrój

Kolejka 23

Sobota 2018-05-05

15:00 MKS Szczawno Zdrój   -   Zjednoczeni Żarów
16:00 PIŁAWIANKA Piława G.   -   Kryształ Stronie ¦l±skie
16:00 VICTORIA Tuszyn   -   Grom Witków
16:00 Granit Roztoka   -   Orzeł Lubawka
16:00 Piast Nowa Ruda   -   Iskra Jaszkowa Dolna
16:00 Pogoń Duszniki Zdrój   -   LKS Bystrzyca Górna
16:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   Skałki Stolec
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Victoria ¦wiebodzice

Kolejka 24

Sobota 2018-05-12

15:00 Skałki Stolec   -   Pogoń Duszniki Zdrój
15:00 Grom Witków   -   MKS Szczawno Zdrój
15:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   Piast Nowa Ruda
15:00 LKS Bystrzyca Górna   -   PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 Orzeł Lubawka   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
15:00 Victoria ¦wiebodzice   -   Granit Roztoka
17:00 Zjednoczeni Żarów   -   Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 16

¦roda 2018-05-16

17:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   LKS Bystrzyca Górna
18:00 Zjednoczeni Żarów   -   Orzeł Lubawka

Czwartek 2018-05-17

18:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Granit Roztoka

Kolejka 25

Sobota 2018-05-19

14:00 MKS Szczawno Zdrój   -   Iskra Jaszkowa Dolna
15:00 PIŁAWIANKA Piława G.   -   Skałki Stolec
15:00 VICTORIA Tuszyn   -   Kryształ Stronie ¦l±skie
15:00 Piast Nowa Ruda   -   LKS Bystrzyca Górna
15:00 Pogoń Duszniki Zdrój   -   Orzeł Lubawka
15:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   Granit Roztoka
15:00 Zjednoczeni Żarów   -   Victoria ¦wiebodzice
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Grom Witków

Kolejka 26

Sobota 2018-05-26

15:00 Skałki Stolec   -   Piast Nowa Ruda
15:00 Granit Roztoka   -   Pogoń Duszniki Zdrój
15:00 Grom Witków   -   Zjednoczeni Żarów
15:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   MKS Szczawno Zdrój
15:00 LKS Bystrzyca Górna   -   VICTORIA Tuszyn
15:00 Orzeł Lubawka   -   PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 Victoria ¦wiebodzice   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   Zdrój Jedlina Zdrój

Kolejka 27

Czwartek 2018-05-31

13:00 Grom Witków   -   Victoria ¦wiebodzice
14:00 VICTORIA Tuszyn   -   Skałki Stolec
14:00 MKS Szczawno Zdrój   -   LKS Bystrzyca Górna
14:00 Piast Nowa Ruda   -   Orzeł Lubawka
14:00 Pogoń Duszniki Zdrój   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
14:00 Zjednoczeni Żarów   -   Iskra Jaszkowa Dolna
15:00 PIŁAWIANKA Piława G.   -   Granit Roztoka
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Kryształ Stronie ¦l±skie

Kolejka 28

Sobota 2018-06-02

17:00 Skałki Stolec   -   MKS Szczawno Zdrój
17:00 Granit Roztoka   -   Piast Nowa Ruda
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   Grom Witków
17:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   Zjednoczeni Żarów
17:00 LKS Bystrzyca Górna   -   Zdrój Jedlina Zdrój
17:00 Orzeł Lubawka   -   VICTORIA Tuszyn
17:00 Victoria ¦wiebodzice   -   Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 29

Sobota 2018-06-09

17:00 PIŁAWIANKA Piława G.   -   Pogoń Duszniki Zdrój
17:00 VICTORIA Tuszyn   -   Granit Roztoka
17:00 Grom Witków   -   Kryształ Stronie ¦l±skie
17:00 Iskra Jaszkowa Dolna   -   Victoria ¦wiebodzice
17:00 MKS Szczawno Zdrój   -   Orzeł Lubawka
17:00 Piast Nowa Ruda   -   Zamek Kamieniec Z±bkowicki
17:00 Zdrój Jedlina Zdrój   -   Skałki Stolec
17:00 Zjednoczeni Żarów   -   LKS Bystrzyca Górna

Kolejka 30

Niedziela 2018-06-17

11:00 Skałki Stolec   -   Zjednoczeni Żarów
11:00 Granit Roztoka   -   MKS Szczawno Zdrój
11:00 Kryształ Stronie ¦l±skie   -   Iskra Jaszkowa Dolna
11:00 LKS Bystrzyca Górna   -   Grom Witków
11:00 Orzeł Lubawka   -   Zdrój Jedlina Zdrój
11:00 Pogoń Duszniki Zdrój   -   Piast Nowa Ruda
11:00 Victoria ¦wiebodzice   -   PIŁAWIANKA Piława G.
11:00 Zamek Kamieniec Z±bkowicki   -   VICTORIA Tuszyn

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006