2018-06-16 16:30

Skałki Stolec - Zjednoczeni Żarów

3 - 3
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Sobota 2016-08-13

17:00 LKS Roztocznik 3 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 1 Harnaś Starczówek

Niedziela 2016-08-14

17:00 Skałki Stolec 7 - 0 Inter Ożary

Poniedziałek 2016-08-15

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 LKS Dobrocin 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 Sparta Ziębice 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 2

Niedziela 2016-08-21

12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 POLONIA Ząbkowice
17:00 CIS Brzeźnica 0 - 0 Sparta Ziębice
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 4 Skałki Stolec
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 4 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 3 LKS Dobrocin
17:00 Harnaś Starczówek 4 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 Inter Ożary 3 - 2 LKS Roztocznik

Kolejka 3

Sobota 2016-08-27

17:00 Skałki Stolec 5 - 1 CIS Brzeźnica

Niedziela 2016-08-28

17:00 LKS Roztocznik 0 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 POLONIA Ząbkowice 8 - 1 Inter Ożary
17:00 ZIELONI Łagiewniki 5 - 2 Ślęża Ciepłowody
17:00 LKS Dobrocin 1 - 0 Harnaś Starczówek
17:00 Sparta Ziębice 4 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 2 KOLIBER Uciechów

Kolejka 4

Niedziela 2016-09-04

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 2 LKS Roztocznik
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 POLONIA Ząbkowice
17:00 LKS Dobrocin 2 - 5 ZIELONI Łagiewniki
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 6 Skałki Stolec
17:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 2 Sparta Ziębice
17:00 Harnaś Starczówek 3 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 Inter Ożary 3 - 4 ORZEŁ Piława Dolna

Kolejka 5

Niedziela 2016-09-11

16:00 Skałki Stolec 4 - 0 Ślęża Ciepłowody
17:00 LKS Roztocznik 2 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 0 CIS Brzeźnica
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 4 Harnaś Starczówek
17:00 Sparta Ziębice 5 - 3 LKS Dobrocin
17:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 Inter Ożary
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 3 - 4 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 6

Sobota 2016-09-17

16:00 LKS Dobrocin 1 - 5 Skałki Stolec

Niedziela 2016-09-18

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 2 Sparta Ziębice
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 5 POLONIA Ząbkowice
17:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 2 LKS Roztocznik
17:00 Harnaś Starczówek 1 - 0 Inter Ożary

Kolejka 7

Niedziela 2016-09-25

16:00 Skałki Stolec 8 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 LKS Roztocznik 0 - 4 LKS Dobrocin
17:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 1 Ślęża Ciepłowody
17:00 Sparta Ziębice 1 - 2 Harnaś Starczówek
17:00 KOLIBER Uciechów 0 - 0 CIS Brzeźnica
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 5 - 4 TARNOVIA Tarnów
17:00 Inter Ożary 2 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 8

Niedziela 2016-10-02

15:00 CIS Brzeźnica 3 - 1 Inter Ożary
15:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 1 LKS Roztocznik
15:00 LKS Dobrocin 3 - 3 POLONIA Ząbkowice
15:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 6 KOLIBER Uciechów
15:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
15:00 Sparta Ziębice 3 - 2 Skałki Stolec
15:00 Harnaś Starczówek 1 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 9

Niedziela 2016-10-09

15:00 Skałki Stolec 3 - 0 Harnaś Starczówek
15:00 LKS Roztocznik 0 - 2 Sparta Ziębice
15:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 CIS Brzeźnica
15:00 KOLIBER Uciechów 0 - 6 Ślęża Ciepłowody
15:00 ORZEŁ Piława Dolna 4 - 3 LKS Dobrocin
15:00 Inter Ożary 7 - 4 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 10

Niedziela 2016-10-16

15:00 Skałki Stolec 5 - 0 LKS Roztocznik
15:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
15:00 LKS Dobrocin 4 - 1 KOLIBER Uciechów
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 4 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 2 Inter Ożary
15:00 Sparta Ziębice 2 - 1 POLONIA Ząbkowice
15:00 Harnaś Starczówek 2 - 3 CIS Brzeźnica

Kolejka 11

Niedziela 2016-10-23

11:00 POLONIA Ząbkowice 0 - 4 Skałki Stolec
12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 4 Sparta Ziębice
15:00 CIS Brzeźnica 5 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 LKS Roztocznik 0 - 0 Harnaś Starczówek
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 3 Ślęża Ciepłowody
15:00 Inter Ożary 1 - 2 LKS Dobrocin

Kolejka 12

Niedziela 2016-10-30

11:00 Harnaś Starczówek 7 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 Skałki Stolec 3 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
14:00 ZIELONI Łagiewniki 10 - 2 Inter Ożary
14:00 LKS Dobrocin 3 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 Ślęża Ciepłowody 1 - 1 CIS Brzeźnica
14:00 Sparta Ziębice 2 - 1 KOLIBER Uciechów
14:30 LKS Roztocznik 2 - 2 POLONIA Ząbkowice

Kolejka 13

Niedziela 2016-11-06

11:00 POLONIA Ząbkowice 3 - 0 Harnaś Starczówek
12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 2 Skałki Stolec
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 2 LKS Roztocznik
14:00 CIS Brzeźnica 0 - 1 LKS Dobrocin
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 4 ZIELONI Łagiewniki
14:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 5 Ślęża Ciepłowody
14:00 Inter Ożary 1 - 6 Sparta Ziębice

Kolejka 14

Sobota 2017-04-01

16:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 3 POLONIA Ząbkowice

Niedziela 2017-04-02

12:00 KOLIBER Uciechów 1 - 2 LKS Roztocznik
16:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 0 CIS Brzeźnica
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 Sparta Ziębice
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 1 LKS Dobrocin
16:00 Harnaś Starczówek 0 - 5 Ślęża Ciepłowody
16:00 Inter Ożary 0 - 0 Skałki Stolec

Kolejka 15

Sobota 2017-04-08

16:00 LKS Dobrocin 0 - 5 Ślęża Ciepłowody
16:00 Sparta Ziębice 3 - 0 CIS Brzeźnica

Niedziela 2017-04-09

11:00 POLONIA Ząbkowice 2 - 0 KOLIBER Uciechów
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 0 Harnaś Starczówek
16:00 Skałki Stolec 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 LKS Roztocznik 3 - 1 Inter Ożary
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 16

Sobota 2017-04-15

16:00 CIS Brzeźnica 0 - 3 Skałki Stolec
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 0 LKS Roztocznik
16:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Sparta Ziębice 5 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 KOLIBER Uciechów 0 - 3 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 Harnaś Starczówek 1 - 2 LKS Dobrocin
16:00 Inter Ożary 2 - 3 POLONIA Ząbkowice

Kolejka 17

Sobota 2017-04-22

11:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 2 Harnaś Starczówek
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 1 Inter Ożary
16:00 LKS Roztocznik 1 - 1 CIS Brzeźnica
16:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 1 LKS Dobrocin
16:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 2 Sparta Ziębice

Niedziela 2017-04-23

16:00 Skałki Stolec 4 - 1 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 18

Sobota 2017-04-29

15:00 Ślęża Ciepłowody 0 - 0 Skałki Stolec
16:00 LKS Dobrocin 2 - 2 Sparta Ziębice

Niedziela 2017-04-30

16:00 CIS Brzeźnica 0 - 5 POLONIA Ząbkowice
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 Harnaś Starczówek 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Środa 2017-05-03

17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 1 LKS Roztocznik

Kolejka 19

Niedziela 2017-05-07

12:00 KOLIBER Uciechów 0 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 3 CIS Brzeźnica
15:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 3 TARNOVIA Tarnów
17:00 Skałki Stolec 7 - 1 LKS Dobrocin
17:00 LKS Roztocznik 2 - 1 Ślęża Ciepłowody
17:00 Sparta Ziębice 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Inter Ożary 4 - 1 Harnaś Starczówek

Kolejka 18

Środa 2017-05-10

18:00 Inter Ożary 3 - 1 KOLIBER Uciechów

Kolejka 20

Sobota 2017-05-13

16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 0 Skałki Stolec
16:00 Ślęża Ciepłowody 2 - 1 POLONIA Ząbkowice
17:00 LKS Dobrocin 2 - 2 LKS Roztocznik
17:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 4 ORZEŁ Piława Dolna

Niedziela 2017-05-14

17:00 CIS Brzeźnica 2 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 Inter Ożary
17:00 Harnaś Starczówek 1 - 6 Sparta Ziębice

Kolejka 21

Sobota 2017-05-20

16:00 POLONIA Ząbkowice 4 - 0 LKS Dobrocin
17:00 LKS Roztocznik 1 - 6 ZIELONI Łagiewniki

Niedziela 2017-05-21

12:00 KOLIBER Uciechów 4 - 1 TARNOVIA Tarnów
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 1 Ślęża Ciepłowody
17:00 Skałki Stolec 1 - 1 Sparta Ziębice
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 Harnaś Starczówek
17:00 Inter Ożary 1 - 1 CIS Brzeźnica

Kolejka 22

Sobota 2017-05-27

16:00 CIS Brzeźnica 2 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Dobrocin 4 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 Inter Ożary
17:00 Ślęża Ciepłowody 6 - 2 KOLIBER Uciechów
18:00 Sparta Ziębice 7 - 2 LKS Roztocznik

Niedziela 2017-05-28

16:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 0 POLONIA Ząbkowice
17:00 Harnaś Starczówek 1 - 3 Skałki Stolec

Kolejka 23

Niedziela 2017-06-04

12:00 KOLIBER Uciechów 2 - 1 LKS Dobrocin
12:00 ORZEŁ Piława Dolna 2 - 7 ZIELONI Łagiewniki
15:00 POLONIA Ząbkowice 0 - 6 Sparta Ziębice
17:00 CIS Brzeźnica 2 - 0 Harnaś Starczówek
17:00 LKS Roztocznik 1 - 5 Skałki Stolec
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 0 TARNOVIA Tarnów

Środa 2017-06-07

18:00 Inter Ożary 1 - 2 Ślęża Ciepłowody

Kolejka 24

Sobota 2017-06-10

17:00 LKS Dobrocin 4 - 2 Inter Ożary
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 2 CIS Brzeźnica

Niedziela 2017-06-11

16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 Skałki Stolec 1 - 1 POLONIA Ząbkowice
17:00 Ślęża Ciepłowody 3 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Sparta Ziębice 7 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 Harnaś Starczówek 0 - 3 LKS Roztocznik

Kolejka 25

Czwartek 2017-06-15

17:00 CIS Brzeźnica 1 - 1 Ślęża Ciepłowody
17:00 POLONIA Ząbkowice 1 - 2 LKS Roztocznik
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 LKS Dobrocin
17:00 TARNOVIA Tarnów 13 - 1 Harnaś Starczówek
17:00 KOLIBER Uciechów 2 - 4 Sparta Ziębice
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 8 Skałki Stolec
17:00 Inter Ożary 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 26

Niedziela 2017-06-18

17:00 Skałki Stolec 3 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 LKS Roztocznik 4 - 3 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 ZIELONI Łagiewniki 8 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 LKS Dobrocin 1 - 0 CIS Brzeźnica
17:00 Ślęża Ciepłowody 4 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 Sparta Ziębice 2 - 1 Inter Ożary
17:00 Harnaś Starczówek 3 - 3 POLONIA Ząbkowice

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006