2018-11-18 14:00

Skałki Stolec - Kryształ Stronie ¦l±skie

3 - 1
Boisko Ska?ek

Express-Miejski.pl

OSP STOLEC

KP Podg?rze
CIS
Sleza Cieplowody
Czarni Sieniawka

TERMINARZ ROZGRYWEK

Kolejka 1

Niedziela 2015-08-16

17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 0 POGOŃ Pieszyce
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 POLONIA Z±bkowice
17:00 CZARNI Sieniawka 3 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 3 DELTA Słupice
17:00 Sparta Ziębice 1 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 BOXMET Piskorzów 1 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 3 Skałki Stolec

Kolejka 2

Niedziela 2015-08-23

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 2 - 0 KOLIBER Uciechów
17:00 Skałki Stolec 4 - 1 DELTA Słupice
17:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 4 DABRO-BAU Makowice
17:00 DGPNZ Roztocznik 3 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Sparta Ziębice 0 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 BOXMET Piskorzów 4 - 2 CZARNI Sieniawka

Kolejka 3

Niedziela 2015-08-30

17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 6 - 1 Sparta Ziębice
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 Skałki Stolec
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 7 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 POGOŃ Pieszyce 0 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 3 ZIELONI Łagiewniki
17:00 DELTA Słupice 7 - 2 TARNOVIA Tarnów
17:00 KOLIBER Uciechów 0 - 1 DGPNZ Roztocznik
17:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 2 BOXMET Piskorzów

Kolejka 4

Niedziela 2015-09-06

11:00 Skałki Stolec 3 - 2 KOLIBER Uciechów
11:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 6 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 2 POLONIA Z±bkowice
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 5 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 CZARNI Sieniawka 4 - 4 DABRO-BAU Makowice
16:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 5 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 Sparta Ziębice 2 - 0 POGOŃ Pieszyce
16:00 BOXMET Piskorzów 1 - 3 DELTA Słupice

Kolejka 5

Niedziela 2015-09-13

16:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 2 Sparta Ziębice
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 7 - 1 DGPNZ Roztocznik
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 4 Skałki Stolec
16:00 POGOŃ Pieszyce 8 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 DELTA Słupice 0 - 4 CZARNI Sieniawka
16:00 KOLIBER Uciechów 6 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 DABRO-BAU Makowice 5 - 4 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 6

Niedziela 2015-09-20

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 5 POLONIA Z±bkowice
16:00 Skałki Stolec 2 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 3 Sparta Ziębice
16:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 1 POGOŃ Pieszyce
16:00 BOXMET Piskorzów 1 - 0 KOLIBER Uciechów
16:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 3 DELTA Słupice

Kolejka 7

Niedziela 2015-09-27

16:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 3 DGPNZ Roztocznik
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 8 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 2 DABRO-BAU Makowice
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 9 - 1 BOXMET Piskorzów
16:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 1 Skałki Stolec
16:00 DELTA Słupice 1 - 0 ZIELONI Łagiewniki
16:00 Sparta Ziębice 3 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 CZARNI Sieniawka

Kolejka 8

Niedziela 2015-10-04

15:00 Skałki Stolec 4 - 1 POLONIA Z±bkowice
15:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 5 ORZEŁ Piława Dolna
15:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 4 POGOŃ Pieszyce
15:00 CZARNI Sieniawka 0 - 6 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 DGPNZ Roztocznik 5 - 3 Sparta Ziębice
15:00 DELTA Słupice 0 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
15:00 BOXMET Piskorzów 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
15:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 2 KOLIBER Uciechów

Kolejka 9

Niedziela 2015-10-11

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 2 - 4 DGPNZ Roztocznik
15:00 POLONIA Z±bkowice 6 - 1 TARNOVIA Tarnów
15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 5 - 1 CZARNI Sieniawka
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 5 ZIELONI Łagiewniki
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 0 DABRO-BAU Makowice
15:00 POGOŃ Pieszyce 3 - 2 BOXMET Piskorzów
15:00 DELTA Słupice 2 - 0 KOLIBER Uciechów
15:00 Sparta Ziębice 0 - 1 Skałki Stolec

Kolejka 10

Niedziela 2015-10-18

15:00 Skałki Stolec 6 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
15:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 1 DGPNZ Roztocznik
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 KOLIBER Uciechów
15:00 TARNOVIA Tarnów 5 - 3 Sparta Ziębice
15:00 CZARNI Sieniawka 3 - 3 POGOŃ Pieszyce
15:00 DELTA Słupice 5 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
15:00 BOXMET Piskorzów 2 - 7 POLONIA Z±bkowice
15:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 6 PIŁAWIANKA Piława G.

Kolejka 11

Niedziela 2015-10-25

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 6 - 1 TARNOVIA Tarnów
14:00 POLONIA Z±bkowice 5 - 2 CZARNI Sieniawka
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 2 DELTA Słupice
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 DABRO-BAU Makowice
14:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 1 Skałki Stolec
14:00 Sparta Ziębice 2 - 0 BOXMET Piskorzów
14:00 KOLIBER Uciechów 1 - 3 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 12

Niedziela 2015-11-08

14:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 Skałki Stolec
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 6 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 5 DGPNZ Roztocznik
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 6 Sparta Ziębice
14:00 DELTA Słupice 2 - 2 POGOŃ Pieszyce
14:00 BOXMET Piskorzów 4 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
14:00 KOLIBER Uciechów 1 - 0 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 DABRO-BAU Makowice 8 - 2 POLONIA Z±bkowice

Kolejka 13

¦roda 2015-11-11

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 2 CZARNI Sieniawka
14:00 Skałki Stolec 0 - 3 TARNOVIA Tarnów
14:00 POLONIA Z±bkowice 5 - 0 DELTA Słupice
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 2 - 0 KOLIBER Uciechów
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 3 ZIELONI Łagiewniki
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków
14:00 DGPNZ Roztocznik 0 - 0 BOXMET Piskorzów
14:00 Sparta Ziębice 0 - 1 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 14

Niedziela 2015-11-15

14:00 ZIELONI Łagiewniki 8 - 2 TARNOVIA Tarnów
14:00 HENRYKOWIANKA Henryków 1 - 4 POLONIA Z±bkowice
14:00 NIEMCZANKA Niemcza 1 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 CZARNI Sieniawka 1 - 0 DGPNZ Roztocznik
14:00 DELTA Słupice 0 - 4 Sparta Ziębice
14:00 BOXMET Piskorzów 3 - 0 Skałki Stolec
14:00 KOLIBER Uciechów 0 - 1 POGOŃ Pieszyce
14:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 1 ORZEŁ Piława Dolna

Kolejka 15

Niedziela 2015-11-22

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 4 - 1 DELTA Słupice
14:00 Skałki Stolec 3 - 0 CZARNI Sieniawka
14:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 2 KOLIBER Uciechów
14:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 1 ZIELONI Łagiewniki
14:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
14:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 BOXMET Piskorzów
14:00 DGPNZ Roztocznik 4 - 1 DABRO-BAU Makowice
14:00 Sparta Ziębice 3 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 16

Niedziela 2015-11-29

13:00 Skałki Stolec 5 - 1 DABRO-BAU Makowice
13:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 4 NIEMCZANKA Niemcza
13:00 ZIELONI Łagiewniki 4 - 0 BOXMET Piskorzów
13:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 6 CZARNI Sieniawka

Kolejka 17

Niedziela 2016-03-20

15:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 0 POLONIA Z±bkowice
15:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 2 DGPNZ Roztocznik
15:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 1 Sparta Ziębice
15:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 0 ZIELONI Łagiewniki
15:00 CZARNI Sieniawka 0 - 2 BOXMET Piskorzów
15:00 DELTA Słupice 1 - 8 Skałki Stolec
15:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
15:00 DABRO-BAU Makowice 5 - 3 TARNOVIA Tarnów

Kolejka 16

Sobota 2016-03-26

14:00 POGOŃ Pieszyce 0 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
14:00 DELTA Słupice 1 - 7 DGPNZ Roztocznik
15:00 KOLIBER Uciechów 2 - 0 Sparta Ziębice
15:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 1 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 18

Niedziela 2016-04-03

16:00 Skałki Stolec 2 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 POLONIA Z±bkowice 1 - 3 POGOŃ Pieszyce
16:00 ZIELONI Łagiewniki 0 - 1 CZARNI Sieniawka
16:00 TARNOVIA Tarnów 4 - 0 DELTA Słupice
16:00 DGPNZ Roztocznik 6 - 0 KOLIBER Uciechów
16:00 Sparta Ziębice 3 - 2 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 BOXMET Piskorzów 3 - 1 DABRO-BAU Makowice
16:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 19

Niedziela 2016-04-10

16:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 0 ZIELONI Łagiewniki
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 8 - 0 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 4 - 1 TARNOVIA Tarnów
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 1 DGPNZ Roztocznik
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 Sparta Ziębice
16:00 DELTA Słupice 5 - 3 BOXMET Piskorzów
16:00 KOLIBER Uciechów 0 - 9 Skałki Stolec
16:00 DABRO-BAU Makowice 1 - 4 CZARNI Sieniawka

Kolejka 20

Niedziela 2016-04-17

16:00 Skałki Stolec 1 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
16:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 1 DABRO-BAU Makowice
16:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 0 KOLIBER Uciechów
16:00 CZARNI Sieniawka 2 - 4 DELTA Słupice
16:00 DGPNZ Roztocznik 1 - 5 PIŁAWIANKA Piława G.
16:00 Sparta Ziębice 7 - 1 POLONIA Z±bkowice
16:00 BOXMET Piskorzów 0 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
16:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 3 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 21

Niedziela 2016-04-24

16:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 3 ORZEŁ Piława Dolna
16:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 2 Skałki Stolec
16:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 3 CZARNI Sieniawka
16:00 NIEMCZANKA Niemcza 6 - 0 TARNOVIA Tarnów
16:00 POGOŃ Pieszyce 1 - 0 DGPNZ Roztocznik
16:00 DELTA Słupice 5 - 0 DABRO-BAU Makowice
16:00 Sparta Ziębice 1 - 1 ZIELONI Łagiewniki
16:00 KOLIBER Uciechów 2 - 0 BOXMET Piskorzów

Kolejka 22

Sobota 2016-04-30

16:00 DABRO-BAU Makowice 3 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 Skałki Stolec 0 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 3 DELTA Słupice
17:00 TARNOVIA Tarnów 1 - 10 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 3 POLONIA Z±bkowice
17:00 BOXMET Piskorzów 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 1 - 2 Sparta Ziębice

Kolejka 23

Wtorek 2016-05-03

17:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 2 Skałki Stolec
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 6 - 0 BOXMET Piskorzów
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 1 DELTA Słupice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 10 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 0 TARNOVIA Tarnów
17:00 Sparta Ziębice 2 - 0 DGPNZ Roztocznik
17:00 KOLIBER Uciechów 4 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 2 ZIELONI Łagiewniki

Kolejka 24

Niedziela 2016-05-08

17:00 Skałki Stolec 1 - 4 Sparta Ziębice
17:00 ZIELONI Łagiewniki 3 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 TARNOVIA Tarnów 3 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 CZARNI Sieniawka 0 - 6 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 DGPNZ Roztocznik 5 - 1 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 4 POGOŃ Pieszyce
17:00 KOLIBER Uciechów 5 - 0 DELTA Słupice
17:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 3 NIEMCZANKA Niemcza

Kolejka 25

Niedziela 2016-05-15

11:00 ORZEŁ Piława Dolna 0 - 2 Skałki Stolec
17:00 POLONIA Z±bkowice 4 - 1 BOXMET Piskorzów
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 4 - 1 DABRO-BAU Makowice
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 0 DELTA Słupice
17:00 POGOŃ Pieszyce 2 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 1 ZIELONI Łagiewniki
17:00 Sparta Ziębice 6 - 1 TARNOVIA Tarnów
17:00 KOLIBER Uciechów 4 - 0 HENRYKOWIANKA Henryków

Kolejka 26

Niedziela 2016-05-22

17:00 Skałki Stolec 3 - 4 DGPNZ Roztocznik
17:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 2 KOLIBER Uciechów
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 0 - 1 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 4 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 POLONIA Z±bkowice
17:00 DELTA Słupice 1 - 10 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 BOXMET Piskorzów 1 - 3 Sparta Ziębice
17:00 DABRO-BAU Makowice 0 - 4 POGOŃ Pieszyce

Kolejka 27

Czwartek 2016-05-26

17:00 Skałki Stolec 3 - 0 ZIELONI Łagiewniki
17:00 POLONIA Z±bkowice 0 - 4 DABRO-BAU Makowice
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 3 - 2 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 NIEMCZANKA Niemcza 4 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 1 DELTA Słupice
17:00 DGPNZ Roztocznik 2 - 4 TARNOVIA Tarnów
17:00 Sparta Ziębice 6 - 1 CZARNI Sieniawka
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 2 - 2 BOXMET Piskorzów

Kolejka 28

Niedziela 2016-05-29

17:00 ZIELONI Łagiewniki 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 HENRYKOWIANKA Henryków 3 - 1 POGOŃ Pieszyce
17:00 TARNOVIA Tarnów 0 - 3 Skałki Stolec
17:00 CZARNI Sieniawka 1 - 2 ORZEŁ Piława Dolna
17:00 DELTA Słupice 1 - 0 POLONIA Z±bkowice
17:00 BOXMET Piskorzów 2 - 2 DGPNZ Roztocznik
17:00 KOLIBER Uciechów 0 - 4 PIŁAWIANKA Piława G.
17:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 3 Sparta Ziębice

Kolejka 29

Niedziela 2016-06-05

17:00 Skałki Stolec 5 - 3 BOXMET Piskorzów
17:00 POLONIA Z±bkowice 2 - 3 HENRYKOWIANKA Henryków
17:00 PIŁAWIANKA Piława G. 1 - 2 NIEMCZANKA Niemcza
17:00 POGOŃ Pieszyce 4 - 1 KOLIBER Uciechów
17:00 TARNOVIA Tarnów 2 - 6 ZIELONI Łagiewniki
17:00 DGPNZ Roztocznik 3 - 3 CZARNI Sieniawka
17:00 Sparta Ziębice 4 - 1 DELTA Słupice
17:00 ORZEŁ Piława Dolna 2 - 3 DABRO-BAU Makowice

Kolejka 30

Niedziela 2016-06-12

11:00 ZIELONI Łagiewniki 2 - 3 PIŁAWIANKA Piława G.
11:00 HENRYKOWIANKA Henryków 2 - 2 Sparta Ziębice
11:00 NIEMCZANKA Niemcza 3 - 2 POGOŃ Pieszyce
11:00 CZARNI Sieniawka 2 - 0 Skałki Stolec
11:00 DELTA Słupice 5 - 3 ORZEŁ Piława Dolna
11:00 BOXMET Piskorzów 5 - 1 TARNOVIA Tarnów
11:00 KOLIBER Uciechów 1 - 1 POLONIA Z±bkowice
11:00 DABRO-BAU Makowice 2 - 0 DGPNZ Roztocznik

do góry

© copyrights by Skałki Stolec 2006-2010

Serwis wykonany przez AdvanArt - 2006